VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno - Kročehlavy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Jitka Maršálková

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Libor Novotný

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

3. základní škola Heuréka, s.r.o.

Smetanova 203, 25082  Úvaly
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Magdalena Fleková

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

Boleslavská soukromá střední škola a základní škola, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová

Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov

č. p. 49, 25601  Petroupim
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jitka Hřebecká

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory

č. p. 152, 28002  Býchory
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Aleš Bureš

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Liběchov, Rumburská 54

Rumburská 54, 27721  Liběchov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Petra Šumová

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330

Luční 330, 25791  Sedlec-Prčice-Sedlec
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Stanislav Urban

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk, příspěvková organizace

Palackého třída 515/67, 28802  Nymburk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radka Klímová

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

č. p. 55, 27305  Ledce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Pejša

Jungmannova základní škola Beroun

Plzeňská 30/14, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Souček

Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno

Školská 262, 27345  Hřebeč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Čermáková

Masarykova základní škola a mateřská škola Bobnice

Kovanská 171, 28931  Bobnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Dagmar Bednářová

Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce, příspěvková organizace

Rudé armády 300, 29473  Brodce nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Šimůnek

Masarykova základní škola a Mateřská škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

č.p. 255, 26221  Obecnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kadlec

Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice

č.p. 3, 29446  Semčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kočová

Masarykova základní škola a Mateřská škola Suchomasty, okres Beroun

č.p. 135, 26722  Suchomasty
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslava Pecková

Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

Osvobození 212, 28901  Dymokury
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Martínková

Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín

Vrchlického 236, 28151  Velký Osek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Strejčková

Mateřská škola a Základní škola Duhový svět, s.r.o.

Bendlova 2168, 27201  Kladno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Lenka Koubová, DiS.

Mateřská škola Montessori Beroun a Základní škola s.r.o.

V Zahradách 1874, 26601  Beroun
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Illnerová

Naše základní škola, z.ú.

Stradonická 191, 26705  Nižbor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jan Jícha

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26101  Příbram IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jakub Dvořák

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o.

Tři Vršky 532, 26701  Králův Dvůr
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Barbora Novotná

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

U Bažantnice 154/19, 29001  Poděbrady III
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Mladá

Speciální základní škola Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 622, 26242  Rožmitál pod Třemšínem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bártl

Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola, Dobřichovice

Pražská 151, 25229  Dobřichovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Věra Nájemníková

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun - Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Na Drahách 20, 25241  Dolní Břežany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jiří Bureš Ph.D.

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Frant. Diepolta 1576, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík Vožeh, MPA

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Straková 522, 25242  Jesenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jitka Stiles Ph.D.

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Žák

Základní škola a Dětský domov Sedlec - Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace

Přestavlky 1, 25791  Sedlec - Prčice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr., Bc. Hana Fárová

Základní škola a mateřská škola Bambinárium

Čs. armády 139, 25230  Řevnice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Dagmar Hrabová

Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín

č. p. 49, 28143  Bečváry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamila Hrčkuláková

Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372

Na Karlově 372, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatopluk Česák

Základní škola a Mateřská škola Bez hranic

č.p. 171, 27064  Mšec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milan Dvořák

Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora

č.p. 67, 28572  Bílé Podolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Skalická

Základní škola a Mateřská škola Brandýsek

Slánská 36, 27341  Brandýsek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Čermáková

Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno

Bratronice 76, 27363  Bratronice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Ing. Jitka Tenklová

Základní škola a mateřská škola Broumy, okres Beroun

Školní 242, 26742  Broumy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Kuška

Základní škola a Mateřská škola Březno

Březno 115, 29406  Březno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Bělohlávková

Základní škola a Mateřská škola Býchory, okres Kolín, příspěvková organizace

Býchory 99, 28002  Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Hana Žižková

Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

Komenského 200, 27732  Byšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Viktorin

Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun

Na Dražkách 217, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Štochlová

Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník

Cítov 3, 27704  Cítov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Mlejnková

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, příspěvková organizace

Školní 57, 27732  Čečelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Slánská

Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín

Kutnohorská 181, 28121  Červené Pečky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Štěpánka Hanzlová

Základní škola a Mateřská škola Čisovice, okres Praha - západ

Čisovice 193, 25204  Čisovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Hejnicová

Základní škola a mateřská škola Čistá

Čistá 77, 29423  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Karla Fridrichová

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

Tyršova 127, 27034  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Vopatová

Základní škola a Mateřská škola Dalovice, příspěvková organizace

Dalovice 32, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Konečná

Základní škola a mateřská škola Dobrovice

Komenského 46, 29441  Dobrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jana Čejková

Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres Kladno

Sokolská 230, 27364  Doksy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kindlová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

Na Vršku 290, 25241  Dolní Břežany
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Iva Fischerová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres Příbram

Dolní Hbity 44, 26262  Dolní Hbity
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ondřej Buralt

Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov

Školní 1, 25768  Dolní Kralovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Julie Adamcová

Základní škola a mateřská škola Donum Felix s.r.o.

Hradečno 32, 27304  Hradečno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jiří Bartoš

Základní škola a Mateřská škola Drozdov, okres Beroun

Drozdov 106, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peksová

Základní škola a mateřská škola Družec, okres Kladno

Ke Kostelu 77, 27362  Družec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Staňková

Základní škola a Mateřská škola Dublovice, okres Příbram

Dublovice 56, 26251  Dublovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Burianová

Základní škola a Mateřská škola Dvory, okres Nymburk, příspěvková organizace

Dvory 40, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Blažková

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice

Tyršova 278, 28934  Rožďalovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Klímová

Základní škola a Mateřská škola Hluboš

Hluboš 116, 26222  Hluboš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Schmidt

Základní škola a mateřská škola Hnízdo v Úněticích, příspěvková organizace

Školní 2/1, 25262  Únětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Demelová

Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply

Horní Počaply 225, 27703  Horní Počaply
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Cedrychová

Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic, okres Mělník

Hostín u Vojkovic 76, 27744  Vojkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Rechcíglová

Základní škola a Mateřská škola Hradištko, okres Nymburk

Hradištko 86, 28912  Sadská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Šteffková

Základní škola a mateřská škola Hrubý Jeseník, okres Nymburk

Hrubý Jeseník 123, 28932  p. Oskořínek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Oberhel

Základní škola a Mateřská škola Hředle, okres Rakovník

Hředle 204, 27008  Hředle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Slámová

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany, okres Příbram, příspěvková organizace

, 26244  Hvožďany 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Juračková

Základní škola a Mateřská škola Chlum, okres Příbram

Chlum 16, 26293  Nalžovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Procházková

Základní škola a mateřská škola Chlumín, příspěvková organizace

Chlumín 8, 27743  Chlumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Hloušková

Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

Chocerady 267, 25724  Chocerady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Kolářová

Základní škola a Mateřská škola Chotusice, okres Kutná Hora

Chotusice 262, 28576  Chotusice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Radlová

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Praha - západ

U Školy 41, 25219  Chrášťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Báčová

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Rakovník

Chrášťany 68, 27001  Kněževes
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniela Rotková

Základní škola a mateřská škola Chraštice

Chraštice 44, 26272  Březnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Derfl

Základní škola a Mateřská škola Chvatěruby, okres Mělník

Chvatěruby 46, 27801  Kralupy nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Moravcová

Základní škola a mateřská škola Chyňava

Malá Strana 158, 26707  Chyňava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Hamousová

Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ

Za Školou 55, 25303  Chýně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Novák

Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí

Komenského náměstí 209, 27101  Nové Strašecí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Chochola

Základní škola a mateřská škola Jankov, okres Benešov

Na náměstí 29, 25703  Jankov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Nerad

Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ

Lidická 265, 25261  Jeneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Jeřábková

Základní škola a Mateřská škola Jesenice u Sedlčan

Jesenice 10, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Peštová

Základní škola a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník

Školní 323, 27033  Jesenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Koníř

Základní škola a Mateřská škola Jince

Slavíkova 26, 26223  Jince
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Havlát

Základní škola a Mateřská škola Jivina

Jivina 9, 29414  Jivina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Biskupová

Základní škola a mateřská škola Josefa Kubálka Všenory, příspěvková organizace

Karla Majera 370, 25231  Všenory
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Bartoníčková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-481

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému