VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra

Jungmannova 349/, 70200  Ostrava-Přívoz
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Soňa Tarhoviská

Církevní základní škola a mateřská škola Třinec

Kaštanová 412, 73961  Třinec
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Monika Guńková

Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí

Zámecká 57, 74741  Hradec nad Moravicí
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Tomáš Honěk

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463

Šunychelská 463, 73581  Bohumín - Šunychl
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Marek Czaniecki

Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4

Jeseninova 4/31, 71900  Ostrava-Kunčice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Roman Pavlovský

Dětský domov se školou a základní škola, Těrlicko-Horní Těrlicko

Promenádní 561/16, 73542  Těrlicko-Horní Těrlicko
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Eva Němečková

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Zákrejsova 343/32, 70200  Ostrava - Přívoz
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Petr Krol

EDUCATION INSTITUTE základní škola, mateřská škola, s.r.o.

Erbenova 27, 70300  Ostrava - Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Antlová

GALILEO SCHOOL - bilingvní mateřská škola a základní škola, s.r.o.

Jana Čapka 2555, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Mikolášová

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o.

Františka Formana 268/45, 70030  Ostrava-Dubina
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Ivona Klímová

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště

č.p. 203, 73936  Sedliště
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Mgr. Pavel Olšovský Ph.D.

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

U Splavu 550, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Darja Hoffmannová

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Seifertova 601, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Rosík

Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín

Komenského 607, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Chalupová

Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace

č.p. 192, 74784  Melč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Piskovský

Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

č.p. 345, 73992  Návsí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Šnajdr

Mateřská škola a Základní škola Klíček

U Nových staveb 1022/2, 79401  Krnov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Kateřina Sidopulu

Mateřská škola a základní škola MONTE

Matrosovova 833/14, 70900  Ostrava-Hulváky
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Marie Švrčková Ph.D.

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava

U Cementárny 1293/23, 70300  Ostrava-Vítkovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Irena Savková

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 691/34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Švédová

Montessori základní škola Úsměv

Marušky Kudeříkové 1143/14, 73601  Havířov - Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavla Slamečková

Polská základní škola - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně, příspěvková organizace

č.p. 234, 73994  Vendryně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Krzysztof Gąsiorowski

Soukromá základní škola a mateřská škola GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Jana Čapka 2555, 73801  Frýdek-Místek-Frýdek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Mikolášová

Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Volgogradská 2633/2, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Škutová

Soukromá základní škola PIANETA, s.r.o.

K Rybníku 1330, 73514  Orlová - Poruba
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Nováková

Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.

Železárenská 880/5, 70900  Ostrava-Mariánské Hory
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dagmar Mazáková

Soukromá základní škola, spol. s r.o.

Pasteurova 1285/7, 70300  Ostrava-Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslava Gacková

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 601/2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilja Maloušková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

Jablunkovská 241, 73961  Třinec-Lyžbice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marta Labojová

Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava, příspěvková organizace

Na Mlýnici 611/36, 70200  Ostrava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Holeksová

Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace

Komenského 754, 74901  Vítkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Váňová

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Školní 20, 73543  Albrechtice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Feber

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

Komenského 1000, 73553  Dolní Lutyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Josieková

Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál

č. p. 215, 79332  Andělská Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Radek Peňáz

Základní škola a mateřská škola Bělá, okres Opava, příspěvková organizace

č.p. 70, 74723  Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Pavlíčková

Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace

č. p. 80, 74221  Bernartice nad Odrou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kociánová

Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace

Komenského 701/3, 74301  Bílovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Bajnárková

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bezručova 190 okres Karviná, příspěvková organizace

Bezručova 190, 73581  Bohumín-Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Darina Ježíšková

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

Čs. armády 1026, 73581  Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Adrian Kuder

Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace

tř. Dr. E. Beneše 456, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Barbora Bolcarovičová

Základní škola a Mateřská škola Bohumín-Skřečoň 1. máje 217 okres Karviná, příspěvková organizace

1. máje 217, 73531  Bohumín-Skřečoň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Wybraniecová

Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace

Opavská 222, 74719  Bohuslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Prchalová

Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace

Školní 540/9, 74723  Bolatice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Neuvald

Základní škola a Mateřská škola Borovského, Karviná, příspěvková organizace

Ve Svahu 775/1a, 73401  Karviná - Ráj
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Stáňa

Základní škola a Mateřská škola Branka u Opavy, příspěvková organizace

Školní 58, 74741  Branka u Opavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Špička

Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace

Brantice 252, 79393  Brantice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Škrabalová

Základní škola a Mateřská škola Bravantice příspěvková organizace

Bravantice 144, 74281  Bravantice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Tulisová

Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Opava, příspěvková organizace

Malá Strana 131/64, 74771  Brumovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Rybičková

Základní škola a Mateřská škola Bruzovice

Bruzovice 212, 73936  Sedliště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Krátká

Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace

Březová 78, 74744  Březová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Očadlík

Základní škola a Mateřská škola Bukovec, příspěvková organizace

Bukovec 214, 73985  Bukovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Nožková

Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Bystřice 848, 73995  Bystřice nad Olší
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Čechura

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace

Cihelní 1666/30, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jelínek

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace

Ostravská 1710, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rudolf Fiedler

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace

Masarykovy sady 104/21, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Gorgolová

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace

Pod Zvonek 1835/28, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Wapieniková

Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěvková organizace

U Kluziště 381/8, 74717  Darkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Kalusková

Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

Sokolovská 1758/1, 73506  Karviná-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Juras

Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

Dětmarovice 1002, 73571  Dětmarovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Lindert

Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Dobratice 58, 73951  Dobratice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Peterková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

č. p. 201, 73938  Dolní Domaslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Fikoczek

Základní škola a Mateřská škola Dolní Lomná 149, příspěvková organizace

Dolní Lomná 149, 73991  Jablunkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kufová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Moravice, okres Bruntál, příspěvková organizace

Dolní Moravice 7, 79501  Dolní Moravice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kučerová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace

Hlavní 15, 74756  Dolní Životice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Smetanová

Základní škola a Mateřská škola Družby, Karviná, příspěvková organizace

tř. Družby 1383/1, 73506  Karviná-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Andrzej Szyja

Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace

Olomoucká 336, 79368  Dvorce u Bruntálu
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Vlachová

Základní škola a Mateřská škola Františka Palackého Hodslavice, příspěvková organizace

Hodslavice 300, 74271  Hodslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Holubová

Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín

Tyršova 913, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Zdeňka Murasová

Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Záhuní 408, okres Nový Jičín

Záhuní 408, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Josef Stieborský

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace

Pod Kabáticí 107, 73942  Frýdek-Místek-Chlebovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Martínková

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Skalice 192, příspěvková organizace

Skalice 192, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Denisa Rožnovská Rojíčková

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254

El. Krásnohorské 2254, 73801  Frýdek-Místek-Frýdek
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaromír Horký

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555

Jana Čapka 2555, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Gengela

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

K Sedlištím 320, 73801  Frýdek-Místek, Lískovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Kvapil

Základní škola a mateřská škola Hať, příspěvková organizace

Na Chromině 600/2, 74716  Hať
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rita Sobková

Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace

Na Nábřeží 1374/49, 73601  Havířov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Svatopluk Novák

Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace

Zelená 112/2, 73601  Havířov - Životice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Helštýnová

Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace

Frýdecká 452/37, 73601  Havířov - Bludovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Sivá

Základní škola a Mateřská škola Hladké Životice, příspěvková organizace

Hlavní 188, 74247  Hladké Životice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Polášková

Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava, příspěvková organizace

Hlavnice 109, 74752  Hlavnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Slaninová

Základní škola a mateřská škola Hlučín-Bobrovníky, příspěvková organizace

Lesní 174/14, 74801  Hlučín - Bobrovníky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Mrázková

Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace

Jandova 7/9, 74801  Hlučín-Darkovičky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Kamradková

Základní škola a Mateřská škola Hněvošice, okres Opava, příspěvková organizace

Lesní 147, 74735  Hněvošice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Mazgaj

Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace

Školní 338, 79312  Horní Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Žanda

Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace

Horní Bludovice 202, 73937  Horní Bludovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Šipulová

Základní škola a Mateřská škola Horní Město, okres Bruntál, příspěvková organizace

Horní Město 231, 79344  Horní Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Fréharová

Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace

Hostašovice 31, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Pechová

Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy, okres Bruntál, příspěvková organizace

Hošťálkovy 22, 79401  Hošťálkovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Gerstner

Základní škola a Mateřská škola Hrabyně, okres Opava, příspěvková organizace

Hrabyně 70, 74763  Hrabyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Halfarová

Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

, 73997  Hrádek 144
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Honusová

Základní škola a Mateřská škola Chlebičov, příspěvková organizace

Školní 105, 74732  Chlebičov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Široká

Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace

K Rybníkům 268, 73561  Chotěbuz
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Dziadková

Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace

Komenského 186, 74724  Chuchelná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Slivková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-443

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému