VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a mateřská škola Hlučín-Bobrovníky, příspěvková organizace

Lesní 174/14, 74801  Hlučín - Bobrovníky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Veronika Mrázková

Základní škola a mateřská škola Hlučín-Darkovičky, příspěvková organizace

Jandova 7/9, 74801  Hlučín-Darkovičky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Kamradková

Základní škola a mateřská škola Hněvkovice, příspěvková organizace

Hněvkovice 14, 58294  Hněvkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Magda Bártová

Základní škola a Mateřská škola Hněvošice, okres Opava, příspěvková organizace

Lesní 147, 74735  Hněvošice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Mazgaj

Základní škola a Mateřská škola Hněvotín, příspěvková organizace

Hněvotín 250, 78347  Hněvotín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Čuka

Základní škola a mateřská škola Hnízdo v Úněticích, příspěvková organizace

Školní 2/1, 25262  Únětice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Demelová

Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace

Hodice 86, 58901  Třešť
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Marešová

Základní škola a Mateřská škola Holany, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Holany 45, 47002  Česká Lípa 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Milfaitová

Základní škola a Mateřská škola Holasice, okres Brno-venkov

Palackého 24, 66461  Holasice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavlína Zámečníková

Základní škola a mateřská škola Holetín

Horní Holetín 178, 53971  Holetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Nováková

Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace

Holoubkov 14, 33801  Holoubkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Vodičková

Základní škola a mateřská škola Holubice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Holubice 20, 68351  Holubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Vodičková

Základní škola a mateřská škola Holubov

Holubov 40, 38203  Křemže
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Bodláková

Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

Lidická 396/9, 78335  Horka nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Glosová

Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace

Školní 338, 79312  Horní Benešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Žanda

Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary

Komenského 261, 36237  Horní Blatná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Chvapilová

Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace

Horní Bludovice 202, 73937  Horní Bludovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Světlana Šipulová

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim

Dolní Bradlo 21, 53953  Horní Bradlo
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Stará

Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava

Horní Dubenky 135, 58852  Horní Dubenky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Stanislav Hromada

Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, okres Ústí nad Orlicí

Horní Heřmanice 13, 56133  Horní Heřmanice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Markéta Kaňková

Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín

Školní 126/50, 43543  Horní Jiřetín
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Klára Křivánková

Základní škola a Mateřská škola Horní Libchava, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

Horní Libchava 196, 47111  Horní Libchava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Marie Medřická

Základní škola a Mateřská škola Horní Město, okres Bruntál, příspěvková organizace

Horní Město 231, 79344  Horní Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Fréharová

Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace

Pod vinohrady 232/30, 75117  Horní Moštěnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Kubík

Základní škola a Mateřská škola Horní Planá

Jiráskova 186, 38226  Horní Planá
Typ školy: Obec
Ředitel: Jiří Šíma

Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply

Horní Počaply 225, 27703  Horní Počaply
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Cedrychová

Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

Horní Stropnice 214, 37335  Horní Stropnice
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Baláš

Základní škola a mateřská škola Horní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace

Horní Studénky 93, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Burkoňová

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Horní Třešňovec 4, 56301  Lanškroun
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kosová

Základní škola a Mateřská škola Horní Vltavice

Horní Vltavice 19, 38491  Horní Vltavice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Vávrová

Základní škola a Mateřská škola Horšice, příspěvková organizace

Horšice 39, 33401  Přeštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavla Nohavcová

Základní škola a Mateřská škola Hořepník

Nám. Prof. Bechyně 53, 39421  Hořepník
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Milan Hupka

Základní škola a Mateřská škola Hořičky, okres Náchod

Hořičky 71, 55205  Hořičky
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Dvořáček

Základní škola a Mateřská škola Hosín

Hosín 41, 37341  Hluboká nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Čipera

Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace

Hostašovice 31, 74101  Nový Jičín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Pechová

Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic, okres Mělník

Hostín u Vojkovic 76, 27744  Vojkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Rechcíglová

Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy, okres Bruntál, příspěvková organizace

Hošťálkovy 22, 79401  Hošťálkovy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Gerstner

Základní škola a Mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace

Hoštejn 16, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Pchálková

Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Litoměřická 267, 41172  Hoštka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radovan Rieger

Základní škola a Mateřská škola Hošťka, okres Tachov

Hošťka 263, 34806  Přimda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Muchová

Základní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizace

Revoluční 903, 25064  Hovorčovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Hirková

Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabenov 175, 78963  Ruda nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Hofschneiderová

Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabišín 139, 78804  Hrabišín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hořava

Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace

Hrabová 52, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Vondálová

Základní škola a Mateřská škola Hrabyně, okres Opava, příspěvková organizace

Hrabyně 70, 74763  Hrabyně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Halfarová

Základní škola a Mateřská škola Hradec

Hradec 105, 33211  Hradec u Stoda
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Irena Gramanová

Základní škola a mateřská škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy

Hradec nad Svitavou 496, 56901  Hradec nad Svitavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Hartmanová

Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

, 73997  Hrádek 144
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Honusová

Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace

Hrádek 73, 34201  Sušice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Klečková

Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany

Chylická 189, 33842  Hrádek
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Anna Valešová

Základní škola a Mateřská škola Hradištko, okres Nymburk

Hradištko 86, 28912  Sadská
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marcela Šteffková

Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace

Hranická 100, 75361  Hranice IV - Drahotuše
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Pospíšilová

Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

Struhlovsko 1795, 75301  Hranice I-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radomír Macháň

Základní škola a Mateřská škola Hranice, Studentská 1095

Studentská 1095, 75301  Hranice
Typ školy: Kraj
Ředitel: Mgr. Jarmila Theimerová

Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod

náměstí Čs. armády 15, 54931  Hronov
Typ školy: Obec
Ředitel: Věra Řehůřková

Základní škola a Mateřská škola Hrubá Skála - Doubravice, příspěvková organizace

Doubravice 61, 51101  Turnov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Koutský

Základní škola a mateřská škola Hrubý Jeseník, okres Nymburk

Hrubý Jeseník 123, 28932  p. Oskořínek
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Oberhel

Základní škola a Mateřská škola Hředle, okres Rakovník

Hředle 204, 27008  Hředle
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Slámová

Základní škola a mateřská škola Hřivínův Újezd, okres Zlín

Hřivínův Újezd 68, 76307  Velký Ořechov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Zásměta

Základní škola a Mateřská škola Hugo Sáňky, Rudice, okres Blansko

Rudice 115, 67906  Jedovnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Klaibová

Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Huntířov 63, 46822  Železný Brod
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Kopecká

Základní škola a Mateřská škola Huntířov, příspěvková organizace

Huntířov 101, 40502  Děčín 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Šetková

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, okres Praha - východ

Ke Škole 17, 25068  Řež
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Hrubý

Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště

Huštěnovice 72, 68703  p. Babice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Šimíková

Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec, příspěvková organizace

Hutisko 605, 75662  Hutisko-Solanec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Gajová

Základní škola a Mateřská škola Huzová, okres Olomouc, příspěvková organizace

č. p. 256, 79357  Huzová
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Yvona Vláčilová

Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace

Hvozd 84, 79855  Hvozd u Prostějova
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Waldemar Zatloukal

Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín, příspěvková organizace

Hlavní 19, 76310  Hvozdná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Krajíčková

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany, okres Příbram, příspěvková organizace

, 26244  Hvožďany 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Juračková

Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace

Chanovice 1, 34101  Horažďovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Smolíková

Základní škola a Mateřská škola Charváty, příspěvková organizace

Charváty 21, 78375  Charváty
Typ školy: Obec
Ředitel: Petr Němec

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Chbany 20, 43157  Chbany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Kalánková

Základní škola a Mateřská škola Cheznovice, okres Rokycany, příspěvková organizace

Cheznovice 136, 33806  Cheznovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohuslava Šlapáková

Základní škola a Mateřská škola Chlebičov, příspěvková organizace

Školní 105, 74732  Chlebičov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Široká

Základní škola a Mateřská škola Chlum, okres Příbram

Chlum 16, 26293  Nalžovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Procházková

Základní škola a mateřská škola Chlumín, příspěvková organizace

Chlumín 8, 27743  Chlumín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Hloušková

Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih

Chocenice 140, 33601  p. Blovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomíra Straková

Základní škola a Mateřská škola Chocerady 267, příspěvková organizace

Chocerady 267, 25724  Chocerady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Romana Kolářová

Základní škola a Mateřská škola Chodouny, příspěvková organizace

Chodouny 119, 41171  Chodouny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslava Kysilková

Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57

Květnového vítězství 57, 14900  Praha 4 - Chodov
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Jan Hovorka

Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

Pohraniční stráže 193, 34813  Chodová Planá
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Ambrož

Základní škola a Mateřská škola Cholina, okres Olomouc, příspěvková organizace

Cholina 35, 78322  Cholina
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Žaneta Gruntová

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Nádražní 19, 56942  Chornice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vyhlídal

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

Choryně 116, 75642  Choryně
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Palátová

Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz, příspěvková organizace

K Rybníkům 268, 73561  Chotěbuz
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Dziadková

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace

Chotíkov 173, 33017  Chotíkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zuzana Houdková

Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor

Osvobození 47, 39137  Chotoviny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Havlík

Základní škola a Mateřská škola Chotusice, okres Kutná Hora

Chotusice 262, 28576  Chotusice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marta Radlová

Základní škola a Mateřská škola Chotyně, příspěvková organizace

Chotyně 79, 46334  Hrádek nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Petr Kruliš

Základní škola a Mateřská škola Choustník, okres Tábor

Choustník 3, 39118  Choustník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Zvěřina

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany

Chrášťany 100, 37304  Chrášťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Machová

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Praha - západ

U Školy 41, 25219  Chrášťany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Báčová

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Rakovník

Chrášťany 68, 27001  Kněževes
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Daniela Rotková

Základní škola a mateřská škola Chraštice

Chraštice 44, 26272  Březnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Derfl

Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Chudčice 19, 66471  Veverská Bítýška
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Truhlářová

Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěvková organizace

Chudenín 54, 34022  Nýrsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michaela Dryjová

Základní škola a Mateřská škola Chuchelna, příspěvková organizace

Chuchelna 50, 51301  Semily
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radmil Stínil

Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, příspěvková organizace

Komenského 186, 74724  Chuchelná
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Monika Slivková

Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Školní 633, 76872  Chvalčov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Hnila

Základní škola a mateřská škola Chválenice, příspěvková organizace

Chválenice 31, 33205  Chválenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Litvan

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému