VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Soutěž o 5 knih od nakladatelství Portál: známe výherce

článek soutěž Portál Strasti zkoušeného Standy 3 2017

Soutěž o 5 knih Strasti zkoušeného Standy od nakladatelství Portál je u konce. Výherci se stávají: Mirka Š., Staňkov, Martina K., Dolní Kralovice, Olga R., Přerov, Hana P., Ústí n. L., Kateřina Č., Zlín. Výhercům gratulujeme a kontakty předáváme nakladatelství Portál pro odeslání výher. Děkujeme všem soutěžícím za účast!

Stěžovat nebo ztěžovat? Sbít nebo zbít? Do konce března jste s námi mohli soutěžit o jednu z pěti knih od nakladatelství Portál, Strasti zkoušeného Standy. Kniha obsahuje příběh prošpikovaný slovy s předponami s- a z-. Zároveň v ní najdete ilustrovaný přehled pravidel a další pomůcky, které vám nebo vašim ratolestem pomohou s upevněním znalosti této oblasti gramatiky.

Co bylo potřeba pro výhru udělat?

Stačilo odpovědět správně na soutěžní otázku, poslat nám správnou odpověď e-mailem do 31. 3., a mít štěstí při losování 3. dubna. Kontakty předáváme nakladatelství Portál pro odeslání výher.

Soutěžní otázka:

Lenka Zemanová a Michaela Bergmannová napsaly knihu o českém jazyce, která se jmenuje:

a) Výři nesýčkují
b) Sysli špatně slyší
c) Bystrý Bivoj bije býka

Nápovědu najdete zde.

Odpověď jste zasílali na adresu info@kampomaturite.cz spolu s kontaktem na sebe do 31. 3. 2017. 

Přejeme hodně štěstí!

Účastnit se můžete pouze 1x z 1 e-mailové adresy, pod stejným jménem nebo stejnou kontaktní adresou. Výherce má nárok na 1 knihu, celkem je k dispozici 5 výher. Výhry nejsou vymahatelné a směnitelné za peníze. Odesláním e-mailu poskytujete souhlas s předáním kontaktních údajů nakladatelství Portál a se zveřejněním jména a obce na našich stránkách a FB profilech. Vyhrazujeme si právo upravit pravidla a právo rozhodnout s konečnou platností. 

3.4.2017


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému