VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dita Břečková Šeinerová

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 624/1, 41901  Duchcov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Svatopluka Čecha 2773, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Lenka Woloszczuková

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

č. p. 1, 41115  Dlažkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace

České mládeže 230/2, 40001  Ústí nad Labem-Klíše
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Vlasta Rytířová

Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Křesťanská základní škola Nativity

Potoční 51, 40502  Děčín XXXI-Křešice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jindřiška Vopatová

LINGUA UNIVERSAL soukromá základní škola a mateřská škola s.r.o.

Sovova 2, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Blanka Fránová Ježková

Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

č.p. 1, 43931  Měcholupy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alexandr Bednář

Masarykova základní škola a Mateřská škola Krupka, Masarykova 461

Masarykova 461, 41742  Krupka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Ctirad Vaník

Masarykova základní škola a mateřská škola Žalhostice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

č.p. 126, 41101  Žalhostice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Fiedler

Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5

Svojsíkova 1482/5, 41201  Litoměřice-Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Kynzl

Masarykova základní škola Lubenec, okres Louny

Karlovarská 181, 43983  Lubenec
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Romana Klimentová

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov

Krušnohorská 1675, 43111  Jirkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Reihs

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět

Dobrovského 1402/2, 40502  Děčín I
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Martina Edrová

Soukromá základní škola OPTIMA s.r.o.

Vítězslava Nezvala 2467/25, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Marcela Černá

Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Kellnerová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace

Trnovanská 1331/18, 41501  Teplice-Trnovany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Vanda Korandová

Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

Poděbradova 640, 44001  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Venuše Svobodová

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem - Severní Terasa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IX
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace

Ostrovní 300, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Moravcová

Sportovní soukromá základní škola, s.r.o.

Podkrušnohorská 1677, 43601  Litvínov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Škramlík

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 315/7, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Svobodná základní škola, o.p.s.

Třebušín 115, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Katarína Hurychová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Eva Karbanová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

č.p. 66, 43158  Místo
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Miloš Dvořák

ZAČÍT SPOLU Základní škola a Mateřská škola Kadaň

kpt. Jaroše 612, 43201  Kadaň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Bc. Diana Roubová

Základní škola a Lesní mateřská škola Jurta

Vítězství 121, 40502  Děčín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Tanglová

Základní škola a mateřská škola Bečov, okres Most, příspěvková organizace

č. p. 17, 43526  Bečov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Marcela Kynclová

Základní škola a Mateřská škola Bechlín

č.p. 46, 41186  Bechlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Adámek

Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace

Opletalova 699, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Tesarčíková

Základní škola a Mateřská škola Bitozeves

Bitozeves 89, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Shejbalová

Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

Husovo náměstí 112, 41156  Bohušovice nad Ohří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Matoušovská

Základní škola a Mateřská škola Braňany

Sídliště 191, 43522  Braňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Kratochvíl

Základní škola a Mateřská škola Brozany nad Ohří, příspěvková organizace

Školní 36, 41181  Brozany nad Ohří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alice Marešová

Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

Švermova 367, 43145  Březno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Vlach

Základní škola a Mateřská škola Cítoliby, příspěvková organizace

Tyršovo náměstí 56, 43902  Cítoliby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Wolfová

Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny

Fűgnerova 424, 43901  Černčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Richter

Základní škola a Mateřská škola České Kopisty, okres Litoměřice, příspěvková organizace

České Kopisty 84, 41201  Litoměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Štětinová

Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice

Čížkovice 236, 41112  Čížkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Arnošt Waschta

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Březová 369, 40502  Děčín III - Staré Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Čuříková

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace

Raisova 688/11, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et. Bc. Alena Tomášková

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Na Pěšině 330, 40505  Děčín IX - Bynov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Slavík PhD.

Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace

Školní 1544/5, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kettner

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Vojanova 178/12, 40502  Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Rajchl

Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

Kosmonautů 177, 40502  Děčín XXVII - Březiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

, 40703  Dobkovice 83
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nora Kalašová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice - příspěvková organizace

Dolní Habartice 152, 40502  Dolní Habartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Baštrnáková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace

Tyršova 302, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Diessnerová

Základní škola a Mateřská škola Domoušice

Domoušice 199, 43968  Domoušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Eva Mužíková

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DUHOVÁ CESTA, s.r.o.

Havlíčkova 3675, 43003  Chomutov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Petra Jandová

Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín

Heřmanov 120, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Gabriela Švandrlíková

Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

Školní 126/50, 43543  Horní Jiřetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Klára Křivánková

Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Litoměřická 267, 41172  Hoštka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radovan Rieger

Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace

Huntířov 101, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šetková

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Chbany 20, 43157  Chbany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Kalánková

Základní škola a Mateřská škola Chodouny, příspěvková organizace

Chodouny 119, 41171  Chodouny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Kysilková

Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace

Jetřichovice 83, 40716  Jetřichovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Vopátová

Základní škola a Mateřská škola Klapý, okres Litoměřice

Klapý 85, 41116  Klapý
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Komárková

Základní škola a Mateřská škola Koštice, okres Louny, příspěvková organizace

Koštice 53, 43921  Koštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Součková

Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace

28. října 2173, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Lisse

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Školní 10/558, 40746  Krásná Lípa
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ivana Preyová

Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr

Krásný Dvůr 182, 43972  Krásný Dvůr
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Bejčková

Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400

Teplická 400, 41741  Krupka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Liška

Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice

Bezručova 141, 41148  Křešice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Špittová

Základní škola a mateřská škola Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace

Liběšice 61, 43963  Liběšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Gondeková

Základní škola a Mateřská škola Liběšice, příspěvková organizace

Liběšice 170, 41146  Liběšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Táborský

Základní škola a Mateřská škola Libotenice, příspěvková organizace

Libotenice 58, 41201  Litoměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Panschab

Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

Libouchec 157, 40335  Libouchec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Březinová

Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace

Lipová 417, 40781  Lipová u Šluknova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Palinkášová

Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most

Přátelství 160, 43542  Litvínov-Janov
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Miroslava Holubová

Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most

Ruská 2059, 43601  Litvínov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Tomášová

Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most

Vrchlického 372, 43511  Lom u Mostu
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Šabková

Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace

Ludvíkovice 68, 40713  Ludvíkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Demuthová

Základní škola a Mateřská škola Malečov, příspěvková organizace

Malečov 61, 40327  Malečov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Peter Daško

Základní škola a Mateřská škola Markvartice

Markvartice 197, 40742  Markvartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kroupa

Základní škola a Mateřská škola Mašťov, okres Chomutov

Náměstí 122, 43156  Mašťov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Němcová

Základní škola a Mateřská škola Meziboří, příspěvková organizace

J. A. Komenského 340, 43513  Meziboří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Peška

Základní škola a mateřská škola Mnetěš

Mnetěš 135, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Marcela Sekerová

Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Školní 121, 41119  Mšené-lázně
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Mgr. Adéla Marschallová Rumlerová, MBA

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA NELUMBO Education, o.p.s.

Školní 1727, 43111  Jirkov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dita Klucová

Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny příspěvková organizace

Hlavní 6 Nové Sedlo, 43801  Žatec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Součková

Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

Hlavní 57, 43163  Perštejn
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlastimil Hendrych

Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace

Černčice 3, 43985  Petrohrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Ivana Hůrková

Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

č. p. 5, 40337  Petrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květuše Leistnerová

Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

Ploskovice 36, 41142  Ploskovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Melicharová

Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice

Podsedice 85, 41115  Třebívlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Pravdová

Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice

Polepy 170, 41147  Polepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Pavel Markvart

Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

5. května 233, 40332  Povrly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Najmonová

Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289

Chomutovská 1289, 43201  Kadaň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Podaná

Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov

Radonice 165, 43155  Radonice u Kadaně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Šafařík

Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803

Školní 1803, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zuzana Zrzavá

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-283

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému