VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Obecní základní školy

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Libor Novotný

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jaroslav Mihal

Masarykova základní škola a Mateřská škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Vičl

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vašíčková

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Hromnice-Žichlice 58, 33011  Třemošná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Schneiderová

Masarykova základní škola Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Novotná

Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace

Školní 901, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Loritz

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

č.p. 255, 26221  Obecnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kadlec

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

č.p. 264, 46825  Zásada
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Navrátilová

Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Oldřich Šik, MBA

Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno

Školská 262, 27345  Hřebeč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Čermáková

Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova

Kopernikova 696, 73961  Třinec-Lyžbice
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Juraj Hudcovský

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Čížek

Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav, příspěvková organizace

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

třída 1. máje 210, 33012  Horní Bříza
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Winkelhöferová

ZŠ Chodov, Komenského

Komenského 273, 35735  Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Šípová

ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu

17. listopadu 4728, 43004  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Horská

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

207, 34534  Klenčí pod Čerchovem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Nováková

Masarykova základní škola a mateřská škola Nezamyslice

1. máje 234, 79826  Nezamyslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Jordán

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

Komenského 134, 34506  Kdyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Bc. Pavel Kopta

Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín

Revoluční 355, 50791  Stará Paka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Antoš

Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Markus

Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov

č.p. 380, 50343  Černilov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. David Kubíček

Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvková organizace

Březová 78, 74744  Březová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Očadlík

Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace

Komenského 950, 69642  Vracov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hlavsa

Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

Okružní 1580/57, 35201  Aš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Červenková

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Chbany 20, 43157  Chbany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Kalánková

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Král

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

č.p. 176, 56182  Klášterec nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Horňák

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace

Řezníčkova 25/1, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Palát

Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, příspěvková organizace

Loukov 45, 51301  Háje nad Jizerou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Bůnová

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, příspěvková organizace

Školní 57, 27732  Čečelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Slánská

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Seifertova 601, 73581  Bohumín - Nový Bohumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Rosík

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

č.p. 461, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Frýdecký Ph.D.

Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk

Osvobození 212, 28901  Dymokury
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Martínková

Masarykova základní škola Velký Osek, okres Kolín

Vrchlického 236, 28151  Velký Osek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Strejčková

Základní škola a Mateřská škola Lom, okres Most

Vrchlického 372, 43511  Lom u Mostu
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Šabková

Základní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace

Myslbekova 996, 36301  Ostrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Fous

Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín

č. p. 49, 28143  Bečváry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamila Hrčkuláková

Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy

č.p. 27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Kovář

Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

č.p. 345, 73992  Návsí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Šnajdr

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Říčky 59, 56201  Orlické Podhůří
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Komenského 312, 55001  Broumov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Humlová

Jungmannova základní škola Beroun

Plzeňská 30/14, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Souček

Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace

Hálkova 335/4, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Vítková

Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice

Podsedice 85, 41115  Třebívlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Pravdová

Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply Tyršova 136, okres Beroun, příspěvková organizace

Tyršova 136, 26701  Králův Dvůr - Počaply
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladislav Krabec

ZŠ Louny, Přemyslovců

Přemyslovců 2209, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Ekrt


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému