VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní školy okres Děčín

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace

Karlova 1700, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milada Hnilicová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice - příspěvková organizace

Dolní Habartice 152, 40502  Dolní Habartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Baštrnáková

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IX
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Základní škola Jílové, okres Děčín, příspěvková organizace

Školní 287, 40701  Jílové
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kácová

Základní škola Mikulášovice, okres Děčín

, 40779  Mikulášovice 20
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kalousková

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Školní 10/558, 40746  Krásná Lípa
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ivana Preyová

Základní škola Děčín XXXII, Míru 152, příspěvková organizace

Míru 152, 40711  Děčín 32
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Hauzírek

Základní škola Jiříkov, okres Děčín - příspěvková organizace

Moskevská 740, 40753  Jiříkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Obergruber

Křesťanská základní škola Nativity

Potoční 51, 40502  Děčín XXXI-Křešice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jindřiška Vopatová

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Březová 369, 40502  Děčín III - Staré Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Čuříková

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Základní škola a Mateřská škola Markvartice

Markvartice 197, 40742  Markvartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kroupa

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Na Pěšině 330, 40505  Děčín IX - Bynov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Slavík PhD.

Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace

Komenského nám. 622/3, 40502  Děčín I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Křivohlavá

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace

, 40744  Chřibská 280
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Hloušek

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Vojanova 178/12, 40502  Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Rajchl

Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

Kosmonautů 177, 40502  Děčín XXVII - Březiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace

Kamenická 1145, 40502  Děčín II - Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Skála

Základní škola Pastelka, o.p.s.

Jiříkovská 962/49, 40801  Rumburk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Anna Jindrová

Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín

Heřmanov 120, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Gabriela Švandrlíková

Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace

Lipová 417, 40781  Lipová u Šluknova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Palinkášová

Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace

Ludvíkovice 68, 40713  Ludvíkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Demuthová

Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40751  Rybniště 170
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kočišová

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace

Raisova 688/11, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et. Bc. Alena Tomášková

Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace

Huntířov 101, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šetková

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40780  Vilémov 140
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Zděnka Tomagová

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

, 40703  Dobkovice 83
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nora Kalašová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace

Tyršova 302, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Diessnerová

Základní škola a mateřská škola Jetřichovice - příspěvková organizace

Jetřichovice 83, 40716  Jetřichovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Vopátová

Základní škola Malšovice, okres Děčín

Chmelnická 31, 40502  Děčín XII - Vilsnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Simona Weisheitelová

Základní škola a Mateřská škola Verneřice

Mírové náměstí 141, 40725  Verneřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kindlerová

Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace

Na Stráni 879/2, 40502  Děčín 6
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Průša

Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace

Školní 1544/5, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kettner

Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40755  Dolní Podluží 364
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Hobzová

Základní škola Rumburk, Vojtěcha Kováře 85/31, okres Děčín, příspěvková organizace

Vojtěcha Kováře 85, 40801  Rumburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Hovorková

Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace

Staré Křečany 44, 40761  Staré Křečany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Macková

Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace

Vrchlického 630/5, 40502  Děčín II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Brouček

Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace

náměstí E.Beneše 469, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Zemler

Základní škola Velký Šenov, okres Děčín

Mírové náměstí 440, 40778  Velký Šenov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Kubešová

Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace

Opletalova 699, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Tesarčíková

ZŠ Rumburk, Tyršova

Tyršova 1066/2, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Růžička

ZŠ J. Vohradského Šluknov

T. G. Masaryka 678, 40777  Šluknov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hertlová

ZŠ Rumburk, U Nemocnice

U nemocnice 1132/5, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Romana Bušková

Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace

Bratislavská 994, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Petr Šmíd

ZŠ Varnsdorf, Seifertova

Seifertova 1650, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Bílková

Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek

Vilémovská 192, 40782  Dolní Poustevna
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslav Marek

Základní škola T. G. Masaryka a gymnázium Česká Kamenice

Palackého 535, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Herzlík

ZŠ Varnsdorf, Edisonova

Edisonova 2821, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Jirsáková

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět

Dobrovského 1402/2, 40502  Děčín I
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Martina Edrová

Základní škola a Lesní mateřská škola Jurta

Vítězství 121, 40502  Děčín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Tanglová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému