VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace

Sídliště 591,  Radnice
Typ školy: Obec
Ředitel:

Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov

, 43155  Radonice 165
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Santner

Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Radostice, Školní 80, 66446  Prštice u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahoslava Drábková

Základní škola a Mateřská škola Radostín nad Oslavou, příspěvková organizace

, 59444  Radostín nad Oslavou 136
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Slouka

Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko

Školní 446, 67902  Rájec - Jestřebí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Brázda

Základní škola a Mateřská škola Rájec, okres Šumperk, příspěvková organizace

Rájec 49, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Grünwaldová

Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko

Ráječko, Dlouhá 279, 67902  Rájec-Jestřebí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Pukl

Základní škola a Mateřská škola Rasošky, okres Náchod

, 55221  Rasošky 172
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Monika Zmítková

Základní škola a Mateřská škola Rašovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Rašovice 66, 68501  Bučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Kumrová

Základní škola a Mateřská škola Rataje, okres Kroměříž

, 76812  Rataje 31
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

Základní škola a Mateřská škola Ratibořské Hory

, 39142  Ratibořské Hory 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Váchová

Základní škola a mateřská škola Regionu Karlovarský venkov

, 36261  Sadov 32
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Klírová

Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Zlín, příspěvková organizace

Rokytnice 100, 76321  Slavičín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Fojtíková

Základní škola a mateřská škola Rokytno, okres Pardubice

Rokytno 73, 53304  Sezemice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Brousilová

Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace

, 73956  Ropice 146
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Irena Byrtusová

Základní škola a Mateřská škola Rosovice, okres Příbram

, 26211  Rosovice 89
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdenka Pecharová

Základní škola a Mateřská škola Rovečné

, 59265  Rovečné 181
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Dvořák

Základní škola a Mateřská škola Rovensko, okres Šumperk, příspěvková organizace

Rovensko 227, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Klevetová

Základní škola a mateřská škola Rovná, okres Sokolov, příspěvková organizace

, 35765  Rovná 36
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslav Valenta

Základní škola a mateřská škola Rozsochatec, okres Havlíčkův Brod

, 58272  Rozsochatec 54
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Mudrochová

Základní škola a mateřská škola Rozstání, okres Prostějov, příspěvková organizace

, 79862  Rozstání 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Vystavělová

Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice

, 51231  Roztoky u Jilemnice 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Zahálková

Základní škola a Mateřská škola Rožmitál na Šumavě, okres Český Krumlov

, 38292  Rožmitál na Šumavě 47
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Olga Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Rožná, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

, 59252  Rožná 151
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Štouračová

Základní škola a mateřská škola Rudoltice

, 56125  Rudoltice 200
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Havlenová

Základní škola a Mateřská škola Růžená, příspěvková organizace

Růžená 48, 58901  Třešť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Urbanová

Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí, (okres Rychnov nad Kněžnou)

, 51755  Rybná nad Zdobnicí 60
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Slaninová

Základní škola a mateřská škola Rybník, okres Ústí nad Orlicí

Rybník 147, 56002  Česká Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Beran

Základní škola a Mateřská škola Rybniště, okres Děčín, příspěvková organizace

, 40751  Rybniště 170
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kočišová

Základní škola a mateřská škola Rychnov nad Kněžnou, Roveň 60

Roveň 60, 51601  Rychnov nad Kněžnou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Oubrechtová

Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Rymice 39, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pátková

Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov

, 39401  Rynárec 140
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vaňková

Základní škola a Mateřská škola Řečice, příspěvková organizace

Řečice 93, 59233  Radešínská Svratka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Dvořáčková

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

, 53865  Řepníky 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Havířov - Bludovice Selská, příspěvková organizace

Selská 14, 73601  Havířov - Bludovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Kaderka

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, příspěvková organizace

Těrlická 407, 73535  Horní Suchá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Prymus

Základní škola a Mateřská škola Sádek, okres Svitavy

Sádek 55, 57201  Polička
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ladislava Plachá

Základní škola a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizace

Samotišky 108, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Šimková

Základní škola a mateřská škola Sázavka

, 58244  Sázavka 55
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Karlová

Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín, příspěvková organizace

Sazovice 78, 76301  Mysločovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Kolářová

Základní škola a mateřská škola Sehradice okres Zlín, příspěvková organizace

Sehradice 18, 76323  Dolní Lhota u Luhačovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Macejková

Základní škola a Mateřská škola Sepekov

, 39851  Sepekov 238
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Himl

Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Silůvky, Sokolská 81, 66446  Prštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Strádalová

Základní škola a Mateřská škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace

Školní 101, 67901  Skalice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Čmelová

Základní škola a Mateřská škola Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47117  Skalice u České Lípy 264
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Michaela Ladýřová

Základní škola a mateřská škola Skalička, okres Přerov, příspěvková organizace

, 75352  Skalička 109
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dušana Mužíková

Základní škola a mateřská škola Skalsko, okres Mladá Boleslav

, 29426  Skalsko 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Mokrá

Základní škola a mateřská škola Skočice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Skočice 98, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Zadražilová

Základní škola a Mateřská škola Skorošice, příspěvková organizace

, 79066  Skorošice 90
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislava Štelclová

Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace

, 74745  Skřipov 120
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Adámek

Základní škola a mateřská škola Slabce, okres Rakovník

, 27041  Slabce 42
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Hůla

Základní škola a Mateřská škola Slaná, okres Semily

Slaná 68, 51201  Slaná u Semil
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaromíra Zajícová

Základní škola a Mateřská škola Slapy

, 39176  Slapy 34
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Sedláková

Základní škola a Mateřská škola Slapy, okres Praha - západ

, 25208  Slapy 50
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Hacaperková

Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí

, 51756  Slatina nad Zdobnicí 45
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahoslava Tůmová

Základní škola a Mateřská škola Slatina, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Slatina 34, 74293  Slatina u Bílovce
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libuše Kotalová

Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace

Slavkov pod Hostýnem 57, 76861  Bystřice pod Hostýnem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Davidová

Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice, příspěvková organizace

Slezské Rudoltice 120, 79399  Osoblaha
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Šárka Pešičková

Základní škola a Mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizace

Slopné 95, 76323  Dolní Lhota u Luhačovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Ovesný

Základní škola a Mateřská škola Sluníčko, s.r.o.

Loučská 237/1, 75131  Lipník nad Bečvou I-Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jaroslav Mihal

Základní škola a Mateřská škola Služovice, okres Opava, příspěvková organizace

Služovice 134, 74728  Štěpánkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Marie Krupová

Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace

Zákostelí 143, 79817  Smržice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Zoubalová

Základní škola a mateřská škola Sněžné, příspěvková organizace

, 59203  Sněžné 96
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Matějů

Základní škola a Mateřská škola Soběšovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

, 73922  Soběšovice 141
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Michálková

Základní škola a Mateřská škola Sobíňov, okres Havlíčkův Brod

, 58262  Sobíňov 215
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Stará

Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace

Sobůlky 280, 69701  Kyjov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Martinková

Základní škola a mateřská škola Solenice, okres Příbram

Solenice 59, 26263  Kamýk nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Kovářová

Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace

, 74237  Spálov 1
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šustková

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště

Šafaříkova 961, 68601  Uherské Hradiště
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Karel Zerzáň

Základní škola a Mateřská škola speciální, Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28

Preislerovo nám. 28, 26702  Králův Dvůr - Počaply
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jiřina Koppová

Základní škola a Mateřská škola Spořice, okres Chomutov, příspěvková organizace

Nám. Gen.Svobody 78, 43101  Spořice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Macalíková

Základní škola a mateřská škola Srbsko

Srbsko 33, 26718  Karlštejn
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Štěpánová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

Srch, Pohránovská 31, 53352  Staré Hradiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Vránová

Základní škola a mateřská škola Stádlec

128,  Stádlec
Typ školy: Obec
Ředitel:

Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram

U Školy 149, 26202  Stará Huť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Melšová

Základní škola a Mateřská škola Stará Říše, příspěvková organizace

, 58867  Stará Říše 41
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kovářová

Základní škola a Mateřská škola Stará Ves, okres Bruntál, příspěvková organizace

Dlouhá 261, 79343  Stará Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Eva Staňková, CSc.

Základní škola a mateřská škola Stará Ves, okres Přerov, příspěvková organizace

Stará Ves 49, 75002  Přerov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Nevřalová

Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem

, 37882  Staré Město pod Landštejnem 139
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahoslava Mikulášková

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Svitavy

, 56932  Staré Město 64
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Beránková

Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

, 34801  Staré Sedliště 360
Typ školy: Obec
Ředitel: Miloš Jíleček

Základní škola a mateřská škola Staré Ždánice, okres Pardubice

, 53344  Staré Ždánice 33
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Spejchlík

Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav

, 69301  Starovičky 123
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Walterová

Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

, 68774  Starý Hrozenkov 233
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radovan Randiak

Základní škola a mateřská škola Starý Plzenec, Sedlec 81, příspěvková organizace

Sedlec 81, 33202  Starý Plzenec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Císařová

Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace

, 69616  Starý Poddvorov 173
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Hajdová

Základní škola a Mateřská škola Stonařov, příspěvková organizace

, 58833  Stonařov 242
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Zdražil

Základní škola a Mateřská škola Stonava

, 73534  Stonava 825
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Lusk

Základní škola a Mateřská škola Stožec, okres Prachatice

, 38444  Stožec 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zbyněk Jícha

Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

, 74724  Strahovice 125
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Pavlíčková

Základní škola a mateřská škola Straky

, 28925  Straky 98
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Šimáková

Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou

nám. Emy Destinnové 142, 37802  Stráž nad Nežárkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Dvořáček

Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace

náměstí Komenského 92, 34021  Strážov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Baštář

Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69638  Strážovice 36
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Plachá

Základní škola a Mateřská škola Strunkovice nad Blanicí

, 38426  Strunkovice nad Blanicí 202
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Pártlová

Základní škola a Mateřská škola Stružinec, okres Semily

Stružinec 102, 51251  Lomnice nad Popelkou
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeňka Kozáková

Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Komenského 2, 66447  Střelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Urbanec

Základní škola a Mateřská škola Střelské Hoštice, okres Strakonice

, 38715  Střelské Hoštice 10
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Roman Krejčí


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému