VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Straková 522, 25242  Jesenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Jitka Stiles Ph.D.

Svazková škola Panská pole, základní škola

Veleňská 48, 25073  Přezletice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Monika Dragounová

Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

Jánské náměstí 256/15, 35002  Cheb
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Lenka Malkovská

Svobodná základní škola, o.p.s.

Třebušín 115, 41201  Litoměřice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Katarína Hurychová

Svobodná ZŠ Jablonec na Nisou, obecně prospěšná společnost

U Přehrady 3196/4, 46602  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Dagmar Sacherová

Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

Stříbrné Hory 135 - Nalžovské Hory, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Kodýtková

Škola Jaroslava Ježka, Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Praha 1, Loretánská 19 a 17

Loretánská 104/19, 11800  Praha-Hradčany
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Hájek

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840

K sídlišti 840/2, 14000  Praha 4 - Podolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pondělíčková

Škola Můj Projekt - základní škola Praha, s.r.o.

Chomutovická 1443/4, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Iveta Jonášová

Školy Březová - střední odborná škola, základní škola a mateřská škola, Březová

č.p. 102, 68767  Březová
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Ludvík Zimčík

Školy HLÁSEK - základní škola a mateřská škola, s.r.o.

U Kapličky 58, 26718  Hlásná Třebaň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Markéta Bosáková

Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.

Zavadilská 2472, 39002  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Markéta Švadlenová

Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace

U Školy 92/7, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Šimečková

Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430

U Tyršovy školy 430/1, 15800  Praha-Jinonice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Soňa Hasenkopfová

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

Kuldova 734/38, 61500  Brno-Zábrdovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Jedličková

Univerzitní základní škola a mateřská škola Lvíčata

Thákurova 1, 16000  Praha 6
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Bc. Martina Hovorková

VĚDA základní škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Legerova 1878/5, 12000  Praha 2
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PhDr. Iva Novotná

Veselá škola - církevní základní škola a základní umělecká škola

Soukenická 1088/10, 11000  Praha 1
Typ školy: Církev
Ředitel: Mgr. Jana Válková

Victoria School, s.r.o., základní škola a mateřská škola

Čížovská 1265, 19016  Praha 9 - Újezd nad Lesy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Olga Procházková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, střední škola a základní škola, Moravský Krumlov

Nádražní 698, 67201  Moravský Krumlov
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Košíček

Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola, střední škola a školní jídelna, Děčín XXXII, Vítězství 70

Vítězství 70, 40711  Děčín XXXII - Boletice nad Labem
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Rudolf Jakubec

Výchovný ústav, dětský domov se školou, střední škola, základní škola a školní jídelna, Počátky, Horní 617

Horní 617, 39464  Počátky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jiřina Nesládková

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Hostouň, Chodské náměstí 131

Chodské náměstí 131, 34525  Hostouň u Horšovského Týna
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Vojta

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Kostomlaty pod Milešovkou, Požárnická 168

Požárnická 168, 41754  Kostomlaty pod Milešovkou
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Eva Karbanová

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Místo 66

č.p. 66, 43158  Místo
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Miloš Dvořák

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344

Jiráskova 344, 36452  Žlutice
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Jan Kubát

Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, základní škola a střední škola, Střílky, Zámecká 107

Zámecká 107, 76804  Střílky
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: Mgr. Lubomír Ševčík

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

K Rakůvkám 916/1, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Státní správa ve školství
Ředitel: PaedDr. Karel Suchánek

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.

náměstí 5. května 2/12, 25088  Čelákovice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: PaedDr. Monika Volsich Montfortová

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Štefánikova 549/27, 50011  Hradec Králové
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Bc. Iva Rindová

Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola

Hornická 327, 26101  Příbram II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Žák

Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace

Plovdivská 2572/8, 61600  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Jedlička

Waldorfská základní škola a mateřská škola Olomouc s.r.o.

Kosinova 876/3, 77900  Olomouc
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Ondřej Vraj

Waldorfská základní škola a mateřská škola Ostrava, příspěvková organizace

Na Mlýnici 611/36, 70200  Ostrava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Holeksová

Waldorfská základní škola a mateřská škola Wlaštovka Karlovy Vary o.p.s.

Modenská 150/15, 36007  Karlovy Vary - Doubí
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Jan Strejcovský

Waldorfská základní škola a střední škola Semily, příspěvková organizace

Tyršova 485, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Semecký

Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s.

Husova 1126/43, 30100  Plzeň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Silvie Kubová

Waldorfská základní škola Mistra Jana

Vřesce 3, 39143  Ratibořské Hory
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Martin Procházka

ZAČÍT SPOLU Základní škola a Mateřská škola Kadaň

kpt. Jaroše 612, 43201  Kadaň
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Bc. Diana Roubová

Základní škola 5. května, Dvůr Králové nad Labem, 28. října 731

28. října 731, 54401  Dvůr Králové nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radan Černý

Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace

5. května 1700, 75661  Rožnov pod Radhoštěm
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kokinopulos

Základní škola a Dětský domov Sedlec - Prčice, Přestavlky 1, příspěvková organizace

Přestavlky 1, 25791  Sedlec - Prčice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr., Bc. Hana Fárová

Základní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

Severovýchod 484/26, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Bartášková

Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace

Tyršova 609, 79852  Konice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Obrusníková

Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace

Komenského 754, 74901  Vítkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Váňová

Základní škola a Gymnázium Vodňany

Alešova 50, 38901  Vodňany I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Rybáčková

Základní škola a lesní mateřská škola Čtyřlístek

Poštovní 160/17, 35301  Mariánské Lázně
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Lucie Straková

Základní škola a Lesní mateřská škola Jurta

Vítězství 121, 40502  Děčín
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Petra Tanglová

Základní škola a Mateřská škola - Dětské centrum Hranice, Struhlovsko 1424, 753 01 Hranice

Struhlovsko 1424, 75301  Hranice I-Město
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Zdeněk Škrobánek

Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s.

Helsinská 2731, 39005  Tábor
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Regina Merxbauerová

Základní škola a mateřská škola Abertamy, okres Karlovy Vary

Blatenská 425, 36235  Abertamy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ludmila Marvanová

Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace

Komenského 4, 67904  Adamov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Burianová

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Školní 20, 73543  Albrechtice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Feber

Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí

1. máje 48, 51722  Albrechtice nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světluše Kratěnová

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

Komenského 1000, 73553  Dolní Lutyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Josieková

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace

č. p. 174, 78316  Dolany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Pirliomov

Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál

č. p. 215, 79332  Andělská Hora
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Radek Peňáz

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12

Angelovova 3183/15, 14300  Praha-Modřany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Iva Cichoňová

Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6

Antonína Čermáka 1022/6, 16000  Praha-Bubeneč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Karvánek

Základní škola a Mateřská škola Archlebov, příspěvková organizace

č. p. 357, 69633  Archlebov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Jeklová

Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

Okružní 1580/57, 35201  Aš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Červenková

Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou

č. p. 139, 66401  Babice nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Gančarčíková

Základní škola a Mateřská škola Babice, příspěvková organizace

č. p. 40, 78501  Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Sládková

Základní škola a mateřská škola Bambinárium

Čs. armády 139, 25230  Řevnice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Ing. Dagmar Hrabová

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615

Chaplinovo náměstí 1/615, 15200  Praha 5 - Hlubočepy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Fričová

Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace

Proboštská 38/6, 46007  Liberec 7
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Kuželka

Základní škola a mateřská škola Basic Praha, o.p.s.

Petra Bezruče 887/41, 18200  Praha 8 - Kobylisy
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Svatava Kovářová

Základní škola a mateřská škola Basic, o.p.s.

Šámalova 2411/10, 61500  Brno - Židenice
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Svatava Kovářová

Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace

Školní 373/2, 58851  Batelov
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Alena Vybíralová

Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

Školní 152, 36464  Bečov nad Teplou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Rudolfová

Základní škola a mateřská škola Bečov, okres Most, příspěvková organizace

č. p. 17, 43526  Bečov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Marcela Kynclová

Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín

č. p. 49, 28143  Bečváry
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kamila Hrčkuláková

Základní škola a mateřská škola Bedihošť

Komenského 86, 79821  Bedihošť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Jahn

Základní škola a Mateřská škola Bechlín

č.p. 46, 41186  Bechlín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Adámek

Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

Pavlovická 352, 34526  Bělá nad Radbuzou
Typ školy: Obec
Ředitel: Miroslav Nový

Základní škola a Mateřská škola Bělá pod Pradědem, příspěvková organizace

Adolfovice 170, 79001  Bělá pod Pradědem
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Irena Rudolfová

Základní škola a mateřská škola Bělá, okres Opava, příspěvková organizace

č.p. 70, 74723  Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Pavlíčková

Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice

nám. J. Kučery 69, 38743  Bělčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Antonín Holub

Základní škola a Mateřská škola Bělkovice-Lašťany, příspěvková organizace

č.p. 373, 78316  Bělkovice-Lašťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Sklenář

Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace

č.p. 2, 75364  Bělotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Navrátil

Základní škola a Mateřská škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

č. p. 139, 56912  Opatov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Hebelková

Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Černou

č.p. 100, 38282  Benešov nad Černou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Sviták

Základní škola a Mateřská škola Benešov nad Ploučnicí, příspěvková organizace

Opletalova 699, 40722  Benešov nad Ploučnicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Tesarčíková

Základní škola a Mateřská škola Benešov u Semil, příspěvková organizace

Benešov u Semil 193, 51206  Benešov u Semil
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vávra

Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372

Na Karlově 372, 25601  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatopluk Česák

Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace

155, 67953  Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Balaščák

Základní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov, příspěvková organizace

č.p. 73, 75002  Beňov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Vyhňáková

Základní škola a Mateřská škola Bernartice nad Odrou, příspěvková organizace

č. p. 80, 74221  Bernartice nad Odrou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kociánová

Základní škola a mateřská škola Bernartice, okres Jeseník - příspěvková organizace

č.p. 259, 79057  Bernartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Palovčíková

Základní škola a Mateřská škola Bernartice, okres Písek

Táborská 155/34, 39843  Bernartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Hrychová

Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov

Školní 228, 38281  Besednice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Květoslav Skála

Základní škola a Mateřská škola Běšiny, okres Klatovy, příspěvková organizace

č.p. 2, 33901  Běšiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Žatková

Základní škola a Mateřská škola Bez hranic

č.p. 171, 27064  Mšec
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Milan Dvořák

Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace

č.p. 38, 33901  Bezděkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Hezoučká

Základní škola a Mateřská škola Bezměrov, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Bezměrov 165, 76701  Kroměříž
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Botková

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

č.p. 110, 33041  Bezvěrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Žemličková

Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora

č.p. 67, 28572  Bílé Podolí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Skalická

Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace

Komenského 701/3, 74301  Bílovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Bajnárková

Základní škola a Mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace

č.p. 62, 76341  Biskupice u Luhačovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Žáková

Základní škola a Mateřská škola Bitozeves

Bitozeves 89, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Shejbalová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému