VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Masarykova ZŠ a Obchodní akademie Tanvald

Školní 416, 46841  Tanvald
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Prokešová

Masarykova ZŠ Debř, Mladá Boleslav

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

Masarykova ZŠ Dymokury

Osvobození 212, 28901  Dymokury
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Lazar

Masarykova ZŠ Horní Bříza

Třída 1. máje 210, 33012  Horní Bříza
Typ školy: Obec
Ředitel: Ladislav Čása

Masarykova ZŠ Janovice nad Úhlavou

Rohozenská 225, 34021  Janovice nad Úhlavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdeněk Šproch

Masarykova ZŠ Kdyně

Komenského 134, 34506  Kdyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaruška Šafránková

Masarykova ZŠ Klatovy

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

Masarykova ZŠ Libštát

17, 51203  Libštát
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřich Horáček

Masarykova ZŠ Litoměřice

Svojsíkova 1482/5, 41201  Litoměřice-Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Kynzl

Masarykova ZŠ Lubenec

Karlovarská 181, 43983  Lubenec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Bindr

Masarykova ZŠ Morašice

27, 56951  Morašice
Typ školy: Obec
Ředitel: Karel Kovář

Masarykova ZŠ Návsí

345, 73992  Návsí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Šnajdr

Masarykova ZŠ Plzeň

Jiráskovo náměstí 878/10, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Jakešová

Masarykova ZŠ Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Neřold

Masarykova ZŠ Praha 9 - Klánovice

Slavětínská 200, 19014  Praha-Klánovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Černý

Masarykova ZŠ Stará Paka

Revoluční 355, 50791  Stará Paka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Antoš

Masarykova ZŠ Velký Osek

Vrchlického 236, 28151  Velký Osek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Kobera

Masarykova ZŠ Vracov

Komenského 950, 69642  Vracov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Presová

Masarykova ZŠ Zruč - Senec

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Oldřich Šik

Masarykova ZŠ, Broumov

Komenského 312, 55001  Broumov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Šrottová

Masarykova ZŠ, Lanžhot

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Masarykova ZŠ, Ždánice

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Markus

Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o.

Na Šafránce 1651,  Praha 10 - Vinohrady
Typ školy: Obec
Ředitel:

Mateřská škola a Základní škola Dobrnice okres Havlíčkův Brod

Dobrnice 34, 58401  Ledeč nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zlatuše Špitálníková

Mateřská škola a Základní škola DUHA, s.r.o.

Lesní 859, 73514  Orlová-Lutyně
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Bc. Šárka Popková

Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Heršpice 17, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Ilona Hrbáčková

Mateřská škola a základní škola Hlásek s.r.o.

Hlásná Třebaň, Pod Svahem 266,  Karlštejn
Typ školy: Obec
Ředitel:

Mateřská škola a Základní škola Nový Kostel, okres Cheb

Nový Kostel 84,  Skalná
Typ školy: Obec
Ředitel:

Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Školní 18, 66449  Ostopovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Juráček

Mateřská škola a základní škola pro děti s kombinovaným postižením BOBŘÍCI, o.p.s.

Vršovická 27,  Praha 10 - Vršovice
Typ školy: Obec
Ředitel:

Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené, Brno, Kociánka 6

Kociánka 6, 61200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jana Kučerová

Mateřská škola a Základní škola při dětské ozdravovně, Křetín 12

, 67962  Křetín 12
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Najbrová

Mateřská škola a základní škola Sluníčko - Montessori, s.r.o.

Bzenecká 4226/23, 62800  Brno-Židenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Jolana Opluštilová

Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s.

Rašínova 313, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milena Turková

Mateřská škola a základní škola Sunny Canadian s.r.o.

Osnice, Straková 522, 25242  Jesenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Zuzana Kšírová

Mateřská škola a základní škola sv. Augustina

Hornokrčská 709,  Praha 4 - Krč
Typ školy: Obec
Ředitel:

Mateřská škola a Základní škola Třebovice

, 56124  Třebovice 214
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Pachlová

Mateřská škola a Základní škola Vedrovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Vedrovice 325, 67176  Olbramovice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Božena Procházková

Mateřská škola a Základní škola, Brno, Barvičova 54

Barvičova 54, 60200  Brno
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Trhlíková

Mateřská škola a Základní škola, Břeclav, Herbenova 4

Herbenova 4, 69003  Břeclav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miloslava Poppová

Mateřská škola a Základní škola, Hodonín, náměstí B. Martinů 5

náměstí B. Martinů 5, 69503  Hodonín
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Jurečková

Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

třída Čs. armády 925, 39003  Tábor
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Lenka Holomková

Mateřská škola a Základní škola, Vyškov, sídl. Osvobození 55

sídl. Osvobození 55, 68201  Vyškov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Gabrielová

Mateřská škola a Základní škola, Želešice, Sadová 338

Sadová 338, 66443  Želešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Leoš Huzlík

Mateřská škola Borotice, okres Příbram

, 26215  Borotice 27
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Debnárová

Mateřská škola Doksany

, 41182  Doksany 75
Typ školy: Obec
Ředitel: Dobroslava Šedivá

Mateřská škola Kaliště, příspěvková organizace

Kaliště 43, 58851  Batelov
Typ školy: Obec
Ředitel: Ingrid Uhrinová

Mateřská škola Rataje nad Sázavou

náměstí Míru 11, 28507  Rataje nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zlata Červinková

Mateřská škola Senetářov, okres Blansko

Senetářov 74, 67906  Jedovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Hana Haumerová

Mateřská škola speciální, Základní škola praktická a Základní škola speciální, Praha 9, Bártlova 83

Bártlova 83, 19300  Praha 9 - Horní Počernice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alžběta Cibochová

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola, Brno

Ibsenova 114/1, 63800  Brno-Lesná
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Hanák, Ph.D.

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice 243

Vřesovice 243, 69648  Ježov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Kolajová

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradec Králové

Hradecká 1231, 50003  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Pavel Svoboda

Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, Ivančice, Široká 42

Široká 42, 66491  Ivančice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Marta Špalková

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Daneta, s.r.o.

Nerudova 1180, 50002  Hradec Králové
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Monika Bourová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.

U Hvízdala 9, 37011  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jiří Jankovský

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Boskovice, Štefánikova 2

Štefánikova 2, 68001  Boskovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Antonín Petrů

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice

Štítného 57/3, 37001  České Budějovice 6
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Božena Coufalová

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Hustopeče, Šafaříkova 24

Šafaříkova 24, 69301  Hustopeče
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Jiří Staněk

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Znojmo, Horní Česká 15

Horní Česká 15, 66951  Znojmo
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ivan Pospíchal

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie

Frýdecká 691/34, 73701  Český Těšín
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Zuzana Filipková, Ph.D.

Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov

SPC N 454/54, 79401  Krnov
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Švédová

Métis - základní škola s.r.o.

Dreyerova 1,  Praha 5 - Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel:

Modrý klíč - ZŠ speciální a MŠ speciální, o.p.s.

Smolkova 567/2, 14200  Praha-Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Mgr. Milana Remarová

MŠ a ZŠ Kyjov

Za Humny 3304/46, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Petr Petráš

MŠ a ZŠ Kyjov, Školní

Školní 3208/51, 69701  Kyjov-Boršov
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Miroslav Hula

MŠ a ZŠ pro sluchově postižené Brno

Novoměstská 1887/21, 62100  Brno-Řečkovice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Abbodová

MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 4

V zápolí 1250/21, 14100  Praha-Michle
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Květa Pekařová

MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE Praha 5

Vlachova 1502/20, 15500  Praha-Stodůlky
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Milan Černý

MŠ a ZŠ Uherské Hradiště, Větrná

Větrná 1063, 68605  Uherské Hradiště-Mařatice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Leitgebová

MŠ a ZŠ Veselí nad Moravou, Kollárova

Kollárova 1045, 69801  Veselí nad Moravou
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kolůchová

MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktická škola Elpis Brno

Koperníkova 803/2, 61500  Brno-Židenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Věra Havlíčková

MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec, Jarošovská

Jarošovská 1125, 37701  Jindřichův Hradec II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Petr Kubeš

MŠ, ZŠ a Praktická škola Trhové Sviny

Nové město 228, 37401  Trhové Sviny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Ivanka Šťastná

MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené České Budějovice

Riegrova 1812/1, 37001  České Budějovice 3
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Václav Kvítek

MŠ, ZŠ a střední škola pro sluchově postižené Valašské Meziříčí

Vsetínská 454/53, 75701  Valašské Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Antonín Liebel

MŠ, ZŠ speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, 39201  Soběslav III
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Kamila Viktorová

NOE - Křesťanská základní škola a mateřská škola v Pardubicích

Lonkova 512,  Pardubice
Typ školy: Obec
Ředitel:

Odborná škola, ZŠ a MŠ Zbůch

V Sídlišti 349, 33022  Zbůch
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Milena Peteříková

Odborné učiliště a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329,  Hostinné
Typ školy: Obec
Ředitel:

Odborné učiliště a ZŠ praktická Holešov

Palackého 437/66, 76901  Holešov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Miroslav Logaj

Open Gate - gymnázium a základní škola, s.r.o.

5, 25101  Babice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Peter Nitsche

PORG - gymnázium a ZŠ, o.p.s.

Jánošíkova 1300/6, 14200  Praha-Krč
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Václav Klaus

Pro rodinu - rodinné a vzdělávací centrum, mateřská škola a základní škola, o.p.s.

Jednořadá 53,  Praha 6 - Bubeneč
Typ školy: Obec
Ředitel:

První jazyková ZŠ Praha 4

Horáčkova 1100/14, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Libichová

První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.

Vocelova 1334/9, 50002  Hradec Králové-Pražské Předměstí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Svatava Černá

Reálné gymnázium a ZŠ města Prostějova

Studentská 4/2, 79601  Prostějov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ing. Rostislav Halaš

Sofie - Montessori mateřská škola a základní škola o.p.s.

Žižkova 286,  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel:

Soukromá mateřská škola a základní škola, s.r.o.

Rozmarýnová 676/3, 63700  Brno-Jundrov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Radomír Prokop

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Blanka Dvořáková

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o.

Na Příkopě 11,  Beroun - Závodí
Typ školy: Obec
Ředitel:

Soukromá základní škola a mateřská škola GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Jana Čapka 2555, 73801  Frýdek-Místek-Frýdek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Mikolášová

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět

Dobrovského 1402,  Děčín I
Typ školy: Obec
Ředitel:

Soukromá základní škola a mateřská škola Viva Bambini s.r.o.

B. Němcové 752,  České Budějovice
Typ školy: Obec
Ředitel:

Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Volgogradská 2, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Škutová

Soukromá základní škola Acorns & Johns school s.r.o.

U Bečvy 2, 75000  Přerov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Markéta Jiskrová

Soukromá základní škola Adélka, o.p.s.

Meclov, Mašovice 5, 34601  Horšovský Týn
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vladislav Halík

Soukromá základní škola Bullerbyn School s.r.o.

Krumlovská 530,  Praha 4 - Michle
Typ školy: Obec
Ředitel:

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému