VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 1592/17, 79601  Prostějov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Ústavní 97/9, 77900  Olomouc - Svatý Kopeček
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr., Mgr. Zdeněk Pochyla

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

Vyhlídka 369/1, 78701  Šumperk
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jiří Klaška

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Veselíčko 1

č. p. 1, 75125  Veselíčko
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Petr Navrátil

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace

Holečkova 193/10, 77900  Olomouc-Povel
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Vosyka

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Král

Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola Olomouc, 8. května 29, příspěvková organizace

8. května 29, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Vlček

Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace

Hálkova 335/4, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Vítková

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Drahany

č.p. 133, 79861  Drahany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Zouharová

Masarykova jubilejní základní škola a Mateřská škola Horní Štěpánov, okres Prostějov, příspěvková organizace

č.p. 300, 79847  Horní Štěpánov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Popková

Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice

1. máje 234, 79826  Nezamyslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Jordán

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jaroslav Mihal

Odborné učiliště a Základní škola, Křenovice

č.p. 8, 75201  Křenovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Plesník

Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2

Studentská 4/2, 79601  Prostějov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ing. Rostislav Halaš

ScioŠkola Olomouc - základní škola, s.r.o.

Horní náměstí 285/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Michal Vodička

Soukromá základní škola Acorn's & John's school s.r.o.

U Bečvy 2883/2, 75000  Přerov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Markéta Jiskrová

Soukromá základní škola Dobré nálady, školská právnická osoba

Jílová 532/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Michal Daněk

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36/27, 77900  Olomouc - Topolany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou I-Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Střední škola a Základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11

Svatoplukova 65/11, 77900  Olomouc - Řepčín
Typ školy: Kraj
Ředitel: zástupce statutárního orgánu: Mgr. Ivana Marešová

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Tetín 1506/1, 79601  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Marie Turková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

Masarykova 434/4, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Bergová

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

tř. Kosmonautů 881/4, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Martina Michalíková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 411/42, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 80/10, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Jedličková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4

Malá Dlážka 589/4, 75002  Přerov I-Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Široká

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 145/3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Skoumalová

Střední škola, Základní škola, Mateřská škola a Dětský domov Zábřeh

Sušilova 1912/40, 78901  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radomír Pavlík

Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.

Kosinova 876/3, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Vraj

Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

Severovýchod 484/26, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Bartášková

Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace

Tyršova 609, 79852  Konice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Obrusníková

Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, Struhlovsko 1424, 753 01 Hranice

Struhlovsko 1424, 75301  Hranice I-Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Zdeněk Škrobánek

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace

č. p. 174, 78316  Dolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Pirliomov

Základní škola a Mateřská škola Babice, příspěvková organizace

č. p. 40, 78501  Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Sládková

Základní škola a mateřská škola Bedihošť

Komenského 86, 79821  Bedihošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Jahn

Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace

Adolfovice 170, 79001  Bělá pod Pradědem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Irena Rudolfová

Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace

č.p. 373, 78316  Bělkovice-Lašťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Sklenář

Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace

č.p. 2, 75364  Bělotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Navrátil

Základní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov, příspěvková organizace

č.p. 73, 75002  Beňov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Vyhňáková

Základní škola a mateřská škola Bernartice, okres Jeseník - příspěvková organizace

č.p. 259, 79057  Bernartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Palovčíková

Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizacee

Blatec 68, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Bednářová

Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace

č. p. 48, 78964  Bohdíkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Vokurková

Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice

Pod lipami 210, 78314  Bohuňovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Daněk

Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace

č.p. 19, 79856  Bohuslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Matoušková

Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Bratrušov 133, 78701  Šumperk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Navrátilová

Základní škola a mateřská škola Brníčko, příspěvková organizace

Brníčko 85, 78975  Brníčko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Kouřilová

Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Bušín 150, 78962  Olšany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kubíčková

Základní škola a Mateřská škola Bystročice, příspěvková organizace

Bystročice 65, 77200  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Zajacová

Základní škola a Mateřská škola Bystrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace

Makarenkova 23/2, 77900  Bystrovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radmila Klásková

Základní škola a mateřská škola Čechy pod Kosířem, příspěvková organizace

Komenského 5, 79858  Čechy pod Kosířem
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Iveta Slámová

Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané

U Sokolovny 275, 79816  Čelechovice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Koláčková

Základní škola a Mateřská škola Černá Voda, příspěvková organizace

č. p. 30, 79054  Černá Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Hrubešová

Základní škola a mateřská škola Černotín, příspěvková organizace

Černotín 56, 75368  Černotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kleinová

Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace

Komenského 31, 78401  Červenka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Potužáková

Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace

Daskabát 72, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Weiss

Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace

Dolní Studénky 87, 78820  Dolní Studénky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Dolníček

Základní škola a mateřská škola Domaželice, okres Přerov, příspěvková organizace

Domaželice 13, 75115  Domaželice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Karabina

Základní škola a mateřská škola Drahanovice, příspěvková organizace

Drahanovice 44, 78344  Drahanovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Trávníčková

Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace

Pod Školou 209, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Voštinka

Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

Zábřežská 143, 78972  Dubicko
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Ivana Křížková

Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace

Komenského 72, 78373  Grygov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Navrátilová

Základní škola a Mateřská škola Haňovice, příspěvková organizace

Haňovice 24, 78321  Chudobín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Králová

Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk

Hlavní 145, 78833  Hanušovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. František Felner

Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace

Hněvotín 250, 78347  Hněvotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Čuka

Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

Lidická 396/9, 78335  Horka nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Glosová

Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace

Pod vinohrady 232/30, 75117  Horní Moštěnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Kubík

Základní škola a mateřská škola Horní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace

Horní Studénky 93, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Burkoňová

Základní škola a Mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace

Hoštejn 16, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Pchálková

Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabenov 175, 78963  Ruda nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Hofschneiderová

Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabišín 139, 78804  Hrabišín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hořava

Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabová 52, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Vondálová

Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

Hranická 100, 75361  Hranice IV - Drahotuše
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Pospíšilová

Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

Struhlovsko 1795, 75301  Hranice I-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radomír Macháň

Základní škola a Mateřská škola Hranice, Studentská 1095

Studentská 1095, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Theimerová

Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizace

č. p. 256, 79357  Huzová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Vláčilová

Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace

Hvozd 84, 79855  Hvozd u Prostějova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Waldemar Zatloukal

Základní škola a Mateřská škola Charváty, příspěvková organizace

Charváty 21, 78375  Charváty
Typ školy: Obec
Ředitel: Petr Němec

Základní škola a Mateřská škola Cholina, okres Olomouc, příspěvková organizace

Cholina 35, 78322  Cholina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Žaneta Gruntová

Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně

530, 79061  Lipová-lázně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gejza Sóky

Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov

sídliště Svobody 3578/79, 79601  Prostějov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jan Krchňavý

Základní škola a Mateřská škola Jedlí, okres Šumperk, příspěvková organizace

Jedlí 240, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Chamlarová

Základní škola a mateřská škola Jestřebí, okres Šumperk, příspěvková organizace

Jestřebí 116, 78901  Jestřebí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radomíra Dvořáková

Základní škola a mateřská škola Jezernice, okres Přerov, příspěvková organizace

Jezernice 39, 75131  Jezernice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bronislava Hradilová

Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, okres Přerov, příspěvková organizace

Jindřichov 122, 75301  Hranice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Polášková

Základní škola a Mateřská škola Jindřichov, příspěvková organizace

Jindřichov 18, 78823  Jindřichov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Buryšková

Základní škola a Mateřská škola Jívová, okres Olomouc, příspěvková organizace

Jívová 20, 78316  Dolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Žaneta Fryčáková

Základní škola a mateřská škola Kamenná, okres Šumperk, příspěvková organizace

Kamenná 66, 78974  Rohle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Schulzová

Základní škola a mateřská škola Kladky, příspěvková organizace

Kladky 178, 79854  Kladky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Hofmanová

Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou příspěvková organizace

Kobylá nad Vidnavkou 120, 79065  Kobylá nad Vidnavkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Strapková

Základní škola a Mateřská škola Kokory

251, 75105  Kokory
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Kondlerová

Základní škola a Mateřská škola Kolšov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Kolšov 196, 78821  Sudkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Švubová

Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

Sportovní 850, 79841  Kostelec na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Oldřich Bezdomnikov

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vašíčková

Základní škola a Mateřská škola Křelov-Břuchotín, příspěvková organizace

Lipové náměstí 29/18, 78336  Křelov-Břuchotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Šimšová

Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Přerov, příspěvková organizace

Křenovice 4, 75201  Kojetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Gambová

Základní škola a mateřská škola Laškov, příspěvková organizace

Laškov 21, 79857  Laškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Mikulková

Základní škola a Mateřská škola Lazníky, okres Přerov, příspěvková organizace

Lazníky 13, 75125  p. Veselíčko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Černošková

Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace

Lesnice 159, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace

ulice Hranická 511, 75131  Lipník nad Bečvou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Drietomský

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-301

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému