VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec

U Opatrovny 444/3, 46001  Liberec 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Bc. Vladimír Brebta

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Hamr na Jezeře, Školní 89

Školní 89, 47128  Hamr na Jezeře
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Václav Konopiský

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Chrastava, Školní 438 Příspěvková organizace

Školní 438, 46331  Chrastava
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Miloslav Hlubuček

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

č.p. 47, 47157  Krompach
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Regina Stiblíková

DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Na Perštýně 404, 46001  Liberec 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jiří Paclt

Katolická základní škola majora Rudolfa Háska

Saskova 34, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Kocourková

Krakonošova ZŠ a MŠ Loukov

45, 51301  Háje nad Jizerou-Loukov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Bůnová

Krkonošská základní škola a mateřská škola Vítkovice, okres Semily

Vítkovice 28, 51238  Vítkovice v Krkonoších
Typ školy: Obec
Ředitel: Zuzana Hartmanová

Křesťanská ZŠ a MŠ J. A. Komenského

Růžodolská 118/26, 46001  Liberec XI-Růžodol I
Typ školy: Církev
Ředitel: Bc. Tomáš Vágner

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou

, 46825  Zásada 264
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Černý

Masarykova ZŠ a MŠ Tatobity

74, 51253  Tatobity
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Vaněk

Masarykova ZŠ a Obchodní akademie Tanvald

Školní 416, 46841  Tanvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Prokešová

Masarykova ZŠ Libštát

17, 51203  Libštát
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Horáček

Svobodná ZŠ Jablonec na Nisou, obecně prospěšná společnost

Rybářská 3196/35, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dagmar Sacherová

Základní škola a Mateřská škola Benešov u Semil

, 51206  Benešov u Semil 193
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslav Vávra, Mgr.

Základní škola a Mateřská škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizace

Sad 5. května 130/I, 47154  Cvikov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Čeřovský

Základní škola a Mateřská škola Bozkov, okres Semily

, 51213  Bozkov 40
Typ školy: Obec
Ředitel: Eva Kurfiřtová

Základní škola a Mateřská škola Brniště, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

, 47129  Brniště 101
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tvrdíková Věra

Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace

Dlouhý Most 102, 46312  Liberec 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Poršová

Základní škola a Mateřská škola Doksy - Staré Splavy, Jezerní 74, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

Jezerní 74, 47163  Staré Splavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Konečná

Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice, příspěvková organizace

Dolní Řasnice 270, 46401  Frýdlant
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Piroch

Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace

Habartice 213, 46373  Habartice u Frýdlantu
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Danuše Čemusová

Základní škola a Mateřská škola Hlavice, okres Liberec, příspěvková organizace

Hlavice 3, 46348  Všelibice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Romana Pytlounová

Základní škola a Mateřská škola Holany, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Holany 45, 47002  Česká Lípa 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Milfaitová

Základní škola a Mateřská škola Horní Libchava, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

, 47111  Horní Libchava 196
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Medřická

Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice, okres Semily

Hrubá Skála - Doubravice 61, 51101  Turnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Koutský

Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Skuhrov, Huntířov 63, 46822  Železný Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Kopecká

Základní škola a Mateřská škola Chotyně, příspěvková organizace

Chotyně 79, 46334  Hrádek nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Futerová

Základní škola a Mateřská škola Chuchelna, okres Semily

Chuchelna 50, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radmil Stínil

Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace

, 46811  Janov nad Nisou 374
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Tomešová

Základní škola a Mateřská škola Jesenný, okres Semily

, 51212  Jesenný 221
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Kašparová

Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

, 47161  Jestřebí 105
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Polanecká

Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, okres Semily

, 51236  Horní Branná 257
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tibor Hájek

Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Dolní Maxov 208, 46844  Josefův Důl
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Kozlovský

Základní škola a Mateřská škola Klíč, s.r.o.

Klášterní 2490, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Lucie Jandová

Základní škola a Mateřská škola Krásný Les, okres Liberec, příspěvková organizace

Krásný Les 258, 46401  Frýdlant v Čechách
Typ školy: Obec
Ředitel: Jitka Novotná

Základní škola a mateřská škola Kunratice, okres Liberec, příspěvková organizace

Kunratice 124, 46401  Frýdlant v Čechách
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Edita Woideová

Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Vranové I. 60, 46831  Malá Skála
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumír Finke

Základní škola a Mateřská škola Martinice v Krkonoších

, 51232  Martinice v Krkonoších 68
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Janoušková

Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace

Mírová 81, 47124  Mimoň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Majlišová

Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace

Mníšek, Oldřichovská 198, 46331  Chrastava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Rosenbergová

Základní škola a Mateřská škola Mříčná, okres Semily

, 51204  Mříčná 191
Typ školy: Obec
Ředitel: Olga Kosáčková

Základní škola a mateřská škola Nová Ves nad Popelkou

, 51271  Nová Ves nad Popelkou 250
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Jandová

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okr. Liberec - příspěvková organizace

Nová Ves 180, 46331  Chrastava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Štrynclová

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47113  Nový Oldřichov 86
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kuchařová

Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Okrouhlá 11, 47301  Nový Bor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Matysová

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

Pod Ralskem 572, 47124  Mimoň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Jirůtka

Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Liberec, E.Krásnohorské 921, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 921, 46001  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslav Janeček

Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Cvikov, Ústavní 531, příspěvková organizace

Ústavní 531, 47154  Cvikov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola při nemocnici, Liberec, Husova 357/10, příspěvková organizace

Husova 357/10, 46001  Liberec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Nováková

Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice

, 51231  Roztoky u Jilemnice 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Zahálková

Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47117  Skalice u České Lípy 264
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Michaela Ladýřová

Základní škola a Mateřská škola Slaná, okres Semily

Slaná 68, 51201  Slaná u Semil
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromíra Zajícová

Základní škola a Mateřská škola Stružinec, okres Semily

Stružinec 102, 51251  Lomnice nad Popelkou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeňka Kozáková

Základní škola a Mateřská škola Světlá pod Ještědem, příspěvková organizace

Světlá pod Ještědem 15, 46343  Český Dub
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Pluhařová

Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko - Kuřívody - příspěvková organizace

Ralsko - Kuřívody 700, 47124  Mimoň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Švehlová

Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry II. 212, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

, 46845  Velké Hamry II. 212
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Pavlatová

Základní škola a Mateřská škola Volfartice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47112  Volfartice 81
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Junková

Základní škola a Mateřská škola Všeň

, 51265  Všeň 9
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Fric

Základní škola a Mateřská škola Zahrádky, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47101  Zahrádky 19
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Hoffmannová

Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

, 46847  Zlatá Olešnice 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Pekařová

Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace

, 46843  Albrechtice v Jizerských horách 226
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Janušková

Základní škola a Mateřská škola, Bílý Kostel nad Nisou, příspěvková organizace

Bílý Kostel nad Nisou 227, 46331  Chrastava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Kostelencová

Základní škola a Mateřská škola, Bílý Potok, okres Liberec, příspěvková organizace

Bílý Potok 220, 46362  Hejnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Šárka Blechová

Základní škola a mateřská škola, Bulovka, okres Liberec, příspěvková organizace

Bulovka 156, 46401  Frýdlant
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Mohelníková

Základní škola a Mateřská škola, Čistá u Horek

, 51235  Čistá u Horek 236
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Brendlová

Základní škola a mateřská škola, Dětřichov, okres Liberec, příspěvková organizace

Dětřichov 234, 46401  Frýdlant v Čechách
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alexandra Bufáková

Základní škola a Mateřská škola, Chrastava, Vítkov 69 - příspěvková organizace

Vítkov 69, 46331  Chrastava
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Pilařová

Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404/4, příspěvková organizace

Kamenná 404/4, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Rita Rozkovcová

Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov - Prácheň, příspěvková organizace

Prácheň 126, 47114  Kamenický Šenov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Šmicová

Základní škola a Mateřská škola, Kořenov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

, 46849  Kořenov 800
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Lipská

Základní škola a Mateřská škola, Kunratice u Cvikova, příspěvková organizace

, 47155  Kunratice u Cvikova 255
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ita Krafková

Základní škola a mateřská škola, Nová Ves nad Nisou, příspěvková organizace

, 46827  Nová Ves nad Nisou 264
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Šulcová

Základní škola a mateřská škola, Okna, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47162  Okna 3
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Myšková

Základní škola a Mateřská škola, Pěnčín, okres Liberec, příspěvková organizace

, 46345  Pěnčín 17
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Seiwaldová

Základní škola a Mateřská škola, Svijanský Újezd, okres Liberec, příspěvková organizace

Svijanský Újezd 78, 46345  Pěnčín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Piflová

Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily

Tyršova 485, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Petra Musilová

Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace

Jabloňová 564, 46001  Liberec 12
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Hakelová

Základní škola ALVALÍDA, s.r.o.

Hanychovská 743/3, 46010  Liberec 3
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Havlíčková

Základní škola Benecko, okres Semily

, 51237  Benecko 150
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Šírová

Základní škola Český Dub, okres Liberec, příspěvková organizace

Komenského 46/I, 46343  Český Dub
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Košková

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564

Jizerská 564, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Strnad

Základní škola Dr. h. c. Jana Masaryka Harrachov

Nový Svět 77, 51246  Harrachov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Bervicová

Základní škola Dubnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47126  Dubnice 240
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Hujková

Základní škola Jablonec nad Nisou, Pivovarská 15, příspěvková organizace

Pivovarská 15, 46601  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Mlejnek

Základní škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

U Školy 98, 47125  Jablonné v Podještědí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Dráb

Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace

, 46833  Jenišovice 180
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Divecký

Základní škola Koberovy, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Koberovy 1, 46822  Železný Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Makrlíková

Základní škola Kobyly, okres Liberec - příspěvková organizace

Kobyly 31, 46345  Pěnčín u Liberce
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislava Beksová

Základní škola Košťálov, okres Semily

, 51202  Košťálov 128
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Janatová

Základní škola Křižany - Žibřidice, okres Liberec, příspěvková organizace

Žibřidice 271, 46353  Křižany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naďěžda Urbanová

Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace

Školní ul. 325, 46334  Hrádek nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Poláček

Základní škola Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Generála Svobody 114, 47301  Nový Bor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Jelínková

Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

náměstí Míru 128, 47301  Nový Bor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Tomsová

Základní škola Ohrazenice, okres Semily - příspěvková organizace

Ohrazenice 88, 51101  Turnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Damašková

Základní škola Pěnčín, okres Jablonec nad Nisou

Pěnčín 22, 46821  Bratříkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miluše Halamová

Základní škola Plavy, okres Jablonec n. Nisou - příspěvková organizace

, 46846  Plavy 65
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Balzerová

Základní škola praktická a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, Hartavská 220, příspěvková organizace

Hartavská 220, 46334  Hrádek nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Havel

Základní škola praktická a základní škola speciální Semily

Jizerská 564, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Světelská

Základní škola praktická a Základní škola speciální, Liberec, Orlí 140/7, příspěvková organizace

Orlí 140, 46001  Liberec 3
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dana Studničková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-208

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému