VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Krajské základní školy

Dětský domov a Základní škola Liptál

91, 75631  Liptál
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Žůrková

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola, Krompach 47, příspěvková organizace

č.p. 47, 47157  Krompach
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Regina Stiblíková

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Šobrova 111/11, 39701  Písek-Budějovické Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ladislav Klíma

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Masarykovo nám. 420, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Čapková

Dětský domov, Základní škola a Mateřská škola Ledce, příspěvková organizace

č. p. 55, 27305  Ledce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Pejša

Dětský domov, základní škola a školní jídelna, Dolní Lánov 240

č. p. 240, 54341  Dolní Lánov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Kraus

Základní škola Želešice, Sadová, příspěvková organizace

Sadová 530, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Základní škola a Mateřská škola při FN Motol, Praha 5, V Úvalu 1

V Úvalu 84, 15006  Praha 5 - Motol
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vlasta Průchová

Speciální základní škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Činčalová

Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola

V pevnosti 13/4, 12841  Praha 2-Vyšehrad
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hrubý

Speciální základní škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky

Smolina 16, 76601  Valašské Klobouky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Fusek

Mateřská škola, základní škola a střední škola Gellnerka Brno, příspěvková organizace

Gellnerova 66/1, 63700  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

Mateřská škola, základní škola a dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

Široká 484/42, 66491  Ivančice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Špalková

Základní škola a praktická škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace

Ostrovní 300, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Moravcová

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Horní Planá, Sídliště Míru 40

Sídliště Míru 40, 38226  Horní Planá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Urban

Mateřská škola a základní škola Břeclav, Herbenova, příspěvková organizace

Herbenova 2969/4, 69003  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alice Magdonová

Mateřská škola a základní škola Brno, Barvičova, příspěvková organizace

Barvičova 45/54, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Trhlíková

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Hradec Králové, Sokolská 581

Sokolská 581, 50005  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Kovandová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Horská 160, 54102  Trutnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Vašíček

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IX
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

Čsl. armády 925, 39003  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Holomková

Základní škola a Mateřská škola při Nemocnici Na Bulovce

Budínova 1606/5, 18081  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Radislava Jiřičková

Základní škola a praktická škola Hodonín, náměstí B. Martinů, příspěvková organizace

náměstí B. Martinů 2952/5, 69501  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Mateřská škola a základní škola Brno, Kociánka, příspěvková organizace

Kociánka 2129/6, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jana Kadlecová

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

U Bažantnice 154/19, 29001  Poděbrady III
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Mladá

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549/27, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Mateřská škola speciální, základní škola speciální a praktická škola Ibsenka Brno, příspěvková organizace

Ibsenova 114/1, 63800  Brno-Lesná
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace

Trnovanská 1331/18, 41501  Teplice-Trnovany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Vanda Korandová

Mateřská škola a základní škola Kyjov, Za Humny, příspěvková organizace

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

Základní škola praktická, Praha 6, Vokovická 3

Vokovická 3, 16000  Praha 6 - Vokovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaromír Hudos

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287/26, 57101  Moravská Třebová-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Mateřská škola a základní škola Kyjov, Školní, příspěvková organizace

Školní 3208/51, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Miroslav Hula

Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

Školní 319, 38701  Volyně
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. et Mgr. Jiří Pán

Mateřská škola a základní škola při Dětské léčebně Křetín 12, příspěvková organizace

č.p. 12, 67962  Křetín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Najbrová

Speciální základní škola Augustina Bartoše

Nábřeží pplk. A. Bunzla 660, 54232  Úpice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Kulhánková

Základní škola a mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 51

Košumberk 37, 53854  Luže
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Jeníčková

Základní škola a Mateřská škola, Praha 8, Za Invalidovnou 1

Za Invalidovnou 628/1, 18600  Praha 8 - Karlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimíra Šavrdová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

Jablunkovská 241, 73961  Třinec-Lyžbice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marta Labojová

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Boskovice, příspěvková organizace

Štefánikova 1142/2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Bousková

Speciální základní škola Bystré

Zámecká 1, 56992  Bystré
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dita Bomberová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Frant. Diepolta 1576, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík Vožeh, MPA

Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Kellnerová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice 6
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiří Zemko

Speciální základní škola Litomyšl

9. května 1181, 57001  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Janypka

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilja Maloušková

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem - Severní Terasa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

Chotouňská 476/1, 10800  Praha-Malešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Josef Novotný, CSc.

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace

Horní Česká 247/15, 66902  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ludmila Falcová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 80/10, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Jedličková

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89

Nádražní 89, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Mazancová

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Nové město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Vančurova 83/2, 36017  Karlovy Vary
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Martina Kheilová

Odborné učiliště a Základní škola Holešov

Nádražní 525/1, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Stanislava Horáková

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

Zdeňka Štěpánka 340, 43401  Most
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Ajmová

Základní škola speciální, praktická škola a dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace

č.p. 243, 69648  Vřesovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Kolajová

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou I-Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín

Lazy 3695, 76001  Zlín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Gavendová

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Plzeň, alej Svobody 80

alej Svobody 80, 32300  Plzeň
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alice Kozáková

Základní škola a Mateřská škola při Priessnitzových léčebných lázních a.s., Jeseník

Kalvodova 360/66, 79001  Jeseník
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eliška Ježková

Základní škola, Klatovy, Hálkova 133

Hálkova 133, 33901  Klatovy
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dana Kočí

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

č. p. 1, 41115  Dlažkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ivana Pettrichová

Základní škola při psychiatrické léčebně, Praha 8, Ústavní 91

Ústavní 91, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Kamila Svobodová

Základní škola a Mateřská škola Motýlek, Kopřivnice, Smetanova 1122, příspěvková organizace

Smetanova 1122, 74221  Kopřivnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Jančálková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 145/3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Skoumalová

Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace

Šafaříkova 999/24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Vetýšková

Základní škola a Mateřská škola při Léčebně dr. L. Filipa, Poděbrady, nám. T. G. Masaryka 482

nám. T. G. Masaryka 482, 29001  Poděbrady
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Iva Leopoldová

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231/11b, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125/II

Jarošovská 1125, 37701  Jindřichův Hradec II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Výmolova 169/2, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Pavličková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace

Školní 624/1, 41901  Duchcov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Stádníková

Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace

Svatopluka Čecha 2773, 43801  Žatec
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Lenka Woloszczuková

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Odborná škola, Základní škola a Mateřská škola, Zbůch, V Sídlišti 349

V Sídlišti 349, 33022  Zbůch
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Základní škola a Mateřská škola při dětské léčebně, Cvikov, Ústavní 531, příspěvková organizace

Ústavní 531, 47154  Cvikov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Mateřská škola a Základní škola, Praha 9, Bártlova 83

Bártlova 83, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Čuřínová

Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice

Šaldova 657/6, 41201  Litoměřice-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Preiss

Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace

E. Krásnohorské 921, 46001  Liberec 14
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jakub Karásek

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Vachkova 941, 10400  Praha 10 - Uhříněves
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Ptáček

Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

Poděbradova 640, 44001  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Venuše Svobodová

Základní škola a Střední škola Karla Herforta, fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 1, Josefská 4

Josefská 4/43, 11800  Praha 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Mgr. Michal Sebera

Mateřská škola, základní škola a střední škola Vyškov, příspěvková organizace

Sídliště Osvobození 681/55, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

ZŠ Ledeč nad Sázavou, Habrecká

Habrecká 378, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Hořejš

Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Křižná 782, Krásno nad Bečvou, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Drahomíra Chytilová

Základní škola a střední škola waldorfská

Křejpského 1501, 14900  Praha 4 - Opatov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Magdaléna Vančatová Spáčilová

Základní škola, Rokycany, Čechova 40

Čechova 40, 33701  Rokycany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Josef Ungerman

ZŠ Vlašim, Březinská

Březinská 1702, 25801  Vlašim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ilona Benešová

Základní škola praktická a Základní škola speciální Kroměříž

1. máje 209, 76701  Kroměříž
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Marie Kirilenková

ZŠ Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova

Tyršova 1053, 74401  Frenštát pod Radhoštěm
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeňka Leščišínová

Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna, Radenín 1

č. p. 47, 39120  Radenín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Blanka Šimáková

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-297

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému