VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

2. základní škola Heuréka, s.r.o.

Pellicova 20/2c, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Houška

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 2433/11, 62800  Brno - Líšeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Darja Chládková

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou

Školní 698, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Ludvík Kostelanský

Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno

Lerchova 344/65, 60200  Brno-Stránice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavlína Vojtěchová

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Brno, Hlinky 140

Hlinky 140/21, 60369  Brno
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Norbert Tomek

Evropská základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Pospíchal

I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.

Mendlovo nám. 1/ 3,4, 60300  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vladimíra Dolenská

Jubilejní základní škola Masarykova a mateřská škola, Nové Bránice

Nové Bránice 131, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Podveský

Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa

Fügnerova 433/7, 61300  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Hana Kličková

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, okres Hodonín

, 69674  Velká nad Veličkou 461
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Frýdecký

Masarykova ZŠ a MŠ Brno, Zemědělská

Zemědělská 173/29, 61300  Brno-Černá Pole
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Hrůza

Masarykova ZŠ Vracov

Komenského 950, 69642  Vracov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Presová

Masarykova ZŠ, Lanžhot

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Masarykova ZŠ, Ždánice

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Markus

Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Heršpice 17, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Ilona Hrbáčková

Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 18, 66449  Ostopovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Juráček

Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené, Brno, Kociánka 6

Kociánka 6, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jana Kučerová

Mateřská škola a Základní škola při dětské ozdravovně, Křetín 12

, 67962  Křetín 12
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Najbrová

Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o.

Bzenecká 4226/23, 62800  Brno-Židenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Jolana Opluštilová

Mateřská škola a Základní škola Vedrovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Vedrovice 325, 67176  Olbramovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Božena Procházková

Mateřská škola a Základní škola, Brno, Barvičova 54

Barvičova 54, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Trhlíková

Mateřská škola a Základní škola, Břeclav, Herbenova 4

Herbenova 4, 69003  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslava Poppová

Mateřská škola a Základní škola, Hodonín, náměstí B. Martinů 5

náměstí B. Martinů 5, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Mateřská škola a Základní škola, Vyškov, sídl. Osvobození 55

sídl. Osvobození 55, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Mateřská škola a Základní škola, Želešice, Sadová 338

Sadová 338, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Mateřská škola Senetářov, okres Blansko

Senetářov 74, 67906  Jedovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Hana Haumerová

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola, Brno

Ibsenova 114/1, 63800  Brno-Lesná
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice 243

Vřesovice 243, 69648  Ježov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Kolajová

Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, Ivančice, Široká 42

Široká 42, 66491  Ivančice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Špalková

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Boskovice, Štefánikova 2

Štefánikova 2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Antonín Petrů

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Hustopeče, Šafaříkova 24

Šafaříkova 24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jiří Staněk

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Znojmo, Horní Česká 15

Horní Česká 15, 66951  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivan Pospíchal

MŠ a ZŠ Kyjov

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

MŠ a ZŠ Kyjov, Školní

Školní 3208/51, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Miroslav Hula

MŠ a ZŠ pro sluchově postižené Brno

Novoměstská 1887/21, 62100  Brno-Řečkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

MŠ a ZŠ Veselí nad Moravou, Kollárova

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktická škola Elpis Brno

Koperníkova 803/2, 61500  Brno-Židenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

Soukromá mateřská škola a základní škola, s.r.o.

Rozmarýnová 676/3, 63700  Brno-Jundrov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Radomír Prokop

Soukromá základní škola Lesná s.r.o.

Janouškova 577/2, 61300  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Anna Macková

Střední škola, ZŠ a MŠ pro zrakově postižené Brno, Kamenomlýnská

Kamenomlýnská 123/1a, 60300  Brno-Pisárky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dagmar Sýsová

Tyršova ZŠ, Brno

Kuldova 734/38, 61500  Brno-Zábrdovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Jedličková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, SŠ, ZŠ a školní jídelna, Moravský Krumlov

Nádražní 698, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Košíček

Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace

Plovdivská 8, 61600  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Jedlička

Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace

Komenského 4, 67904  Adamov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Burianová

Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou

Babice nad Svitavou 139, 66401  Bílovice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Sklenaříková

Základní škola a mateřská škola Basic, o.p.s.

, 69110  Kobylí 768
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Svatava Kovářová

Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69671  Blatnice pod Sv. Antonínkem 650
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Čerešňák

Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace

, 69112  Boleradice 57
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Plocková

Základní škola a mateřská škola Borkovany, okres Břeclav, příspěvová organizace

, 69175  Borkovany 49
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Gebauerová

Základní škola a Mateřská škola Bořitov, okres Blansko, příspěvková organizace

Bořitov, Školní 125, 67921  Černá Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Sedláček

Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Školní 106, 68355  Bošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Damborská

Základní škola a mateřská škola Brankovice

Brankovice, Tasova 272, 68333  Nesovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Hejný

Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Bratčice 69, 66467  Syrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Lapčíková

Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace

Chalabalova 2, 62300  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Vladimír Moškvan

Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace

Kotlářská 4, 60200  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Zřídkaveselý

Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace

Pastviny 70, 62400  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Líčeníková

Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49

Zeiberlichova 72/49, 64400  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Zanettiová

Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Břeclav, příspěvková organizace

, 69111  Brumovice 140
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Michnová

Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7

Kpt. Nálepky 7, 69006  Břeclav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Šaierová

Základní škola a mateřská škola Bukovany, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69631  Bukovany 132
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Lužová

Základní škola a Mateřská škola Čejč, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69614  Čejč 201
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Fojtíková

Základní škola a Mateřská škola Deštná

Deštná 60, 67961  Letovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. et Mgr. Božena Nečasová

Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace

, 69617  Dolní Bojanovice 195
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Maňas

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo

Dolní Dubňany 74, 67173  Tulešice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeňka Procházková

Základní škola a Mateřská škola Domanín, okres Hodonín

, 69683  Domanín 256
Typ školy: Obec
Ředitel: Ivo Fuchs

Základní škola a Mateřská škola Doubravník, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 59261  Doubravník 107
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hertlová

Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova

Sídliště U Vodojemu 1261, 69701  Kyjov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Búřil

Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Dražovice 121, 68301  Rousínov u Vyškova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Hrubá

Základní škola a Mateřská škola Hlubočany, okres Vyškov

Hlubočany 105, 68201  Vyškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Zalešáková

Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov

Holasice, Palackého 24, 66461  Rajhrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Kubásková

Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69663  Hroznová Lhota 318
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Lubomír Kříž

Základní škola a Mateřská škola Hugo Sáňky, Rudice, okres Blansko

Rudice 115, 67906  Jedovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Klaibová

Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Chudčice 19, 66471  Veverská Bítýška
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Truhlářová

Základní škola a mateřská škola Ivaň

Ivaň 73, 69123  Pohořelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alois Švejda

Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69664  Kněždub 148
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Křížová

Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace

Kobeřice, Beneška 181, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Horká

Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace

Kobylnice, Na Budínku 80, 66451  Šlapanice u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Martišková

Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace

Kostelec 3, 69651  Kostelec u Kyjova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Skokánková

Základní škola a Mateřská škola Kotvrdovice, okres Blansko

, 67907  Kotvrdovice 124
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Hybášková

Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace

, 69173  Krumvíř 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Lexová

Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace

, 67962  Křetín 142
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Pfefrová

Základní škola a Mateřská škola Křižanovice, příspěvková organizace

Křižanovice 31, 68501  Bučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Merta

Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova

Kyjov - Bohuslavice 4177, 69655  Bohuslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslava Němcová

Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace

Sportovní 13, 69146  Ladná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Uhrová

Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Lažánky 59, 66471  Veverská Bítýška
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslav Ševčík

Základní škola a mateřská škola Louka, okres Hodonín, příspěvková organizace

Louka 52, 69676  Louka nad Veličkou
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Antonín Mička

Základní škola a Mateřská škola Medlov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Medlov 12, 66466  Němčičky u Židlochovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jana Jersenská

Základní škola a Mateřská škola Milešovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Milešovice 112, 68354  Otnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Fillová

Základní škola a Mateřská škola Moravany, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69650  Moravany 72
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Zlámal

Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Moravské Bránice 74, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Kudelová

Základní škola a Mateřská škola Mouřínov, příspěvková organizace

Mouřínov 145, 68501  Bučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Kramplová

Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

, 66455  Moutnice 113
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Marešová

Základní škola a Mateřská škola Nechvalín, okres Hodonín

Nechvalín 16, 69631  Bukovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Rektoříková

Základní škola a Mateřská škola Němčany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Němčany 37, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Moudrá

Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Nemojany 113, 68303  Luleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Lankašová

Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

Nikolčice 79, 69171  Diváky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaromír Čuta

Základní škola a Mateřská škola Nížkovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Nížkovice 164, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivona Princlíková

Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69675  Nová Lhota 153
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Rumíšková

Základní škola a Mateřská škola Oleksovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67162  Oleksovice 70
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Hubáčová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-481

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému