VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Nemojany 113, 68303  Luleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ilona Lankašová

Základní škola a Mateřská škola Neumětely, okres Beroun

Neumětely, Příbramská 163, 26724  Hostomice pod Brdy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Henyš

Základní škola a Mateřská škola Nezdenice, okres Uherské Hradiště

, 68732  Nezdenice 35
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Zámečníková

Základní škola a Mateřská škola Neznašov

, 37302  Neznašov 29
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Řeháčková

Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

Nikolčice 79, 69171  Diváky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaromír Čuta

Základní škola a Mateřská škola Nížkovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Nížkovice 164, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivona Princlíková

Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev

, 39415  Nová Cerekev 72
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Novák

Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69675  Nová Lhota 153
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Rumíšková

Základní škola a Mateřská škola Nová Pec

Nové Chalupy 74, 38462  Nová Pec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloš Doležal

Základní škola a mateřská škola Nová Ves nad Popelkou

, 51271  Nová Ves nad Popelkou 250
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Kateřina Jandová

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Nového Města na Moravě, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Nová Ves u Nového Města na Moravě 70, 59231  Nové Město na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Libor Skryja

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Světlé, okres Havlíčkův Brod

Nová Ves u Světlé 33, 58291  Světlá nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Libosvárová

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okr. Liberec - příspěvková organizace

Nová Ves 180, 46331  Chrastava
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Štrynclová

Základní škola a Mateřská škola Nové Hrady

, 53945  Nové Hrady 47
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Čermák

Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny příspěvková organizace

Nové Sedlo, Hlavní 6, 43801  Žatec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Danuše Milsimerová

Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

, 67541  Nové Syrovice 5
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Mittner

Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou

, 37817  Novosedly nad Nežárkou 112
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Macků

Základní škola a Mateřská škola Novosedly, okres Strakonice

Novosedly 64, 38716  Volenice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Klozarová

Základní škola a Mateřská škola Nový Knín

nám. Jiřího z Poděbrad 53, 26203  Nový Knín
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miloš Petřík

Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace

, 78803  Nový Malín 274
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Slavinský

Základní škola a Mateřská škola Nový Oldřichov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

, 47113  Nový Oldřichov 86
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Kuchařová

Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace

Komenského 589, 28802  Nymburk
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Tomáš Danzer

Základní škola a mateřská škola Obrataň

, 39412  Obrataň 148
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Vostarek

Základní škola a Mateřská škola Ohnišov

, 51784  Ohnišov 182
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Štěpánová

Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Okrouhlá 11, 47301  Nový Bor
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petra Matysová

Základní škola a mateřská škola Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod

, 58231  Okrouhlice 59
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milena Hodboďová

Základní škola a Mateřská škola Oleksovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

, 67162  Oleksovice 70
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Renata Hubáčová

Základní škola a Mateřská škola Olešná, okres Rakovník

Olešná 61, 26901  Rakovník
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vlasta Kantoříková

Základní škola a Mateřská škola Olešník

, 37350  Olešník 16
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Hucková

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18, příspěvková organizace

Demlova 18, 77200  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Anna Dobrovolná

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizace

Gorkého 39, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladislav Tesařík

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace

Svatoplukova 11, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Šindler

Základní škola a Mateřská škola Olšany u Prostějova

, 79814  Olšany u Prostějova 3
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslava Rašková

Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizace

, 78962  Olšany 64
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Beranová

Základní škola a Mateřská škola Olší, okres Brno- venkov

Olší 14, 59261  Doubravník
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Lenka Bočková

Základní škola a mateřská škola Olšovec, příspěvková organizace

Olšovec 61, 75301  Hranice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Jordánová

Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace

Opatov 68, 67528  Opatov na Moravě
Typ školy: Obec
Ředitel: Milan Kotyza

Základní škola a Mateřská škola Opatovec 119, okres Svitavy

Opatovec 119, 56802  Svitavy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Procházková

Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace

Dvořákova 37, 74705  Opava - Malé Hoštice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Mlčochová

Základní škola a Mateřská škola Orlické Podhůří

Orlické Podhůří - Říčky 59, 56201  Ústí nad Orlicí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Bulvová

Základní škola a Mateřská škola Orlické Záhoří

22,  Orlické Záhoří
Typ školy: Obec
Ředitel:

Základní škola a Mateřská škola Orličky

, 56155  Orličky 190
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Hocková

Základní škola a Mateřská škola Orlík nad Vltavou, okres Písek

Staré Sedlo 2, 39807  Orlík nad Vltavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Lívancová

Základní škola a mateřská škola Ořechov, okres Uherské Hradiště

Ořechov 90, 68737  Polešovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Andrýsková

Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

, 75122  Osek nad Bečvou 78
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Pospíšilíková

Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace

, 78801  Oskava 66
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Stanislav Lysák

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace

B. Dvorského 1049, 70030  Ostrava-Bělský Les
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Věra Helebrantová

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace

Výhledy 210, 72528  Ostrava-Hošťálkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Švidernochová

Základní škola a Mateřská škola Ostrava-Krásné Pole, Družební 336, příspěvková organizace

Družební 336, 72526  Ostrava-Krásné Pole
Typ školy: Obec
Ředitel: RNDr. Věra Havelková

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Lhotka, příspěvková organizace

Těsnohlídkova 99, 72528  Ostrava - Lhotka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Naděžda Šimíčková

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace

Březinova 1383, 70030  Ostrava-Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Šárka Gregorová

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace

Volgogradská 2600, 70030  Ostrava-Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Giecek

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

, 56122  Ostrov 76
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Lipenský

Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

, 67914  Ostrov u Macochy 363
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Hasoň

Základní škola a Mateřská škola Ostřešany, okres Pardubice

Ostřešany 25, 53002  Pardubice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Pavelka

Základní škola a Mateřská škola Osvračín, příspěvková organizace

, 34561  Osvračín 188
Typ školy: Obec
Ředitel: Dana Pavlasová

Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno

Tyršova 77, 27343  Buštěhrad
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Věra Sklenářová

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň

, 58224  Oudoleň 123
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Losenická

Základní škola a Mateřská škola Ovčáry, okres Kolín

Ovčáry, Kolínská 66, 28002  Kolín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Adamcová

Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

, 73941  Palkovice 287
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Fišer

Základní škola a Mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ

Panenské Břežany, Hlavní 63, 25070  Odolena Voda
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Zábojníková

Základní škola a Mateřská škola Partutovice, okres Přerov, příspěvková organizace

Partutovice 96, 75301  Hranice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Maršálková

Základní škola a Mateřská škola Pavlov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Pavlov 45, 78985  Mohelnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Jana Marešová

Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace

Pavlov 100, 58833  Stonařov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Polodna

Základní škola a mateřská škola Pěčín

, 51757  Pěčín 42
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Dušková

Základní škola a mateřská škola Pěnčín, příspěvková organizace

Pěnčín 17, 79857  Laškov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Studená, pověř. řízením

Základní škola a Mateřská škola Petrov, okres Hodonín, příspěvková organizace

, 69665  Petrov 281
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Tomšejová

Základní škola a Mateřská škola Pičín, okres Příbram

, 26225  Pičín 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Krejzová

Základní škola a Mateřská škola Písařov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Písařov 216, 78991  Štíty
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kubíčková

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

, 56170  Písečná 2
Typ školy: Obec
Ředitel: Květoslava Stejskalová

Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace

Písečná 42, 73991  Jablunkov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Ligocká

Základní škola a Mateřská škola Písečné, příspěvková organizace

Písečné 30, 59301  Bystřice nad Pernštejnem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Svatava Solařová

Základní škola a Mateřská škola Píšť, příspěvková organizace

, 74718  Píšť 530
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Antonín Hampel

Základní škola a Mateřská škola Plavsko

Plavsko 39, 37802  Stráž nad Nežárkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Marušáková

Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

, 41142  Ploskovice 36
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslava Melicharová

Základní škola a Mateřská škola Pňovany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Pňovany 73, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Helena Dokoupilová

Základní škola a Mateřská škola Pocinovice, okres Domažlice, příspěvková organizace

, 34509  Pocinovice 135
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Mgr. Jitka Kadlecová

Základní škola a Mateřská škola Počenice - Tetětice, okres Kroměříž

Počenice 34, 76833  Morkovice - Slížany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Ledvinová

Základní škola a Mateřská škola Počepice, okres Příbram

, 26253  Počepice 41
Typ školy: Obec
Ředitel: Miroslava Svobodová

Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace

Pod Ralskem 572, 47124  Mimoň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Jirůtka

Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace

, 66403  Podolí 23
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Pytelová

Základní škola a mateřská škola Podomí

Podomí 155, 68304  Drnovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Mazáč

Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice

Podsedice 85, 41115  Třebívlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iva Pravdová

Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, okres Zlín, příspěvková organizace

Pohořelice, Školní 126, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martina Kudláčková

Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice

, 41147  Polepy 170
Typ školy: Obec
Ředitel: Pavel Markvart

Základní škola a Mateřská škola Police, okres Vsetín, příspěvková organizace

Police 124, 75644  Loučka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Drahomír Buksa

Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, příspěvková organizace

Poličná 276,  Valašské Meziříčí
Typ školy: Obec
Ředitel:

Základní škola a mateřská škola Polkovice, příspěvková organizace

, 75144  Polkovice 85
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Leona Indráková

Základní škola a Mateřská škola Polnička, okres Žďár nad Sázavou

Polnička 147, 59101  Žďár nad Sázavou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Vavřínková

Základní škola a Mateřská škola Popelín

, 37855  Popelín 22
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Neumannová

Základní škola a Mateřská škola Popovice, příspěvková organizace

Popovice 150, 68604  Kunovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vít Černý

Základní škola a mateřská škola Postřekov, příspěvková organizace

, 34535  Postřekov 271
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Andrea Langová

Základní škola a Mateřská škola Postřelmůvek, okres Šumperk, příspěvková organizace

Postřelmůvek 73, 78901  Zábřeh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Věra Rulíšková

Základní škola a Mateřská škola Potěhy, okres Kutná Hora

Potěhy 155, 28563  Tupadly
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jitka Schüllerová

Základní škola a mateřská škola Potůčky, okres Karlovy Vary

, 36238  Potůčky 94
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Kunstová

Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

5. května 233, 40332  Povrly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Najmonová

Základní škola a Mateřská škola Pozděchov, okres Vsetín

Pozděchov 192, 75611  Valašská Polanka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Molek

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Radlická 140, 15000  Praha 5 - Radlice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lumír Sokol

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060

Grafická 13, 15000  Praha 5 - Smíchov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Rosová

Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace

Prameny 838, 73401  Karviná-Ráj
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dagmar Glatzová

Zvolte stranu: 1-100 | 101-200 | 201-300 | 301-400 | 401-500 | 501-600 | 601-700 | 701-800 | 801-900 | 901-1000 | Další strana

Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému