VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Pod Šachtami 335, 26101  Příbram IV
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Bartl

Open Gate - gymnázium a základní škola, s.r.o.

Na Návsi 5, 25101  Babice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Mgr. Kateřina Kožnarová

Polská základní škola - Polska Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej, Vendryně, příspěvková organizace

č.p. 234, 73994  Vendryně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Krzysztof Gąsiorowski

PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.

Lindnerova 517/3, 18000  Praha 8 - Libeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Dagmar Dluhošová

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Josefa Zemana, Náchod

Jiráskova 461, 54701  Náchod
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Ivo Feistauer

PROINTEPO - Střední škola, Základní škola a Mateřská škola s.r.o.

Hrubínova 1458/1, 50002  Hradec Králové-Pražské Předměstí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jarmila Karpašová

První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100

Horáčkova 1100/14, 14000  Praha-Krč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jana Libichová

První soukromá základní škola v Hradci Králové, s.r.o.

Vocelova 1334/9, 50002  Hradec Králové 2
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Svatava Černá

Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2

Studentská 4/2, 79601  Prostějov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Ing. Rostislav Halaš

ScioŠkola Brno - základní škola, s.r.o.

Sokolova 145/4, 61900  Brno - Horní Heršpice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vítězslav Dohnal

ScioŠkola Olomouc - základní škola, s.r.o.

Horní náměstí 285/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Michal Vodička

Smart Academia základní škola, s.r.o.

Pionýrů 79, 25301  Hostivice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Radka Mejtská

Sofie - mateřská škola a základní škola o.p.s.

Žižkova 286, 25101  Říčany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Patrik Matlák

Soukromá mateřská škola a základní škola Petrklíč

náměstí Osvoboditelů 1368/27, 15300  Praha 5 - Radotín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Larysa Vursta

Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.

Rozmarýnová 676/3, 63700  Brno-Jundrov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Radomír Prokop

Soukromá mateřská škola, základní škola a střední škola Slunce, o.p.s.

Hornická 410, 27303  Stochov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jakub Dvořák

Soukromá střední škola a základní škola (1. KŠPA) Praha s.r.o.

Chabařovická 1125/4, 18200  Praha 8 - Kobylisy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavlína Ječmínková

Soukromá základní škola a mateřská škola Adélka, o.p.s.

Mašovice 5, 34601  Meclov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Vladislav Halík

Soukromá Základní škola a Mateřská škola B-English s.r.o.

Tři Vršky 532, 26701  Králův Dvůr
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Barbora Novotná

Soukromá základní škola a mateřská škola GALILEO SCHOOL, s.r.o.

Jana Čapka 2555, 73801  Frýdek-Místek-Frýdek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Mikolášová

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět

Dobrovského 1402/2, 40502  Děčín I
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Martina Edrová

Soukromá základní škola a mateřská škola Viva Bambini s.r.o.

B. Němcové 752, 37001  České Budějovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Klára Štěpánková

Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o.

Volgogradská 2633/2, 70030  Ostrava - Zábřeh
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Věra Škutová

Soukromá základní škola a mateřská škola, Úlibice, okres Jičín

č.p. 53, 50707  Úlibice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Jana Vávrová

Soukromá základní škola Acorn's & John's school s.r.o.

U Bečvy 2883/2, 75000  Přerov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Markéta Jiskrová

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.

U Hadovky 1544/11, 16000  Praha 6 - Dejvice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Molčíková

Soukromá základní škola Dobré nálady, školská právnická osoba

Jílová 532/8, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Michal Daněk

Soukromá základní škola ELEMENTÁRIA, s.r.o.

Jesenická 1262/11, 32300  Plzeň - Bolevec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Eva Růžičková

Soukromá základní škola Integrál pro žáky se specifickými poruchami učení, s.r.o.

Jana Masaryka 360/25, 12000  Praha 2
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Alice Běhounková

Soukromá základní škola Lesná s.r.o.

Janouškova 577/2, 61300  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Anna Macková

Soukromá základní škola OPTIMA s.r.o.

Vítězslava Nezvala 2467/25, 43401  Most
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Marcela Černá

Soukromá základní škola PIANETA, s.r.o.

K Rybníku 1330, 73514  Orlová - Poruba
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Nováková

Soukromá základní škola s RVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o.

Bellova 352, 10900  Praha 10 - Petrovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Lepka

Soukromá základní škola speciální pro žáky s více vadami, Ostrava, s.r.o.

Železárenská 880/5, 70900  Ostrava-Mariánské Hory
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dagmar Mazáková

Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.

Českolipská 373/27, 19000  Praha 9 - Prosek
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Markéta Smolařová

Soukromá základní škola, spol. s r.o.

Pasteurova 1285/7, 70300  Ostrava-Vítkovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Miroslava Gacková

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Do Nového 1131, 53003  Pardubice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bronislava Štursová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace

U Červeného kostela 110/29, 41502  Teplice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Kellnerová

Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace

T. G. Masaryka 1804, 40747  Varnsdorf
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jaroslav Červinka

Speciální základní škola a praktická škola Skuteč

Rubešova 531, 53973  Skuteč
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Eva Rybenská

Speciální základní škola a praktická škola Vysoké Mýto

Rokycanova 761, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Alena Černá

Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace

Jakubské nám. 113, 40721  Česká Kamenice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Franzová

Speciální základní škola a Praktická škola, Rumburk, příspěvková organizace

Náměstí Dobrovského 378/12, 40801  Rumburk 1
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vladimír Šamša

Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace

Tyršova 710, 40777  Šluknov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Monika Kadlecová

Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Teplice, Trnovanská 1331, příspěvková organizace

Trnovanská 1331/18, 41501  Teplice-Trnovany
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Vanda Korandová

Speciální základní škola a střední škola Svitavy

Milady Horákové 488/44, 56802  Svitavy
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Igor Kloss

Speciální základní škola Augustina Bartoše

Nábřeží pplk. A. Bunzla 660, 54232  Úpice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jana Kulhánková

Speciální základní škola Bystré

Zámecká 1, 56992  Bystré
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dita Bomberová

Speciální základní škola Heřmanův Městec

Masarykovo náměstí 46, 53803  Heřmanův Městec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nina Pilná

Speciální základní škola Chrudim

Školní náměstí 228, 53701  Chrudim
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Činčalová

Speciální základní škola Králíky

Nábřežní 130, 56169  Králíky
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zdeněk Nesvadba

Speciální základní škola Litomyšl

9. května 1181, 57001  Litomyšl
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jan Janypka

Speciální základní škola Poděbrady, příspěvková organizace

U Bažantnice 154/19, 29001  Poděbrady III
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Mladá

Speciální základní škola Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 622, 26242  Rožmitál pod Třemšínem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bártl

Speciální základní škola, Louny, Poděbradova 640, příspěvková organizace

Poděbradova 640, 44001  Louny
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Venuše Svobodová

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Komenského 287/26, 57101  Moravská Třebová-Předměstí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jitka Kánská

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Ústí nad Orlicí

Lázeňská 206, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Stáňa Doležalová

Speciální základní škola, Mateřská škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace

Pod Parkem 2788/2, 40011  Ústí nad Labem - Severní Terasa
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Brhelová

Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace

Teplická 1489/65, 40502  Děčín IX
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Roman Stružinský

Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace

Ostrovní 300, 41108  Štětí
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Hana Moravcová

Sportovní soukromá základní škola, s.r.o.

Podkrušnohorská 1677, 43601  Litvínov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Pavel Škramlík

Sportovní základní škola a mateřská škola Človíček s.r.o.

č.p. 334, 25724  Chocerady
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Adriana Pavlikovská

Středisko výchovné péče, dětský domov se školou, dětský domov a základní škola, Dobřichovice

Pražská 151, 25229  Dobřichovice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Věra Nájemníková

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Nemocniční 117/11, 79395  Město Albrechtice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lenka Metzlová

Střední škola a Základní škola Beroun, příspěvková organizace

Karla Čapka 1457, 26601  Beroun - Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Stanislava Dyršmídová

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Nedbalova 36/27, 77900  Olomouc - Topolany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Bc. Jitka Lattová

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301

Osecká 301/2, 75131  Lipník nad Bečvou I-Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Miluše Juráňová

Střední škola a Základní škola prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11

Svatoplukova 65/11, 77900  Olomouc - Řepčín
Typ školy: Kraj
Ředitel: zástupce statutárního orgánu: Mgr. Ivana Marešová

Střední škola a Základní škola Sluneční, Hostinné

Mládežnická 329, 54371  Hostinné
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Zbyněk Rek

Střední škola a základní škola Tišnov, příspěvková organizace

nám. Míru 22, 66625  Tišnov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Rudolf Mašek

Střední škola a základní škola Žamberk

Tyršova 214, 56401  Žamberk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Říčařová

Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark, příspěvková organizace

Školní 601/2, 73601  Havířov - Šumbark
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Vojtěch Kolařík

Střední škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Husovo nám. 1218, 54901  Nové Město nad Metují
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Olga Talášková

Střední škola a Základní škola, Oselce

č.p. 1, 33546  Oselce
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Zdeněk Tauchen

Střední škola a Základní škola, Vimperk, Nerudova 267

Nerudova 267, 38501  Vimperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Lubomír Pichler

Střední škola managementu a služeb a Základní škola s.r.o.

Ve Lhotce 814/2, 14200  Praha 4 - Kamýk
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Tamara Krčmářová

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Keplerova 315/7, 40007  Ústí nad Labem
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavel Caitaml

Střední škola Podnikatelská akademie a základní škola, s.r.o.

K Milíčovu 674/2, 14900  Praha 4 - Háje
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Kateřina Horáková Ph.D.

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Husova 11, 50801  Hořice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Kopecký

Střední škola řemeslná a Základní škola, Soběslav, Wilsonova 405

Wilsonova 405/34, 39201  Soběslav
Typ školy: Kraj
Ředitel: Ing. Darja Bártová

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Kostelní 129, 34815  Planá
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Josef Mára

Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci

Na Drahách 20, 25241  Dolní Břežany
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Jiří Bureš Ph.D.

Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o.p.s.

Tetín 1506/1, 79601  Prostějov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Marie Turková

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4

Masarykova 434/4, 78985  Mohelnice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Eva Bergová

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Olomouc, Kosmonautů 4

tř. Kosmonautů 881/4, 77900  Olomouc-Hodolany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Martina Michalíková

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Holečkova 4

Holečkova 104/4, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr., Mgr. Václav Chmelíř

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Praha 5, Výmolova 169

Výmolova 169/2, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Věra Pavličková

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2

Kamenomlýnská 124/2, 60300  Brno-Pisárky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Dagmar Sýsová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc - Hejčín

Tomkova 411/42, 77900  Olomouc
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Mgr. Dan Blaha

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10

Komenského 80/10, 79601  Prostějov
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Pavlína Jedličková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4

Malá Dlážka 589/4, 75002  Přerov I-Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Olga Široká

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Rakovník, příspěvková organizace

Frant. Diepolta 1576, 26901  Rakovník II
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Ludvík Vožeh, MPA

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká 3

Hanácká 145/3, 78701  Šumperk
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Dagmar Skoumalová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pionýrů 2352, 73801  Frýdek-Místek
Typ školy: Kraj
Ředitel: PaedDr. Ilja Maloušková

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Komenského 614, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marie Filipcová

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Praha 10, Chotouňská 476

Chotouňská 476/1, 10800  Praha-Malešice
Typ školy: Kraj
Ředitel: PhDr. Josef Novotný, CSc.

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Třinec, Jablunkovská 241, příspěvková organizace

Jablunkovská 241, 73961  Třinec-Lyžbice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Marta Labojová

Střední škola, Základní škola, Mateřská škola a Dětský domov Zábřeh

Sušilova 1912/40, 78901  Zábřeh
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Radomír Pavlík

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému