VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Máme fajn brigádu i pro tebe!

pr článek fajn brigády 8 2014

Chtěl by sis přivydělat na brigádě v Praze či kdekoliv jinde nějaké peníze ke škole, potřebuješ získat zkušenosti anebo poznat nové přátelé a zážitky? Tak se podívej na portál www.fajn-brigady.cz. Nabízíme tisíce nabídek na, práci pro absolventy i na částečný úvazek a dokonce práci do zahraničí. Kromě toho zde najdeš také spoustu zajímavých článků i rozhovorů, hodnotných soutěží a různých testů, abys zjistil, jakou práci máš vlastně hledat :-).

Co stránky Fajn brigády nabízí?

Stránka je určena pro studenty a žáky od základních po vysoké školy, kteří hledají jednorázový přivýdělek nebo stálejší práci. Na webu se velmi jednoduše vyznáš. Je rozdělen do sekcí:

1.      Brigády

2.      Práce pro absolventy

3.      Práce na částečný úvazek

4.      Brigády v zahraničí

Nabídka brigád je samozřejmě nejrozšířenější, ale nepřijdeš zkrátka ani pokud hledáš dlouhodobější zaměstnání. Poté, co si vybereš svou sekci, stačí vybrat město, ve kterém bydlíš a už uvidíš všechny aktuální inzeráty seřazené podle data vložení. O brigádu jednoduše požádáš pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, které najdeš pod inzerátem vlevo. Můžeš připojit i životopis a motivační dopis, abys zvýšil své šance na úspěch.

Tipy na získání fajn brigády

Aby sis byl jistý, že ti neujde žádná dobrá nabídka, zaregistruj se na našem portále a nech si denně posílat nejnovější brigády přímo na Tvůj email. Zadáš parametry, v jakém městě hledáš brigádu, jaký typ práce by to měl být, apod. a už jen pohodlně čekáš, až ti pošleme vybrané brigády přímo pro Tebe. Pokud si nevíš rady s životopisem, také si ho můžeš zdarma vytvořit na Fajn brigádách. Náš průvodce Tě po něm provede krok po kroku a tento životopis si pak můžeš vytisknout a nechat ho na našem portále, aby si Tě všimli budoucí zaměstnavatelé. Pokud Tě naše stránka zaujala a ráýd bys věděl víc, určitě se k nám přidej na facebooku, kam dáváme nejzajímavější brigády každý den.

Něco pro inspiraci

Pokud si nejseš jistý, jak napsat motivační dopis anebo si prostě jen chceš odpočinout, mrkni se na část stránky, kterou věnujeme různým článkům s odborníky z personalistiky a úspěšnými osobnostmi. Také si s námi můžeš zasoutěžit o různé ceny a zjistit zajímavá fakta o své osobě v našich testech.

Máme Fajn brigádu i pro Tebe, tak se k nám přidej!

14.8.2014


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému