VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA), s.r.o.

Holandská 2531, 27201  Kladno - Kročehlavy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Jitka Maršálková

1. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.

náměstí Pošepného 2022, 14800  Praha 4
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jiří Hokeš

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Libor Novotný

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace

Zábělská 25, 31200  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Lišková

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

2. ScioŠkola Praha – základní škola, s.r.o.

Pod Táborem 300, 19000  Praha 9
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Štěpánka Rajchlová

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

2. základní škola Heuréka, s.r.o.

Pellicova 20/2c, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Houška

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr., Bc. Božena Světlíková

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

3. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.

náměstí Na Santince 2440/5, 16000  Praha 6 – Dejvice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jan Táborský MA

3. základní škola Heuréka, s.r.o.

Smetanova 203, 25082  Úvaly
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Magdalena Fleková

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace

Školní 2400/4, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dalibor Dudek

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

Nerudova 481/15, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Macháčková

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

Academic School, Mateřská škola a základní škola, s.r.o.

Studentské náměstí 1531, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Věra Olšáková

AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Rašelinová 2433/11, 62800  Brno - Líšeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Darja Chládková

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s.

Široký vrch 363, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dita Břečková Šeinerová

Anglofonní základní škola, z.ú.

Janského 2189/18, 15500  Praha 5 - Stodůlky
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Nikolaj Hladík

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Čapíková

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové

Na Hradě 90/2, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jiří Vojáček

Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola

Rudolfovská tř. 1982/23, 37001  České Budějovice 3
Typ školy: Církev
Ředitel: Pověřený řízením školy: Mgr. Jan Schreib

Biskupské gymnázium, Základní škola a Mateřská škola Bohosudov

Koněvova 34, 41742  Krupka 1 - Bohosudov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Pucharová

Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Víta Nejedlého 482, 53701  Chrudim III
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jaromír Pecina

Boleslavská soukromá střední škola a základní škola, s.r.o.

Viničná 463/17, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Eva Folprechtová

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

Brána, základní škola a mateřská škola

Heřmanická 340, 50901  Nová Paka
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Dana Kašparová

Bratrská škola - církevní základní škola

Rajská 300/3, 17000  Praha-Holešovice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Bc. Pavlína Radová

Centrum BAZALKA - Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, o.p.s.

U Jeslí 198/13, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milan Abrman

Církevní základní škola a mateřská škola ARCHA, Petroupim, okres Benešov

č. p. 49, 25601  Petroupim
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jitka Hřebecká

Církevní základní škola a mateřská škola Přemysla Pittra

Jungmannova 349/, 70200  Ostrava-Přívoz
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Soňa Tarhoviská

Církevní základní škola a mateřská škola Třinec

Kaštanová 412, 73961  Třinec
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Monika Guńková

Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně

Česká 4787, 76005  Zlín
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Jana Langerová

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Táborská 2081/28, 32600  Plzeň 2 - Slovany
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Černíková

Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická

Dolákova 555/1, 18100  Praha 8 - Bohnice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Daniela Špinková

Církevní základní škola ORBIS-PICTUS, spol. s r.o.

Budějovická 825, 39002  Tábor
Typ školy: Církev
Ředitel: PhDr. Jan Samohýl Ph.D.

Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí

Zámecká 57, 74741  Hradec nad Moravicí
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Tomáš Honěk

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou

Školní 698, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Církev
Ředitel: Ing. Ludvík Kostelanský

Církevní ZŠ Borohrádek

Nádražní 233, 51724  Borohrádek
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Blanka Roháčková

Církevní ZŠ Kroměříž

Velké náměstí 49/43, 76701  Kroměříž
Typ školy: Církev
Ředitel: RNDr. Olga Loučková

Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno

Lerchova 344/65, 60200  Brno-Stránice
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavlína Vojtěchová

Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a mateřská škola v Prostějově

Komenského 1592/17, 79601  Prostějov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Pavel Polcr

Česko Britská Základní Škola, s.r.o.

K Lesu 558, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra O'Leary

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 53003  Pardubice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jiří Formánek

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90

Homole 90, 37001  České Budějovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Vladimír Ira

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec

U Opatrovny 444/3, 46001  Liberec 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Bc. Vladimír Brebta

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Plzeň, Karlovarská 67

Karlovarská 67, 32300  Plzeň
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Viktor Vanžura

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Brno, Hlinky 140

Hlinky 140/21, 60369  Brno
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Norbert Tomek

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277

Říčařova 277/10, 50301  Hradec Králové-Plotiště nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Pavel Janský, Ph.D.

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Olomouc - Svatý Kopeček, Ústavní 9

Ústavní 97/9, 77900  Olomouc - Svatý Kopeček
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr., Mgr. Zdeněk Pochyla

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Bohumín - Šunychl 463

Šunychelská 463, 73581  Bohumín - Šunychl
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Marek Czaniecki

Dětský diagnostický ústav, základní škola a školní jídelna, Praha 4, U Michelského lesa 222

U Michelského lesa 222, 14000  Praha 4
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Ivan Kašpařík

Dětský domov a Základní škola Liptál

91, 75631  Liptál
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Žůrková

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Masarykovo nám. 420, 76312  Vizovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Čapková

Dětský domov se školou a základní škola, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 7

Tyršova 7, 51741  Kostelec nad Orlicí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Jan Vodička

Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4

Jeseninova 4/31, 71900  Ostrava-Kunčice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Roman Pavlovský

Dětský domov se školou a základní škola, Těrlicko-Horní Těrlicko

Promenádní 561/16, 73542  Těrlicko-Horní Těrlicko
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Eva Němečková

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory

č. p. 152, 28002  Býchory
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Aleš Bureš

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624

Čáslavská 624, 53701  Chrudim IV
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Lenka Kábelová

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Jihlava

Sokolovská 3078/30, 58601  Jihlava
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Radek Vovsík

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 16

Jana Masaryka 64/16, 12000  Praha-Vinohrady
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PhDr. Jan Smolka

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče Jiříkov

Čapkova 5, 40753  Jiříkov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dušan Šimonka

Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk

Vyhlídka 369/1, 78701  Šumperk
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jiří Klaška


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému