VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Obecní základní školy okres Praha-východ

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha - východ

Klecany 375, 25067  Klecany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Lacina

Základní škola Na Výsluní, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Kostelecká 1750, okres Praha - východ

Kostelecká 1750, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Přibyl

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ

Komenského 158, 25092  Šestajovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Míka

Základní škola a mateřská škola Čestlice

Čestlice, Na Návsi 3, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Svoboda

Základní škola a Mateřská škola Brandýs n. L. - St. Boleslav Palachova 337

Palachova 337/1, 25001  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Jarý

Základní škola a mateřská škola Nehvizdy

Pražská 14, 25081  Nehvizdy
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Luboš Rýdlo

Základní škola a mateřská škola Veleň

Hlavní 46, 25063  Veleň - p. Mratín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Kouřilová

Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ

Jungmannova 164, 25001  Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Stojčevska

Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, příspěvková organizace

J. A. Komenského 414, 25088  Čelákovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Alena Pechalová

Základní škola a Mateřská škola Sluhy

Sluhy 29, 25063  p. Mratín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Bičišťová

Základní škola a Mateřská škola Lázně Toušeň

Hlavní 74, 25089  Lázně Toušeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Černý

Základní škola a Mateřská škola Senohraby, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Školní 27, 25166  Senohraby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Hájková Heřmánková

Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno, okres Praha - východ

Kostelní Hlavno 97, 29476  Kostelní Hlavno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Potměšilová

ZŠ Odolena Voda

Školní 200, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Obec
Ředitel:

Základní škola bratří Fričů Ondřejov

nám. 9. května 68, 25165  Ondřejov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Rovenský

Základní škola Jirny, okres Praha - východ

Brandýská 45, 25090  Jirny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Hana Kudrnová

Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace

U Školy 48, 25066  Zdiby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Koktanová

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

Nerudova 481/15, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Macháčková

Základní škola a Mateřská škola Nedomice okres Mělník

Nedomice 78, 27714  Dřísy
Typ školy: Obec
Ředitel: Hana Krupičková

3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

Školní 2400/4, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dalibor Dudek

Základní škola Oleška

103, 28162  Oleška
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Kubová

Základní škola Mukařov

Školní 88, 25162  Mukařov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jana Novotná

Základní škola a Mateřská škola Tehov

Svatojánská náves 78, 25101  Tehov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radana Šimčíková

Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ

Hlavní 63, 25070  Panenské Břežany
Typ školy: Obec
Ředitel: MgA. Soňa Řepová

Základní škola a Mateřská škola Dřísy

Dřísy 89, 27714  Dřísy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Vávrová

ZŠ Velké Popovice

Komenského 5, 25169  Velké Popovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Čásenský

Základní škola Škvorec, okres Praha - východ

Tyršova 130, 25083  Škvorec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Šeblová

Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace

Měšická 322, 25065  Líbeznice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Pekárková

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východ

Ke Škole 17, 25068  Řež
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Hrubý

Základní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ

Bezručova 346, 25164  Mnichovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Erbeková

Základní škola Kostelec u Křížků, okres Praha - východ

Kostelec u Křížků 48, 25168  Kamenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Šreplová

Základní škola Kostelec nad Černými lesy

náměstí Smiřických 33, 28163  Kostelec nad Černými Lesy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Rosensteinová

ZŠ Zeleneč

Kasalova 454/1, 25091  Zeleneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Malá

Základní škola Čelákovice, Kostelní 457, příspěvková organizace

Kostelní 457, 25088  Čelákovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jiří Kyliánek

ZŠ Záryby

92, 27713  Záryby
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miluše Nováková

Základní škola Stříbrná Skalice

Na Městečku 69, 28167  Stříbrná Skalice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jana Bittnerová

ZŠ Úvaly, nám. Arnošta z Pardubic

nám. Arnošta z Pardubic 8, 25082  Úvaly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Březka

Základní škola a mateřská škola Dřevčice

Dřevčice 36, 25001  Brandýs nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zuzana Bergerová

Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

Ringhofferova 57, 25168  Kamenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Tolarová

Základní škola Emila Kolbena, příspěvková organizace

Revoluční 170, 25163  Strančice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Schejbalová

Základní škola a Mateřská škola Brázdim, okres Praha - východ, příspěvková organizace

Veliký Brázdim 12, 25063  Veliký Brázdim
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Čmelík

Základní škola Mochov, okres Praha - východ

Na Dolejšku 287, 25087  Mochov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Andrea Koubíková

Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ

Školní 211, 25166  Mirošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Pilousová

Základní škola Světice, příspěvková organizace

U Hřiště 151, 25101  Světice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Žižková

Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace

Revoluční 903, 25064  Hovorčovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Hirková

Základní škola a Mateřská škola Radonice, příspěvková organizace

Na Skále 185, 25073  Radonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kremlíková

Základní škola Kunice, příspěvková organizace

Na Návsi 60, 25163  Kunice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Chramostová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému