VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava

Sokolovská 3078/30, 58601  Jihlava
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Radek Vovsík

Křesťanská základní škola Jihlava

nám. Svobody 1369/3, 58601  Jihlava
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Šárka Glösslová

Mateřská škola a Základní škola Dobrnice okres Havlíčkův Brod

Dobrnice 34, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Mikeš

Mateřská škola a Základní škola Slunečnice

č.p. 113, 58231  Okrouhlice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Hana Belingerová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

Horní 617, 39464  Počátky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jiřina Nesládková

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

K Rakůvkám 916/1, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Karel Suchánek

Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace

Školní 373/2, 58851  Batelov
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Alena Vybíralová

Základní škola a Mateřská škola Blatnice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Blatnice 69, 67551  Jaroměřice nad Rokytnou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Mikešová

Základní škola a Mateřská škola Bohdalec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Bohdalec 80, 59255  Bobrová
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeňka Kučerová

Základní škola a mateřská škola Bohdalov

Bohdalov 205, 59213  Bohdalov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Laštovičková

Základní škola a Mateřská škola Bohuslava Reynka, Lípa, příspěvková organizace

Lípa 66, 58257  Lípa
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Vítková

Základní škola a mateřská škola Božejov

č.p. 1, 39461  Božejov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Matoušová

Základní škola a mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace

Školní 725, 58832  Brtnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Čerklová

Základní škola a mateřská škola Brzkov, příspěvková organizace

Brzkov 39, 58813  Polná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Miluše Hutyrová

Základní škola a mateřská škola Březník, příspěvková organizace

Březník 89, 67574  Březník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Cabejšek

Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč

Budkov 5, 67542  Budkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Vala

Základní škola a mateřská škola Cejle, příspěvková organizace

Cejle 116, 58851  Batelov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Marta Kozdas

Základní škola a mateřská škola Čáslavice

Čáslavice 110, 67524  Čáslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Blecha

Základní škola a mateřská škola Častrov, okres Pelhřimov

Častrov 104, 39463  Častrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiřina Joudlová

Základní škola a Mateřská škola Čejov, okres Pelhřimov

Čejov 4, 39601  Humpolec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Hurda

Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

Bělohrobského 367, 39494  Černovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Štefánek

Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Česká Bělá 300, 58261  Česká Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Voneš

Základní škola a Mateřská škola Dalečín, příspěvková organizace

, 59241  Dalečín 107
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Kotoučková

Základní škola a Mateřská škola Dalešice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Dalešice 144, 67554  Dalešice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Stupková

Základní škola a Mateřská škola Dešov

Dešov 105, 67533  Dešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Popová

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Brtnice, příspěvková organizace

č. p. 84, 58834  Dlouhá Brtnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Konečná

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, okres Havlíčkův Brod

Dlouhá Ves 69, 58222  Dlouhá Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rudolf Nožka

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda, příspěvková organizace

Dobrá Voda 96, 59451  Dobrá Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Havelková

Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

Polenská 162/4, 58812  Dobronín
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Ivo Mikulášek

Základní škola a mateřská škola Dolní Cerekev, příspěvková organizace

Dolní Cerekev 26, 58845  Dolní Cerekev
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Šilhart

Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace

Dolní Heřmanice 11, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Kamanová

Základní škola a mateřská škola Dolní Krupá, okres Havlíčkův Brod

č. p. 8, 58271  Dolní Krupá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Polívka

Základní škola a mateřská škola Dolní Město

Dolní Město 135, 58233  Dolní Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Maštálková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka

Dolní Rožínka 1, 59251  Dolní Rožínka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Makovský

Základní škola a Mateřská škola Dolní Vilémovice

Dolní Vilémovice 42, 67552  Lipník u Hrotovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Nováková

Základní škola a Mateřská škola DOMAMIL, příspěvková organizace

Domamil 115, 67543  Domamil
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radmila Punčochářová

Základní škola a Mateřská škola Dukovany, příspěvková organizace

Dukovany 64, 67556  Dukovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Nahodil

Základní škola a Mateřská škola Dušejov, příspěvková organizace

Dušejov 86, 58805  Dušejov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Krejčová

Základní škola a mateřská škola Fryšava pod Žákovou horou, příspěvková organizace

Fryšava pod Žákovou horou 100, 59204  Fryšava pod Žákovou horou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamil Hübner

Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace

Mírová 253, 58282  Golčův Jeníkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Ježek

Základní škola a Mateřská škola Habry

V Zahradách 18, 58281  Habry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Doležalová

Základní škola a Mateřská škola Hamry nad Sázavou, příspěvková organizace

Hamry nad Sázavou 133, 59101  Žďár nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Švoma

Základní škola a Mateřská škola Hartvíkovice, příspěvková organizace

Hartvíkovice 90, 67576  Hartvíkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Žalkovičová

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová

Náměstí 97, 58223  Havlíčkova Borová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Brychtová

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941

Wolkerova 2941, 58001  Havlíčkův Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Fikar

Základní škola a mateřská škola Herálec

Herálec 38, 58255  Herálec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Ulrichová

Základní škola a Mateřská škola Herálec, příspěvková organizace

Herálec 440, 59201  Herálec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Dlouhá

Základní škola a mateřská škola Heraltice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Heraltice 80, 67521  Okříšky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Bartheldy

Základní škola a mateřská škola Hněvkovice, příspěvková organizace

Hněvkovice 14, 58294  Hněvkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Magda Bártová

Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace

Hodice 86, 58901  Třešť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Marešová

Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava

Horní Dubenky 135, 58852  Horní Dubenky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Stanislav Hromada

Základní škola a Mateřská škola Hořepník

Nám. Prof. Bechyně 53, 39421  Hořepník
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Milan Hupka

Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace

Jakubov 130, 67544  Lesonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Šerháková

Základní škola a mateřská škola Jamné, příspěvková organizace

Jamné 197, 58827  Jamné u Jihlavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miluše Marešová

Základní škola a Mateřská škola Jana Blahoslava Kralice nad Oslavou, příspěvková organizace, okres Třebíč

Martinská 52, 67573  Kralice nad Oslavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Olšanová

Základní škola a mateřská škola Jihlava, Nad Plovárnou 5, příspěvková organizace

Nad Plovárnou 4494/5, 58601  Jihlava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Šaufl

Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace

Padělek 133, 59242  Jimramov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Křížová

Základní škola a mateřská škola Jiřice, okres Pelhřimov

Jiřice 44, 39601  Humpolec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Prokopová

Základní škola a Mateřská škola Kamenice, okr. Jihlava, příspěvková organizace

Kamenice 402, 58823  Kamenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jan Jelínek

Základní škola a mateřská škola Kněžice

Kněžice 215, 67529  Kněžice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kružíková

Základní škola a Mateřská škola Kojetice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Kojetice 76, 67523  Kojetice na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Petr Mejzlík

Základní škola a Mateřská škola Koněšín, příspěvková organizace

Koněšín 72, 67502  Koněšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Rychlá

Základní škola a Mateřská škola Kostelec, příspěvková organizace

Kostelec 87, 58861  Kostelec u Jihlavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Hájková

Základní škola a mateřská škola Košetice

Košetice 165, 39422  Košetice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Skolek

Základní škola a Mateřská škola Kouty, okres Třebíč, příspěvková organizace

Kouty 82, 67508  Kouty u Třebíče
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Havlík

Základní škola a Mateřská škola Kozlov, příspěvková organizace

Kozlov 55, 58821  Velký Beranov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Bouchner

Základní škola a mateřská škola Kožlí

Kožlí 2, 58293  Kožlí
Typ školy: Obec
Ředitel: Iva Hanzlíková Gabrielová

Základní škola a mateřská škola Krahulčí, okres Jihlava, příspěvková organizace

Krahulčí 34, 58856  Telč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naďa Vokřínková

Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora, příspěvková organizace

Krásná Hora 34, 58234  Krásná Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Andrea Marková

Základní škola a Mateřská škola Křídla, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Křídla 52, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Šimková

Základní škola a Mateřská škola Křižánky, příspěvková organizace

Křižánky 92, 59202  Svratka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Suchá

Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace

U Školy 321, 59451  Křižanov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniel Ubr

Základní škola a Mateřská škola Křoví, příspěvková organizace

Křoví 190, 59454  Křoví
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Minaříková

Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Lesonice 1, 67544  Lesonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řezníčková

Základní škola a Mateřská škola Libice nad Doubravou

náměstí Sv. Jiljí 11, 58277  Libice nad Doubravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Mrvová

Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvková organizace

, 67552  Lipník 42
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Koubková

Základní škola a Mateřská škola Litohoř, příspěvková organizace, okres Třebíč

Litohoř 98, 67544  Lesonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Kabelková

Základní škola a mateřská škola Lučice

Lučice 61, 58235  Lučice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Březinová

Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace

Školní 177, 58822  Luka nad Jihlavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Vrbická

Základní škola a Mateřská škola Lukavec

Na Podskalí 282, 39426  Lukavec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Musil

Základní škola a mateřská škola Lukov, příspěvková organizace

Lukov 32, 67602  Moravské Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Potěšilová

Základní škola a Mateřská škola Maleč

Maleč 77, 58276  Maleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Řípová

Základní škola a Mateřská škola Mladoňovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Mladoňovice 67, 67532  Třebelovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jana Šimková

Základní škola a Mateřská škola Moravec, příspěvková organizace

Moravec 45, 59254  Moravec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Pechová

Základní škola a Mateřská škola Mrákotín, příspěvková organizace

Mrákotín 114, 58854  Mrákotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Hillayová

Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

č. p. 170, 67560  Myslibořice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Davidová

Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev

Nová Cerekev 72, 39415  Nová Cerekev
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Pech

Základní škola a Mateřská škola Nová Říše příspěvková organizace

Březinova 193, 58865  Nová Říše
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vojtěch Vrána

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Nového Města na Moravě, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Nová Ves u Nového Města na Moravě 70, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Skryja

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod

Nová Ves u Světlé 33, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Hálová

Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Nové Syrovice 5, 67541  Nové Syrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Vodáková

Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace

Na Městečku 1, 59214  Nové Veselí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Augustýn

Základní škola a mateřská škola Obrataň

Obrataň 148, 39412  Obrataň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Vostarek

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod

Okrouhlice 59, 58231  Okrouhlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Hodboďová

Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Pelhřimov

Olešná 54, 39301  Pelhřimov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Šulcová

Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace

Opatov na Moravě 68, 67528  Opatov na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Procházková

Základní škola a mateřská škola Oslavice, příspěvková organizace

Oslavice 67, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Lenka Havlíková

Základní škola a mateřská škola Osová Bítýška

Osová Bítýška 246, 59453  Osová Bítýška
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Malý

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň

Oudoleň 123, 58224  Oudoleň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Losenická

Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace

Pavlov 100, 58833  Stonařov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Polodna

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-266

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému