VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní školy okres Olomouc

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jaroslav Mihal

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Ústavní 97/9, 77900  Olomouc - Svatý Kopeček
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr., Mgr. Zdeněk Pochyla

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vašíčková

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Král

Fakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace

Hálkova 335/4, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Vítková

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace

Řezníčkova 25/1, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Palát

Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.

Kosinova 876/3, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Vraj

Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizacee

Blatec 68, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Bednářová

Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizace

č. p. 256, 79357  Huzová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Vláčilová

Základní škola a Mateřská škola Medlov, příspěvková organizace

Medlov 79, 78391  Uničov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ondřej Schulz

Základní škola a Mateřská škola Tršice, příspěvková organizace

Tršice 183, 78357  Tršice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Andrea Teplá

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace

Holečkova 193/10, 77900  Olomouc-Povel
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Vosyka

Základní škola a Mateřská škola Křelov-Břuchotín, příspěvková organizace

Lipové náměstí 29/18, 78336  Křelov-Břuchotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Šimšová

Základní škola a Mateřská škola Mladějovice, okres Olomouc, příspěvková organizace

Mladějovice 113, 78501  Šternberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Blatná

Základní škola a mateřská škola Přáslavice, příspěvková organizace

Přáslavice 18, 78354  Přáslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Urbášek

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36/27, 77900  Olomouc - Topolany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace

Demlova 518/18, 77200  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Anna Dobrovolná

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizace

Gorkého 39, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladislav Tesařík

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

tř. Kosmonautů 881/4, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Martina Michalíková

Základní škola a Mateřská škola Bystročice, příspěvková organizace

Bystročice 65, 77200  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Zajacová

Základní škola a Mateřská škola Loučany, příspěvková organizace

Loučany 723, 78344  Náměšť na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Koláčková

Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice

Pod lipami 210, 78314  Bohuňovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Daněk

Základní škola a Mateřská škola Charváty, příspěvková organizace

Charváty 21, 78375  Charváty
Typ školy: Obec
Ředitel: Petr Němec

Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace

Šumvaldská 220, 78386  Dlouhá Loučka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leopold Kropáč

Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace

Komenského 72, 78373  Grygov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Navrátilová

Základní škola a mateřská škola Nasobůrky

Nasobůrky 91, 78321  Chudobín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Nakládalová

Základní škola Milady Petřkové Velký Týnec

Příčná 326, 78372  Velký Týnec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Jurka

Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace

Komenského 31, 78401  Červenka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Potužáková

Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace

Školní 80, 78349  Lutín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Soušková

Základní škola a Mateřská škola Babice, příspěvková organizace

č. p. 40, 78501  Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Sládková

Základní škola a Mateřská škola Bystrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace

Makarenkova 23/2, 77900  Bystrovany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radmila Klásková

Základní škola Olomouc, Stupkova 16, příspěvková organizace

Stupkova 953/16, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Hofírek

Základní škola a Mateřská škola Město Libavá, příspěvková organizace

Náměstí 150, 78307  Město Libavá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Šímová

Základní škola a Mateřská škola Haňovice, příspěvková organizace

Haňovice 24, 78321  Chudobín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Králová

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace

č. p. 174, 78316  Dolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Pirliomov

Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody 41, příspěvková organizace

Náves Svobody 41/35, 77900  Olomouc - Holice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mojmír Chytil

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace

Svatoplukova 11, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vymětal

Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace

tř. Spojenců 702/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miluše Zatloukalová

Základní škola a mateřská škola Drahanovice, příspěvková organizace

Drahanovice 44, 78344  Drahanovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Trávníčková

Základní škola a Mateřská škola Cholina, okres Olomouc, příspěvková organizace

Cholina 35, 78322  Cholina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Žaneta Gruntová

Základní škola Olomouc, Mozartova 48, příspěvková organizace

Mozartova 48, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. et PaedDr. Zbyněk Kundrum

Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace

Opavská 128, 79305  Moravský Beroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Sylva Nerudová

Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace

Pod Školou 209, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Voštinka

Základní škola a Mateřská škola Luká, okres Olomouc, příspěvková organizace

Luká 4, 78324  Slavětín u Litovle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Antonín Vymětal

Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace

Daskabát 72, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Weiss

Základní škola Uničov, Šternberská 456

Šternberská 456, 78391  Uničov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Michaela Král Kilianová

Základní škola a Mateřská škola Příkazy, příspěvková organizace

Příkazy 22, 78333  Příkazy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karin Lakomá

Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace

Dr. Hrubého 319/2, 78501  Šternberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Hlaváčková

Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

Lidická 396/9, 78335  Horka nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Glosová

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace

Zeyerova 28/970, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Švecová

Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace

Hněvotín 250, 78347  Hněvotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Čuka

Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc

tř. Svornosti 900/37, 77900  Olomouc-Nová Ulice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavla Lukáčová

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace

Nedvědova 366/17, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Pala

Základní škola a mateřská škola Skrbeň, příspěvková organizace

U Školy 122/1, 78335  Skrbeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Kulatá

Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace

Žižkov 300, 78345  Senice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Prucková

Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace

č. p. 124, 78342  Slatinice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Iva Tomášková

Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

Vítězná 1250, 78401  Litovel
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Absolonová

Základní škola Hlubočky - Mariánské Údolí, okres Olomouc, příspěvková organizace

Olomoucká 355, 78365  Hlubočky-Mariánské Údolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Hladíková

Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace

Štarnov 52, 78313  Štěpánov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Husák

Základní škola a mateřská škola Újezd, příspěvková organizace

Újezd 116, 78396  Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Výkrutová

Základní škola Vilémov, okres Olomouc, příspěvková organizace

Vilémov 41, 78322  Cholina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Zapletalová

Základní škola Uničov, Pionýrů 685

Pionýrů 685, 78391  Uničov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Žitná

Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace

, 78397  Paseka 200
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Knápková

Základní škola a mateřská škola Těšetice, 783 46, příspěvková organizace

, 78346  Těšetice 148
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Pospíšilová

Základní škola Věrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace

, 78375  Věrovany 102
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Pospíšilová

Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace

Raisova 15/1, 78302  Olomouc - Nemilany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Kaněčková

Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace

, 78356  Doloplazy 145
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Štefanová

Základní škola Uničov, Haškova 211, okres Olomouc

Haškova 211, 78391  Uničov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatopluk Vlk

Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace

č.p. 373, 78316  Bělkovice-Lašťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Sklenář

Základní škola a Mateřská škola Střeň, okres Olomouc, příspěvková organizace

Střeň 58, 78332  Náklo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Ťoupalíková

Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace

, 78383  Troubelice 313
Typ školy: Obec
Ředitel: Miroslav Ševčík

Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola Olomouc, 8. května 29, příspěvková organizace

8. května 29, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Vlček

Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace

Heyrovského 460/33, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Anděl

Základní škola Šternberk, Olomoucká 76

Olomoucká 2098/76, 78501  Šternberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zuzana Parmová

Základní škola Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849, 78391  Uničov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Žůrek

Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc

Pňovice 192, 78401  Litovel
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Ruprechtová

Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc

Jungmannova 655/2, 78401  Litovel
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Hrachovcová

Základní škola a Mateřská škola Náklo, okres Olomouc, příspěvková organizace

Náklo 126, 78332  Náklo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Peřina

Základní škola Šumvald, okres Olomouc, příspěvková organizace

Šumvald 204, 78385  Šumvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Vyhnálek

Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc, příspěvková organizace

Navrátilova 321, 78355  Velký Újezd
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Konečný

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 411/42, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Základní škola a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizace

Podhůry 108/1, 77900  Samotišky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Šimková

Základní škola a Mateřská škola Náměšť na Hané, okres Olomouc

Komenského 283, 78344  Náměšť na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislav Havelka

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, příspěvková organizace

Olomoucká 116, 78361  Hlubočky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Balášová

Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

náměstí Svobody 1264/3, 78501  Šternberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Konečný

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

Aksamitova 707/6, 77900  Olomouc
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zdeněk Navrátil

Základní škola a Střední škola CREDO, o.p.s.

Mozartova 43, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Blanka Vacková

Základní škola speciální Jasněnka, o.p.s.

Jiráskova 772, 78391  Uničov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Iva Hozáková

Základní škola Olomouc, Gagarinova 19, příspěvková organizace

Gagarinova 19, 77900  Olomouc - Droždín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Konečná

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace

Dvorského 115/33, 77900  Olomouc - Svatý Kopeček
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Kolisko

Základní škola Štěpánov, okres Olomouc, příspěvková organizace

Dolní 597, 78313  Štěpánov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Vacek

Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk, příspěvková organizace

Svatoplukova 7, 78501  Šternberk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromír Sedlák

Základní škola a Mateřská škola Jívová, okres Olomouc, příspěvková organizace

Jívová 20, 78316  Dolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Žaneta Fryčáková

Základní škola Nová Hradečná, okres Olomouc, příspěvková organizace

, 78384  Nová Hradečná 123
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Trávníčková

ZŠ a MŠ, Školní jídelna a Školní družina Bouzov

48, 78325  Bouzov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Andrea Řezníčková

Základní škola Bílá Lhota, okres Olomouc, příspěvková organizace

Bílá Lhota 56, 78321  Chudobín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Pospíšil

Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel

Palackého 938, 78401  Litovel
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marcela Opletalová

Základní škola a mateřská škola Žerotín, příspěvková organizace

, 78401  Žerotín 64
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Slimaříková

Soukromá základní škola Dobré nálady, školská právnická osoba

Jílová 532/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Michal Daněk

Zvolte stranu: 1-100 | 101-101

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému