VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Zřizovatel:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Obecní základní školy

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Nádražní 19, 56942  Chornice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslav Vyhlídal

Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace

Komenského 78, 76302  Zlín - Malenovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Janečka

Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace

Hornická 1266/7, 74801  Hlučín
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Franek

1. základní škola Hořovice

Komenského 1245/7, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Šumera

2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace

Májová 252/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumil Jecha

28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace

Rodinná 965/39, 31200  Plzeň-Lobzy
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Pavla Jedličková

4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace

Hradební 52/14, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Ing. Miroslav Kříž

3. ZŠ Rakovník

Okružní 2331, 26901  Rakovník II
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Křikava

1. základní škola Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

Americká 1453/36, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miroslav Janoušek

1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153

Martinovského 153, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Karel Folber

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Skupova 2589/22, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Švolbová

Základní škola Loděnice, okres Beroun

Školní 255, 26712  Loděnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Veverka

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Příkrá 67, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Nádvorník

1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Primáře Kareše 68, 26401  Sedlčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Libor Novotný

1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace

Západní 1597/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr.Bc. Radek Dolenský

Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Komenského náměstí 495, 68401  Slavkov u Brna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Soukop

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Schwarzova 2393/20, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jaroslava Kuklová

5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

Matěje Kopeckého 1160/1, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Řehořová

22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

Na Dlouhých 1129/49, 31200  Plzeň-Doubravka
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. et Mgr. Božena Světlíková

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

8. května 67, 78353  Velká Bystřice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jana Raková, MBA

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 268, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Dana Pospíšilová

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Tererovo nám. 919/1, 77900  Olomouc
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Jaroslav Hála

3. Základní škola Holešov

Družby 329, 76901  Holešov-Všetuly
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Junášek

Základní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace

Myslbekova 996, 36301  Ostrov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Fous

Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

Školní 315, 50752  Ostroměř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Gabriela Pospíšilová

20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizace

Brojova 1940/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Kocián

3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace

Malé náměstí 2287/3, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Černý

34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizace

Gerská 1246/32, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Křivohlavý

2. Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Jiráskova 617, 26801  Hořovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Vavřička

1. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 630/8, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jarmila Růžičková

2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Školní 1035, 26301  Dobříš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohumila Pallagyová

4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace

Kralovická 12, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jitka Mejcharová

2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335

Preislerova 1335/80, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Herold

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 831/35, 31800  Plzeň-Skvrňany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Soňa Pavelková

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Doudlevecká 1692/35, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Žižková

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč, příspěvková organizace

Poděbradská 41, 29001  Sokoleč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lucie Sladká

21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace

Slovanská alej 2072/13, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Prokop

2. Základní škola Holešov

Smetanovy sady 625/4, 76901  Holešov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Moravčíková

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

náměstí Míru 2442/6, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Krausová

16. základní škola a mateřská škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizace

Americká 2404/30, 30100  Plzeň-Jižní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Peisarová

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Brněnská 1040/36, 32300  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Blanka Hránková

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspěvková organizace

Kopernikova 696, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Zuzana Plošková

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Komenského 298, 76361  Napajedla
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Miroslav Veselý

6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace

Obětí nacismu 16, 35002  Cheb
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Tomáš

Masarykova základní škola a Mateřská škola Debř, Mladá Boleslav, Bakovská 7, příspěvková organizace

Bakovská 7, 29301  Mladá Boleslav-Debř
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jakub Černý

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Malická 469/1, 30100  Plzeň-Severní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bohdan Franc

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Habrmannova 2269/45, 32600  Plzeň-Východní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vrátníková

11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizace

Baarova 31, 30100  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimíra Holá

25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace

Chválenická 360/17, 32600  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eliška Syřínková

Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace

č.p. 461, 69674  Velká nad Veličkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Frýdecký Ph.D.

2. základní škola, Rakovník, Husovo náměstí 3

Husovo náměstí 3, 26901  Rakovník I
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Brabec

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

Jeřábkova 690/3, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Martin Hrych

31. základní škola Plzeň, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizace

E.Krásnohorské 814/10, 32300  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Fišer

2. základní škola J. A. Komenského Milevsko, J. A. Komenského 1023, okres Písek

J. A. Komenského 1023, 39901  Milevsko
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Michal Divíšek

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Terezie Brzkové 1024/31, 31800  Plzeň
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radek Růžička

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Bezručova 94/19, 25101  Říčany - Radošovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Lejčková

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

náměstí Odboje 550/18, 32300  Plzeň-Bolevec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Brunclíková

Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Školní 400, 68724  Uherský Ostroh
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Petr Bělohrad

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Karla Jeřábka 941, 41301  Roudnice nad Labem
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Vičl

Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Čejkovická 10, 62800  Brno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Odehnal

Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

Javornická 1596, 51601  Rychnov nad Kněžnou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Kotek

Masarykova základní škola Polička

nábř. Svobody 447, 57201  Polička-Horní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lenka Novotná

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

č.p. 264, 46825  Zásada
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Marie Navrátilová

Základní škola a Mateřská škola Loučovice

Loučovice 231, 38276  Loučovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Zdeněk Vrba

Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace

Aleše Hrdličky 1638/1, 70800  Ostrava-Poruba
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Kazimirská

Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace

Přemyslovců 2209, 44001  Louny
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Bc. Vlastimil Hubert

Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185

Národních mučedníků 185, 33901  Klatovy IV
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Emilie Salvetrová

Masarykova základní škola Zruč-Senec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Školní 197, 33008  Zruč-Senec-Zruč
Typ školy: Obec
Ředitel: PhDr. Mgr. Oldřich Šik, MBA

Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno

Rabasova 821, 27401  Slaný
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Martin Hrabánek

Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222

Za Nádražím 222, 38101  Český Krumlov-Nádražní Předměstí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivana Severová

Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno

Školská 262, 27345  Hřebeč
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jindřiška Čermáková

Základní škola a mateřská škola, Okna, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Okna 3, 47162  Okna
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Iveta Myšková

Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

Gebauerova 819/8, 70200  Ostrava - Přívoz
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Radka Hanusová

Základní škola a mateřská škola Hlavňovice, okres Klatovy, příspěvková organizace

7, 34142  Hlavňovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Matouš

Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem 626, 73913  Kunčice pod Ondřejníkem
Typ školy: Obec
Ředitel: Jaroslav Goj

Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace

Antonína Sovy 3056, 47001  Česká Lípa
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Václav Špetlík

Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

č.p. 345, 73992  Návsí
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Vladimír Šnajdr

Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace

Školní 901, 33023  Nýřany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Loritz

Základní škola a mateřská škola Aš, Okružní 57, okres Cheb, příspěvková organizace

Okružní 1580/57, 35201  Aš
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiřina Červenková

Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

Městečko 18, 69632  Ždánice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. František Markus

1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace

Masarykovo nám. 71, 25101  Říčany
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Pavel Bednář

Jungmannova základní škola Beroun

Plzeňská 30/14, 26601  Beroun-Město
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivan Souček

Masarykova základní škola a mateřská škola Obecnice, příspěvková organizace

č.p. 255, 26221  Obecnice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Kadlec

Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace

Komenského 701/3, 74301  Bílovec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Bajnárková

Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Na Šumavě 2300/43, 46602  Jablonec nad Nisou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jan Kolář

Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav, příspěvková organizace

Masarykova 730/22, 69151  Lanžhot
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Helena Pláteníková

Základní škola a Mateřská škola Suchdol, příspěvková organizace

Suchdol 6, 28502  Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Lydie Wagenknechtová

Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

Jablunkovská 501, 73961  Třinec
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Ivo Kaleta

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace

Šeříková 682/33, 70030  Ostrava-Výškovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Jiří Bakončík

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Suchdolská 360/61, 16500  Praha 6 - Suchdol
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alexandra Kejharová

Základní škola a mateřská škola Vacov

Miřetice 38, 38486  Vacov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Josef Mráz

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Rožňavská 728/21, 77900  Olomouc-Nové Sady
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Král

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Havlíčkova 1717, 35801  Kraslice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeněk Pečenka

Základní škola a Mateřská škola Kožušany-Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace

Kožušany 79, 78375  Dub nad Moravou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Zdeňka Vašíčková

Základní škola a Mateřská škola, Chomutov, 17. listopadu 4728, příspěvková organizace

17. listopadu 4728, 43004  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Hana Horská

Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava

Horní Dubenky 135, 58852  Horní Dubenky
Typ školy: Obec
Ředitel: PaedDr. Stanislav Hromada

Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace

Školní náměstí 1000, 51251  Lomnice nad Popelkou
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Alena Ženatá

Základní škola Chomutov, Na Příkopech 895

Na Příkopech 895, 43002  Chomutov
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Miloslav Hons

Základní škola a mateřská škola Palkovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Palkovice 287, 73941  Palkovice
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Milan Šponer

Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

Nádražní 313, 51773  Opočno
Typ školy: Obec
Ředitel: Mgr. Eva Alexanderová


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému