VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Rudolfovská tř. 1982/23, 37001  České Budějovice 3
Typ školy: Církev
Ředitel: Pověřený řízením školy: Mgr. Jan Schreib

Centrum BAZALKA - Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, o.p.s.

U Jeslí 198/13, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milan Abrman

Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o.

Budějovická 825, 39002  Tábor
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Jan Samohýl Ph.D.

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90

Homole 90, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Vladimír Ira

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111/11, 39701  Písek-Budějovické Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

Sídliště Míru 40, 38226  Horní Planá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Urban

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

č. p. 47, 39120  Radenín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Šimáková

Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

Školní 319, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. et Mgr. Jiří Pán

Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

třída Čs. armády 925, 39003  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Holomková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jiří Jankovský

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice 6
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec, Jarošovská

Jarošovská 1125, 37701  Jindřichův Hradec II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

MŠ, ZŠ a Praktická škola Trhové Sviny

Nové město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené České Budějovice

Riegrova 1812/1, 37001  České Budějovice 3
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Václav Kvítek

MŠ, ZŠ speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav III
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Základní škola a Mateřská škola Bohumilice

Bohumilice 105, 38481  Čkyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Dana Šmídová

Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor

, 39135  Borotín 146
Typ školy: Obec
Ředitel: Josef Kubeš

Základní škola a Mateřská škola Brloh

, 38206  Brloh 149
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Stanislava Hlaváčková

Základní škola a Mateřská škola Budeč

Budeč 1, 38001  Dačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Šípová

Základní škola a Mateřská škola Budíškovice

Budíškovice 58, 38001  Dačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Švarcová

Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice

, 38752  Cehnice 105
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Krohová

Základní škola a Mateřská škola Černá v Pošumaví

, 38223  Černá v Pošumaví 71
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Daňová

Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec

, 37883  Český Rudolec 40
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Václav Čech

Základní škola a Mateřská škola Čestice

, 38719  Čestice 148
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kalová

Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek

, 39831  Čížová 18
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Šálek

Základní škola a mateřská škola Čkyně

, 38481  Čkyně 155
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Mauric

Základní škola a Mateřská škola Dešná

, 37873  Dešná 17
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mirka Adamová

Základní škola a Mateřská škola Deštná

nám. Míru 44-45, 37825  Deštná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Říha

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

Na Vyhlídce 6, 37316  Dobrá Voda u Českých Budějovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Nováková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dvořiště

, 38272  Dolní Dvořiště 135
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Malá

Základní škola a Mateřská škola Dolní Třebonín

, 38201  Dolní Třebonín 81
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Švec

Základní škola a Mateřská škola Dub, okres Prachatice

Dub 102, 38425  Dub u Prachatic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Žílová

Základní škola a Mateřská škola Dubné

, 37384  Dubné 35
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Petráchová

Základní škola a mateřská škola Holubov

Holubov 40, 38203  Křemže
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Bodláková

Základní škola a Mateřská škola Horní Pěna

, 37831  Horní Pěna 19
Typ školy: Obec
Ředitel: Hana Jedličková

Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

, 37335  Horní Stropnice 214
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Baláš

Základní škola a Mateřská škola Horní Vltavice

, 38491  Horní Vltavice 19
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Vávrová

Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

, 39118  Choustník 3
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Karel Krejza

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany

, 37304  Chrášťany 100
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Šáchová

Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny

, 38208  Chvalšiny 150
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Luštická

Základní škola a Mateřská škola Jarošov nad Nežárkou

, 37841  Jarošov nad Nežárkou 136
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Plášilová

Základní škola a Mateřská škola Jílovice

Jílovice 81, 37312  Borovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Kadlecová

Základní škola a Mateřská škola Kluky, okr. Písek

, 39819  Kluky 86
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Marcela Ivanenková

Základní škola a Mateřská škola Košice, okres Tábor

, 39117  Košice 65
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Cábová

Základní škola a Mateřská škola Ktiš

, 38403  Ktiš 16
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Prášková

Základní škola a Mateřská škola Lenora, okres Prachatice

, 38442  Lenora 86
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Juhaňáková

Základní škola a Mateřská škola Lipno nad Vltavou

, 38278  Lipno nad Vltavou 38
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Krejzová

Základní škola a Mateřská škola Lnáře

, 38742  Lnáře 158
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Venclová

Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

náměstí 5. května 131, 37816  Lomnice nad Lužnicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Mlnaříková

Základní škola a Mateřská škola Lužnice

Lužnice 109, 37901  Třeboň
Typ školy: Obec
Ředitel: Pavel Činátl

Základní škola a Mateřská škola Majdalena

, 37803  Majdalena 21
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Koktavá

Základní škola a Mateřská škola Malonty

, 38291  Malonty 26
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Stejskalová

Základní škola a Mateřská škola Neznašov

, 37302  Neznašov 29
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Řeháčková

Základní škola a Mateřská škola Nová Pec

Nové Chalupy 74, 38462  Nová Pec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Doležal

Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou

, 37817  Novosedly nad Nežárkou 112
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Macků

Základní škola a Mateřská škola Novosedly, okres Strakonice

Novosedly 64, 38716  Volenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Klozarová

Základní škola a Mateřská škola Olešník

, 37350  Olešník 16
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Hucková

Základní škola a Mateřská škola Orlík nad Vltavou, okres Písek

Staré Sedlo 2, 39807  Orlík nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Lívancová

Základní škola a Mateřská škola Plavsko

Plavsko 39, 37802  Stráž nad Nežárkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Marušáková

Základní škola a Mateřská škola Popelín

, 37855  Popelín 22
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Neumannová

Základní škola a mateřská škola při sanatoriu s.r.o.

Javorník 46, 38473  Stachy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miloslav Voldřich

Základní škola a Mateřská škola Přídolí

Přídolí 90, 38101  Český Krumlov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Hopfingerová

Základní škola a Mateřská škola Ratibořské Hory

, 39142  Ratibořské Hory 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Váchová

Základní škola a Mateřská škola Rožmitál na Šumavě, okres Český Krumlov

, 38292  Rožmitál na Šumavě 47
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Sepekov

, 39851  Sepekov 238
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Himl

Základní škola a Mateřská škola Slapy

, 39176  Slapy 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Sedláková

Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem

, 37882  Staré Město pod Landštejnem 139
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahoslava Mikulášková

Základní škola a Mateřská škola Stožec, okres Prachatice

, 38444  Stožec 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Jícha

Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou

nám. Emy Destinnové 142, 37802  Stráž nad Nežárkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dvořáček

Základní škola a Mateřská škola Strunkovice nad Blanicí

, 38426  Strunkovice nad Blanicí 202
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pártlová

Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice, okres Strakonice

, 38715  Střelské Hoštice 10
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Krejčí

Základní škola a Mateřská škola Střížov

Střížov 27, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Majerová

Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice u Bechyně

, 39172  Sudoměřice u Bechyně 64
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Benešová

Základní škola a Mateřská škola Svatá Maří

Svatá Maří 2, 38501  Vimperk
Typ školy: Obec
Ředitel: Renata Gaudníková

Základní škola a Mateřská škola Svatý Jan nad Malší

, 37323  Svatý Jan nad Malší 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Edita Steinbauerová

Základní škola a mateřská škola Šindlovy Dvory

Šindlovy Dvory 40, 37001  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Růžičková

Základní škola a mateřská škola Šumavské Hoštice

, 38471  Šumavské Hoštice 21
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kouba

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka, Rudolfovská 143, České Budějovice

Rudolfovská 143, 37001  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Špaček

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Čekanice, Průběžná 116

Průběžná 116, 39002  Tábor - Čekanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Dolejší

Základní škola a Mateřská škola Tábor - Měšice, Míkova 64

Míkova 64, 39156  Tábor - Měšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Saláková

Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570

Husova 1570, 39002  Tábor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Zamrzla

Základní škola a Mateřská škola Temelín

, 37301  Temelín 129
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Macháčková

Základní škola a Mateřská škola v Albrechticích nad Vltavou

, 39816  Albrechtice nad Vltavou 139
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Nečasová

Základní škola a Mateřská škola v Hořicích na Šumavě, okres Český Krumlov

, 38222  Hořice na Šumavě 102
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Zajíčková

Základní škola a Mateřská škola v Rapšachu

, 37807  Rapšach 290
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Snětina

Základní škola a mateřská škola Vacov

Miřetice 38, 38486  Vacov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Hartl

Základní škola a Mateřská škola Velká Lhota

Velká Lhota 54, 38001  Dačice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Adéla Wiederlechnerová

Základní škola a Mateřská škola Záboří, okres Strakonice

, 38734  Záboří 105
Typ školy: Obec
Ředitel: Václav Špatný

Základní škola a Mateřská škola Záhoří, okres Písek

Horní Záhoří 3, 39818  Záhoří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Maternová

Základní škola a Mateřská škola Zdíkov

, 38472  Zdíkov 250
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Kyznar

Základní škola a Mateřská škola Zubčice

Zubčice 45, 38232  Velešín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Mitrová

Základní škola a Mateřská škola Želeč, okres Tábor

, 39174  Želeč 66
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Cába

Základní škola a Mateřská škola Žimutice

, 37366  Žimutice 28
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Mikesková

Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice

Nerudova 9, 37004  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Fuková

Základní škola a Mateřská škola, Vl. Rady 1, České Budějovice

Vl. Rady 1, 37008  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Marková

Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice

Bezdrevská 3, 37011  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pravoslav Němeček

Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost

Školní náměstí 199, 39001  Tábor 1
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Zdeněk Trska

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-255

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému