VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 53701  Chrudim III
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Čáslavská 624, 53701  Chrudim IV
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Lenka Kábelová

Gymnázium a ZŠ Králíky

Moravská 647, 56169  Králíky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Kubíček

Integrovaná základní škola a mateřská škola

, 56544  Sruby 80
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šejnohová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

, 53371  Dolní Roveň 200
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Břetislav Zahálka

Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

, 56182  Klášterec nad Orlicí 176
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Preissler

Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald

41, 56181  Kunvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdenka Jurčanová

Masarykova ZŠ Morašice

27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Kovář

Masarykova ZŠ Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Neřold

Mateřská škola a Základní škola Třebovice

, 56124  Třebovice 214
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Pachlová

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Klášterní 52, 53002  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bronislava Jagobová

Speciální základní škola a mateřská škola Litomyšl

9. května 1181, 57001  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Janypka

Speciální základní škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Podholová

Speciální základní škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Speciální základní škola Svitavy

Milady Horákové 488, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Speciální základní škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Jarmila Drábková

Speciální ZŠ a MŠ Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Kapounová

Speciální ZŠ Bystré

Zámecká 1, 56992  Bystré
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dita Bomberová

Speciální ZŠ, MŠ a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287/26, 57101  Moravská Třebová-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavlína Baslerová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Králíky, 5. května 383

5. května 383, 56169  Králíky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Miroslav Zerzán

Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

, 56912  Opatov 139
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Hebelková

Základní škola a Mateřská škola Budislav, okres Svitavy

Budislav 136, 56965  Budislav u Litomyšle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Stříteská

Základní škola a mateřská škola Bystřec, okres Ústí nad Orlicí

, 56154  Bystřec 87
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Maňková

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

, 56132  Cotkytle 104
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Tesařová

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

, 56161  Červená Voda 341
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Fojtíková

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy

, 56956  Čistá 3
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Siglová

Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Dobříkov 89, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Paličková

Základní škola a mateřská škola Holetín

, 53971  Holetín 20
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Bureš

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim

Dolní Bradlo 21, 53953  Horní Bradlo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Stará

Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

, 56133  Horní Heřmanice 13
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kaňková

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Horní Třešňovec 4, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kosová

Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy

, 56901  Hradec nad Svitavou 496
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Turinská

Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

, 56165  Jamné nad Orlicí 207
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Rubešová

Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy

Javorník 61, 56802  Svitavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Sekaninová

Základní škola a Mateřská škola Kameničky

, 53941  Kameničky 38
Typ školy: Obec
Ředitel: Růžena Špalková

Základní škola a mateřská škola KLAS, s.r.o.

Školní náměstí 37, 53351  Pardubice-Rosice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Michal Havlíček

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA KOCLÍŘOV, okres Svitavy

, 56911  Koclířov 123
Typ školy: Obec
Ředitel: Vlasta Stöhrová

Základní škola a Mateřská škola Korouhev

, 56993  Korouhev 181
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Sobola

Základní škola a mateřská škola Křenov, okres Svitavy

, 56922  Křenov 141
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kovařík

Základní škola a mateřská škola Květná

Květná 92, 57201  Polička
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Zdeňka Mojdlová

Základní škola a Mateřská škola Linhartice

Linhartice 116, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Richterová

Základní škola a mateřská škola Lipoltice, okres Pardubice

, 53364  Lipoltice 46
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Nalezinková

Základní škola a Mateřská škola Líšnice, okres Ústí nad Orlicí

, 56184  Líšnice 248
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Luxová

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Chrudim

Lukavice 57, 53821  Slatiňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Tenkrátová

Základní škola a mateřská škola Makov, okres Svitavy

Makov 85, 57001  Litomyšl
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Hruban

Základní škola a Mateřská škola Mikulovice, okres Pardubice

Mikulovice, Valčíkova 52, 53002  Pardubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Lukeš

Základní škola a mateřská škola Mistrovice, okres Ústí nad Orlicí

Mistrovice 11, 56164  Jablonné nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Vernerová

Základní škola a Mateřská škola Mladkov

, 56167  Mladkov 138
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Filipová

Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim

, 53802  Morašice 59
Typ školy: Obec
Ředitel: Lea Ouřecká

Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady

, 53945  Nové Hrady 47
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Čermák

Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy

Opatovec 119, 56802  Svitavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Procházková

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Orlické Podhůří - Říčky 59, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a Mateřská škola Orličky

, 56155  Orličky 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Hocková

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

, 56122  Ostrov 76
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Lipenský

Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice

Ostřešany 25, 53002  Pardubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Pavelka

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

, 56170  Písečná 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Květoslava Stejskalová

Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín

Semanín 118, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Kocůrková

Základní škola a mateřská škola Prosetín

, 53976  Prosetín 3
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Matrasová

Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 37

Košumberk 37, 53854  Luže
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Jeníčková

Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice

Pustá Kamenice 118, 56982  Borová u Poličky
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Jana Kulichová

Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim

Rabštejnská Lhota 44, 53701  Chrudim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Rozsypalová

Základní škola a mateřská škola Rokytno, okres Pardubice

Rokytno 73, 53304  Sezemice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Brousilová

Základní škola a mateřská škola Rudoltice

, 56125  Rudoltice 200
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Havlenová

Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí

Rybník 147, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Beran

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

, 53865  Řepníky 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy

Sádek 55, 57201  Polička
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Plachá

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

Srch, Pohránovská 31, 53352  Staré Hradiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Vránová

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy

, 56932  Staré Město 64
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Beránková

Základní škola a mateřská škola Staré Ždánice, okres Pardubice

, 53344  Staré Ždánice 33
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Spejchlík

Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov

Zadní 50, 56802  Svitavy - Lačnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radoslava Renzová, DiS.

Základní škola a mateřská škola Svratouch

, 53942  Svratouch 237
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Navrátilová

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Hlavečník, okres Pardubice

, 53315  Hlavečník 95
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Kalinová

Základní škola a Mateřská škola Tatenice

, 56131  Tatenice 149
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Valentová

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN

, 56166  Těchonín 4
Typ školy: Obec
Ředitel: Lenka Kreuselová

Základní škola a mateřská škola Telecí

, 56994  Telecí 178
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Dagmar Nejedlá

Základní škola a Mateřská škola Tisová, okres Ústí nad Orlicí

Tisová 87, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Eva Růžičková

Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy

, 56957  Trstěnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Kubešová

Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim

Tuněchody 4, 53701  Chrudim
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Dvořák

Základní škola a Mateřská škola Verměřovice, okres Ústí nad Orlicí

, 56152  Verměřovice 115
Typ školy: Obec
Ředitel: Zora Dvořáková

Základní škola a mateřská škola Vranová Lhota, okres Svitavy

Vranová Lhota 70, 57101  Moravská Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Milenovská

Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114

, 56118  Němčice 114
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lydie Věnečková

Základní škola a mateřská škola Zálší, okres Ústí nad Orlicí

Zálší 38, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Lásková

Základní škola a mateřská škola Žďárec u Skutče, okres Chrudim

Žďárec u Skutče 8, 53973  Skuteč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radka Červinková

Základní škola a Mateřská škola Žichlínek

Žichlínek 65, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radomíra Divíšková

Základní škola a mateřská škola Živanice, okres Pardubice

, 53342  Živanice 46
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luboš Jirák

Základní škola a Mateřská škola, Dlouhá Loučka, okres Svitavy

Dlouhá Loučka 98, 56943  Jevíčko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Růžena Keclíková

Základní škola a mateřská škola, Jaroměřice, okres Svitavy

, 56944  Jaroměřice 310
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Václavek

Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Dolní Třešňovec 24, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Fryaufová

Základní škola a mateřská škola, Orel, okres Chrudim

Orel 71, 53821  Slatiňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Bílková

Základní škola a mateřská škola, Skořenice

Skořenice 2, 56501  Choceň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Diepoltová

Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

Bohousová 73, 56401  Žamberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslava Stančíková

Základní škola Borová

, 56982  Borová 111
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Chadimová

Základní škola Břehy, okres Pardubice

Břehy, Obránců míru 40, 53501  Přelouč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Hameršmíd

Základní škola Cerekvice nad Loučnou, okres Svitavy

, 56953  Cerekvice nad Loučnou 135
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tupec

Základní škola Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

, 56185  Česká Rybná 141
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Košťálová

Základní škola Česká Třebová

Habrmanova 1500, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zbyněk Slavík

Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice

Ústecká 160, 56003  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Beneš

Základní škola České Heřmanice

, 56552  České Heřmanice 50
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kafková

Základní škola Dolní Újezd, okres Svitavy

, 56961  Dolní Újezd 342
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Lněnička

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-250

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému