VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Nejsme školou v tradičním slova smyslu.

PR článek VOŠ Michael 9 2017

LEARNING BY DOING. Ještě se můžeš přihlásit!

www.vosmichael.cz

pr článek VOŠ Michael 9 2017 čb fotografováníVOŠ Michael navazuje na více než 20letou tradici Střední školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Propojuje studium s reálnými zkušenostmi z oboru. Nabízí pomaturitní studium ve vzdělávacím programu Multimediální tvorba v reklamě se sedmi zaměřeními.

Vyšší odborná škola Michael nabízí studentům léty ověřený vzdělávací přístup, který v sobě zahrnuje přirozené spojení teorie s praxí. To zaručují pedagogové jako např. Antonín Kratochvíl, Halina Pawlowská, Tomáš Třeštík a celá řada dalších, kteří prokázali svou odbornost nejen ve výuce, ale sami v současnosti patří k aktivním špičkám svého oboru doma i v zahraničí. Široká nabídka jednotlivých zaměření pod jednou střechou je zárukou jejich těsné propojenosti. V dnešním multimediálním světě je taková koncepce studia účinnou zárukou úspěchu absolventů v jejich povolání, protože případná vzájemná zastupitelnost v tvůrčích týmech je oceňovanou předností.

Nejčastěji se studenti VOŠ Michael po skončení studia uplatňují v umělecky tvůrčích, manažerských nebo administrativních pozicích reklamních agentur, postprodukčních či designérských firmách, stejně jako ve filmových a televizních štábech.

Přirozenou možností je samozřejmě pokračovaní v bakalářském nebo magisterském studiu na vysoké škole.

pr článek VOŠ Michael 9 2017 čb počítače

5.9.2017


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému