VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

Academic School, Mateřská škola a základní škola, s.r.o.

Studentské náměstí 1531, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Věra Olšáková

Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně

Česká 4787, 76005  Zlín
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Jana Langerová

Církevní ZŠ Kroměříž

Velké náměstí 49/43, 76701  Kroměříž
Typ školy: Církev
Ředitel: RNDr. Olga Loučková

Dětský domov a Základní škola Liptál

91, 75631  Liptál
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Žůrková

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Masarykovo nám. 420, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Čapková

Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Bystřice pod Hostýnem, Havlíčkova 547

Havlíčkova 547, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jiří Vodák

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Katolická základní škola v Uherském Brodě

Jirchářská 823, 68801  Uherský Brod
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Ivo Ertl

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Vsetínská 454/53, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

Montessori Zlín - základní škola a mateřská škola Motýlek

nám. T. G. Masaryka 588, 76001  Zlín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Zuzana Pliška

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Školy Březová - střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová

č.p. 102, 68767  Březová
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Ludvík Zimčík

Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

Zámecká 107, 76804  Střílky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Lubomír Ševčík

Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace

5. května 1700, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kokinopulos

Základní škola a Mateřská škola Bezměrov, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Bezměrov 165, 76701  Kroměříž
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Botková

Základní škola a Mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace

č.p. 62, 76341  Biskupice u Luhačovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Žáková

Základní škola a Mateřská škola Bohuslavice u Zlína, okres Zlín, příspěvková organizace

č.p. 221, 76351  Bohuslavice u Zlína
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Vavrušová

Základní škola a Mateřská škola Branky, okres Vsetín, příspěvková organizace

Branky 101, 75645  Branky na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kajabová

Základní škola a Mateřská škola Bratřejov, okres Zlín

Bratřejov 121, 76312  Vizovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Králová

Základní škola a Mateřská škola Březnice, okres Zlín, příspěvková organizace

Březnice 15, 76001  Zlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vojtková

Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Březolupy 134, 68713  Březolupy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Chlachulová

Základní škola a Mateřská škola Březůvky, okres Zlín

Školní 125, 76345  Březůvky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Ajglová

Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

Komenského 483, 68708  Buchlovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Klímová

Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace

Bystřice pod Lopeníkem 173, 68755  Bystřice pod Lopeníkem
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Monika Petrášová

Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín

Dolní Bečva 578, 75655  Dolní Bečva
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Pavel Urbanovský

Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín příspěvková organizace

Drnovice 104, 76325  Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Lebloch

Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace

Pláňavy 550, 76363  Halenkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vojtěch Tělupil

Základní škola a mateřská škola Hřivínův Újezd, okres Zlín

Hřivínův Újezd 68, 76307  Velký Ořechov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Zásměta

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště

Huštěnovice 72, 68703  p. Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Šimíková

Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec, příspěvková organizace

Hutisko 605, 75662  Hutisko-Solanec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Gajová

Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizace

Hlavní 19, 76310  Hvozdná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Krajíčková

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

Choryně 116, 75642  Choryně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Palátová

Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Školní 633, 76872  Chvalčov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hnila

Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského Nivnice, příspěvková organizace

Komenského 101, 68751  Nivnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Talaš

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

Jalubí 514, 68705  Jalubí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Kuntová

Základní škola a Mateřská škola Jana Amose Komenského, Komňa 169, okres Uherské Hradiště

Komňa 169, 68771  Bojkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ivana Dubovská

Základní škola a Mateřská škola Jarcová, okres Vsetín, příspěvková organizace

Jarcová 53, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Janišová

Základní škola a Mateřská škola Karolinka

Kobylská 250, 75605  Karolinka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Šrámek

Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace

193, 76319  Kašava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Vlk

Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín

Kateřinice 154, 75621  Kateřinice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Muchová

Základní škola a mateřská škola Kladeruby, okres Vsetín, příspěvková organizace

Kladeruby 105, 75643  Kelč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Hegarová

Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

č. p. 100, 68712  Kněžpole
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Šichová

Základní škola a Mateřská škola Kostelany, okres Kroměříž

Kostelany 107, 76701  Kroměříž
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Mikeš

Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury

Františka Vančury 3695/2, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Kočí

Základní škola a Mateřská škola Kudlovice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště

Kudlovice 105, 68703  Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Barbora Havlíková

Základní škola a mateřská škola Kunovice, okres Vsetín

Kunovice 43, 75644  Loučka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Cmerková

Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace

Leskovec 93, 75611  Valašská Polanka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Mičunek

Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková organizace

Lhota u Vsetína 128, 75501  Vsetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kurtin

Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Litenčice 165, 76813  Litenčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Krejčiřík

Základní škola a mateřská škola Loučka, okres Vsetín, příspěvková organizace

Loučka 188, 75644  Loučka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Navrátilová

Základní škola a Mateřská škola Loukov, okres Kroměříž

Loukov 119, 76875  Loukov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Mikulíková

Základní škola a Mateřská škola Ludkovice, příspěvková organizace

Ludkovice 7, 76341  Biskupice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Viktorie Janečková

Základní škola a Mateřská škola Mikulůvka, okres Vsetín

Mikulůvka 42, 75624  Bystřička
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Heraltová

Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace

Mysločovice 150, 76301  Mysločovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Gregorovičová

Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace

Nedašov 294, 76332  Nedašov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Mužík

Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště

, 68732  Nezdenice 35
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Jandásková

Základní škola a mateřská škola Ořechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Ořechov 90, 68737  Ořechov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Nosková

Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace

Ostrožská Lhota 306, 68723  Ostrožská Lhota
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Mlčoch

Základní škola a mateřská škola Osvětimany

Osvětimany 282, 68742  Osvětimany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Orlický

Základní škola a Mateřská škola Počenice - Tetětice, okres Kroměříž

Počenice 34, 76833  Morkovice - Slížany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řeháková

Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, okres Zlín, příspěvková organizace

Školní 126, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kudláčková

Základní škola a Mateřská škola Police, okres Vsetín, příspěvková organizace

Police 124, 75644  Loučka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomír Buksa

Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, příspěvková organizace

Poličná 276, 75701  Poličná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Žilinská

Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizace

Popovice 150, 68604  Kunovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Černý

Základní škola a Mateřská škola Pozděchov, okres Vsetín

Pozděchov 192, 75611  Valašská Polanka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Skanderová

Základní škola a Mateřská škola Pozlovice

Hlavní 59, 76326  Luhačovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Přemysl Janeček

Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace

Prakšice 100, 68756  Prakšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Savara

Základní škola a mateřská škola Pravčice, okres Kroměříž

Pravčice 148, 76824  Hulín
Typ školy: Obec
Ředitel: Eva Čechová

Základní škola a mateřská škola Provodov, okres Zlín

Provodov 90, 76345  Březůvky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Černá

Základní škola a Mateřská škola Pržno, okres Vsetín

Pržno 127, 75623  Jablůnka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Chalánková

Základní škola a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení Kroměříž

Havlíčkova 1265/50, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Emílie Dvořáčková

Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace

Racková 64, 76001  Zlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdislava Dvořáková

Základní škola a Mateřská škola Rataje, okres Kroměříž

Rataje 31, 76812  Rataje u Kroměříže
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Tunker

Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Zlín, příspěvková organizace

Rokytnice 100, 76321  Slavičín
Typ školy: Obec
Ředitel: Dana Žálková

Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Rymice 39, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pátková

Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín, příspěvková organizace

Sazovice 78, 76301  Mysločovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Velísková

Základní škola a mateřská škola Sehradice okres Zlín, příspěvková organizace

Sehradice 18, 76323  Dolní Lhota u Luhačovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Ovesný

Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace

, 76861  Slavkov pod Hostýnem 57
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Revajová

Základní škola a Mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizace

Slopné 95, 76323  Dolní Lhota
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Ovesný

Základní škola a Mateřská škola Spytihněv, okres Zlín, příspěvková organizace

, 76364  Spytihněv 216
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Mašláň

Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

Starý Hrozenkov 233, 68774  Starý Hrozenkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radovan Randiak

Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace

Koryčanská 47, 76804  Střílky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Raiserová

Základní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Suchá Loz 155, 68753  Suchá Loz
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Máčalová

Základní škola a Mateřská škola Šanov

Šanov 97, 76321  Slavičín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Rašková

Základní škola a Mateřská škola Študlov, okres Vsetín

Študlov 76, 75612  Horní Lideč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Proislová

Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace

Tečovice 112, 76302  Zlín 4
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Zapletalová

Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště

, 68704  Traplice 375
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Mgr. Stanislav Horehleď

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí

Palackého náměstí 238, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Kučerová

Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Šafaříkova

Šafaříkova 961, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Zerzáň

Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Újezdec, příspěvková organizace

Podhájí 291, 68734  Uherský Brod-Újezdec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Čechová

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace

, 76325  Újezd 252
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Aleš Kozubík

Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Křižná 782, Krásno nad Bečvou, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Drahomíra Chytilová

Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín, příspěvková organizace

Veselá 44, 76315  Slušovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Ladislava Čočková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-259

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému