VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a mateřská škola Bystřice 848, okr. Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Bystřice 848, 73995  Bystřice nad Olší
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Čechura

Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace

Bystřice pod Lopeníkem 173, 68755  Bystřice pod Lopeníkem
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Monika Petrášová

Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník

Komenského 200, 27732  Byšice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Viktorin

Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace

Olšovská 1428, 69681  Bzenec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Jiří Adamec

Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice

Cehnice 105, 38752  Cehnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Drančáková

Základní škola a mateřská škola Cejle, příspěvková organizace

Cejle 116, 58851  Batelov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ing. Marta Kozdas

Základní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun

Na Dražkách 217, 26761  Cerhovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Štochlová

Základní škola a Mateřská škola Cihelní, Karviná, příspěvková organizace

Cihelní 1666/30, 73506  Karviná - Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Jelínek

Základní škola a Mateřská škola Cítoliby, příspěvková organizace

Tyršovo náměstí 56, 43902  Cítoliby
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Wolfová

Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník

Cítov 3, 27704  Cítov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Mlejnková

Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí

Cotkytle 104, 56132  Cotkytle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Beránková

Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, příspěvková organizace

Čachrov 10, 33901  Klatovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kotěšovcová

Základní škola a mateřská škola Čáslavice

Čáslavice 110, 67524  Čáslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Blecha

Základní škola a mateřská škola Častolovice

Komenského 209, 51750  Častolovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Alena Bačíková

Základní škola a mateřská škola Častrov, okres Pelhřimov

Častrov 104, 39463  Častrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiřina Joudlová

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, příspěvková organizace

Školní 57, 27732  Čečelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Slánská

Základní škola a mateřská škola Čechy pod Kosířem, příspěvková organizace

Komenského 5, 79858  Čechy pod Kosířem
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Iveta Slámová

Základní škola a Mateřská škola Čejč, okres Hodonín, příspěvková organizace

Čejč 201, 69614  Čejč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Malíková

Základní škola a Mateřská škola Čejov, okres Pelhřimov

Čejov 4, 39601  Humpolec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Hurda

Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané

U Sokolovny 275, 79816  Čelechovice na Hané
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Koláčková

Základní škola a Mateřská škola Černá v Pošumaví

Černá v Pošumaví 71, 38223  Černá v Pošumaví
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Daňová

Základní škola a Mateřská škola Černá Voda, příspěvková organizace

č. p. 30, 79054  Černá Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Hrubešová

Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny

Fűgnerova 424, 43901  Černčice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Richter

Základní škola a Mateřská škola Černíkovice, okres Rychnov nad Kněžnou

5, 51704  Černíkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Dernerová

Základní škola a mateřská škola Černotín, příspěvková organizace

Černotín 56, 75368  Černotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Kleinová

Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

Bělohrobského 367, 39494  Černovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Štefánek

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

, 56161  Červená Voda 341
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Luděk Bílý

Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky, okres Kolín

Kutnohorská 181, 28121  Červené Pečky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Štěpánka Hanzlová

Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace

Komenského 31, 78401  Červenka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Potužáková

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Alžírská 680/26, 16000  Praha 6
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Marie Cibulková

Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Česká Bělá 300, 58261  Česká Bělá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lubomír Voneš

Základní škola a Mateřská škola Česká Kubice, okres Domažlice, příspěvková organizace

Česká Kubice 15, 34532  Česká Kubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mirka Randová

Základní škola a Mateřská škola České Kopisty, okres Litoměřice, příspěvková organizace

České Kopisty 84, 41201  Litoměřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Štětinová

Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí

České Libchavy 147, 56114  České Libchavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Kalvachová

Základní škola a Mateřská škola České Velenice

třída Čsl. legií 325, 37810  České Velenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Oldřich Kučera

Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec

č. p. 40, 37883  Český Rudolec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Dušejovská

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace

Ostravská 1710, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rudolf Fiedler

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Kontešinec, příspěvková organizace

Masarykovy sady 104/21, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Gorgolová

Základní škola a mateřská škola Český Těšín Pod Zvonek, příspěvková organizace

Pod Zvonek 1835/28, 73701  Český Těšín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renáta Wapieniková

Základní škola a Mateřská škola Čestice

Čestice 148, 38719  Čestice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kalová

Základní škola a mateřská škola Čestlice

Čestlice, Na Návsi 3, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Svoboda

Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek

Čimelice 115, 39804  Čimelice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Pouch

Základní škola a Mateřská škola Čisovice, okres Praha - západ

Čisovice 193, 25204  Čisovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Hejnicová

Základní škola a mateřská škola Čistá

Čistá 77, 29423  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Bc. Karla Fridrichová

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

Tyršova 127, 27034  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Božena Vopatová

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy

Čistá 3, 56956  Čistá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Siglová

Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice

Čížkovice 236, 41112  Čížkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Arnošt Waschta

Základní škola a Mateřská škola Čížová, okres Písek

Čížová 18, 39831  Čížová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Kropáček

Základní škola a mateřská škola Čkyně

Čkyně 155, 38481  Čkyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Mauric

Základní škola a Mateřská škola Dalečín, příspěvková organizace

, 59241  Dalečín 107
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Kotoučková

Základní škola a Mateřská škola Dalešice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Dalešice 144, 67554  Dalešice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Stupková

Základní škola a mateřská škola Dalovice, okr. K. Vary, příspěvková organizace

U Potoka 120, 36263  Dalovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Špalek

Základní škola a Mateřská škola Dalovice, příspěvková organizace

Dalovice 32, 29301  Mladá Boleslav
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Konečná

Základní škola a mateřská škola Damníkov

25, 56123  Damníkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Habrmanová

Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěvková organizace

U Kluziště 381/8, 74717  Darkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Kalusková

Základní škola a mateřská škola Daskabát, příspěvková organizace

Daskabát 72, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Weiss

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Březová 369, 40502  Děčín III - Staré Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Čuříková

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace

Raisova 688/11, 40502  Děčín IV-Podmokly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et. Bc. Alena Tomášková

Základní škola a Mateřská škola Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Na Pěšině 330, 40505  Děčín IX - Bynov
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Michal Slavík PhD.

Základní škola a Mateřská škola Děčín VI, Školní 1544/5, příspěvková organizace

Školní 1544/5, 40502  Děčín VI-Letná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Kettner

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Vojanova 178/12, 40502  Děčín VIII - Dolní Oldřichov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Rajchl

Základní škola a Mateřská škola Děčín XXVII, Kosmonautů 177, příspěvková organizace

Kosmonautů 177, 40502  Děčín XXVII - Březiny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Floriánová

Základní škola a Mateřská škola Dělnická, Karviná, příspěvková organizace

Sokolovská 1758/1, 73506  Karviná-Nové Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Juras

Základní škola a mateřská škola Desná, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Desná II/613, 46861  Desná v Jizerských horách
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Jirouš

Základní škola a Mateřská škola Dešenice, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dešenice 151, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Suchanová

Základní škola a Mateřská škola Dešná

Dešná 17, 37873  Dešná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Mirka Adamová

Základní škola a Mateřská škola Dešov

Dešov 105, 67533  Dešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Popová

Základní škola a Mateřská škola Deštná

náměstí Míru 44, 37825  Deštná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Šulc

Základní škola a Mateřská škola Deštná, příspěvková organizace

Deštná 60, 67961  Letovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. et Mgr. Božena Nečasová

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 125, 51791  Deštné v Orlických horách
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Brychtová

Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

Dětmarovice 1002, 73571  Dětmarovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Robert Lindert

Základní škola a mateřská škola Didaktis s.r.o.

Mlýnská 225/44, 60200  Brno
Typ školy: Privátní sektor
Ředitel: Mgr. Richard Jurečka Ph.D.

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Brtnice, příspěvková organizace

č. p. 84, 58834  Dlouhá Brtnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Konečná

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Třebová okres Ústí nad Orlicí

Školní 199, 56117  Dlouhá Třebová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kopecká

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, okres Havlíčkův Brod

Dlouhá Ves 69, 58222  Dlouhá Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Rudolf Nožka

Základní škola a mateřská škola Dlouhá Ves, příspěvková organizace

Dlouhá Ves 107, 34201  Dlouhá Ves
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Kratochvílová

Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace

Dlouhý Most 102, 46312  Liberec 25
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Poršová

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

, 40703  Dobkovice 83
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Nora Kalašová

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

Na Vyhlídce 2220/6, 37316  Dobrá Voda u Českých Budějovic
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Nováková

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda, příspěvková organizace

Dobrá Voda 96, 59451  Dobrá Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Havelková

Základní škola a mateřská škola Dobratice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Dobratice 58, 73951  Dobratice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karla Peterková

Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace

Polenská 162/4, 58812  Dobronín
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Ivo Mikulášek

Základní škola a mateřská škola Dobrovice

Komenského 46, 29441  Dobrovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Jana Čejková

Základní škola a Mateřská škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Dobříkov 89, 56601  Vysoké Mýto
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Paličková

Základní škola a Mateřská škola Doksy - Staré Splavy, Jezerní 74, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

Jezerní 74, 47163  Staré Splavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Konečná

Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres Kladno

Sokolská 230, 27364  Doksy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kindlová

Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy, příspěvková organizace

Dolany 34, 33901  Klatovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Hodková

Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín

Dolní Bečva 578, 75655  Dolní Bečva
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Pavel Urbanovský

Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace

Dolní Bojanovice 195, 69617  Dolní Bojanovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Maňas

Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

Na Vršku 290, 25241  Dolní Břežany
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Iva Fischerová

Základní škola a Mateřská škola Dolní Bukovsko

nám. Jiráskovo 31, 37365  Dolní Bukovsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Anna Šubrtová

Základní škola a mateřská škola Dolní Cerekev, příspěvková organizace

Dolní Cerekev 26, 58845  Dolní Cerekev
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Šilhart

Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

č. p. 201, 73938  Dolní Domaslavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Fikoczek

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo

Dolní Dubňany 74, 67173  Dolní Dubňany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zdeňka Procházková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

Hlavní 82, 69185  Dolní Dunajovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Mikel

Základní škola a Mateřská škola Dolní Dvořiště

Dolní Dvořiště 135, 38272  Dolní Dvořiště
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leona Marečková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice - příspěvková organizace

Dolní Habartice 152, 40502  Dolní Habartice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Baštrnáková

Základní škola a Mateřská škola Dolní Hbity, okres Příbram

Dolní Hbity 44, 26262  Dolní Hbity
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ondřej Buralt

Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace

Dolní Heřmanice 11, 59401  Velké Meziříčí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Kamanová

Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace

Smetanova 547/2, 66464  Dolní Kounice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radim Dubčák

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému