VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jak upoutat pozornost dítěte během online výuky jazyka?

PR článek evisions 2 2022

Poslední dva roky se část učení přenesla do online prostředí. Hodně hodin strávených před monitorem znamená sníženou koncentraci dítěte a upadání jeho zájmu. Jak tedy upoutat pozornost dítěte během výuky?

Jak zvládne vaše dítě angličtinu, záleží hlavně na lektorovi

Role lektora je klíčová a nenahraditelná. Je to právě on, kdo zaujímá pozornost dítěte a předává mu znalosti. Pokud vaše dítě s cizím jazykem bojuje, řešením je online kurz doučování angličtiny pro děti. Větší efektivity učení dosáhne dítě spíš při individuálních lekcích, než když je na hodině dalších 30 dětí. Učitel se totiž věnuje naplno jen jednomu žákovi a tomu přizpůsobí učivo.

 

Najděte online výuku šitou na míru

Říkáte si, že už má vaše dítě online výuky dost a nechcete ho zatěžovat další? A co kdybychom vám řekli, že tentokrát to bude o dost efektivnější. Vyzkoušejte lekce angličtiny pro děti, kde vyučující zvládne dítě zaujmout a přizpůsobí mu celou lekci angličtiny podle jeho zájmů a pokročilosti. Kurzy jsou vhodné dokonce i pro začátečníky s minimální slovní zásobou.  

 

Rodilý mluvčí naučí správnou výslovnost

Anglický jazyk se vaše ratolest nejlépe naučí s rodilým mluvčím. Právě díky němu zvládne správně vyslovovat a nebude mít šanci unikat do mateřského jazyka. Jednoduše proto, že rodilý mluvčí česky neumí. Zároveň se dítě bude s lektorem bavit o tom, co ho zajímá a v neposlední řadě se učení stane zábavou.

 

Zlatá pravidla pro efektivní osvojení jazyka

Při vybírání online lekcí hledejte takové, které nebudou delší než půl hodiny. Děti se zvládnou soustředit pouze určitou dobu a po delším časovém úseku jejich koncentrace rapidně klesá. Čeho se tedy držet, aby dítě udělalo pokrok?

  • kratší lekce a četnější opakování
  • témata, která žáka baví a zajímají
  • příjemný lektor, na kterého se bude dítě těšit
  • hry, které zaujmou a pobaví

 

Zdroj obrázku: Unsplash

 

7.2.2022


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému